Çok sevdiğiniz değer verdiğiniz dostunuzla aranızda açılmışsa ne yapmam lazım özür dışında?

Çok sevdiğim değer verip canımdan bir parça olan dostum var bir eşeklik ettim çok kırmışım farkında olmadan. Barıştık ama eskisi gibi değil zaman geçmesi gerektiğini söylüyoruz ikimizde. Ama ben bu süreçte ona yakın davranmaya çalışıyorum, şakalaşıp vs işte yakınlaştıracak şeyler ama öğrendim ki o bana karşı eskisi gibi değilmiş. Daha sonra o beni kırdı. Yarın yüz yüze konuşucağız ve bana yine eskisi gibi olmayacağımızı söylüyor ama ben öyle davranmak istemyiroum. Ben ona kırıldı tan sonra o gün hiç konuşmadım. Depresyonda gibi çünkü beni paramparça etti. Demiş ki neden bugün benle konuşmadı. Acaba bu iyi bir şey mi ne yapabilirim yarın bana acil tavsiye

0|1
43

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

43
  • Kırılan kalbi onaracak bir şey henüz icat edilmedi. En azından seni iyi hatırlaması için özür dilemen iyi olmuş.

0|0
    0|0
  • Valla ben bimden gider kek alırım üstüne puding dökerim biraz da meyve falan katarım o bayılır görünce tüm bunları erir zaten hatta yüzüne uzunca bakıp gğlğmsemem bile ona yetiyor 😂

0|0
    0|0
  • Ben bir daha asla kimseye değer vermem. Değer verince ne değişiyor biliyor musun? Kendini aşağılatmaya aman vermiş oluyorsun insanlara.

0|0
    0|0
  • onu karıya götür.

0|0
    0|0
  • Bisi yapmana gerek yok gerçek dostsaniz düzelir

0|0
    0|0
  • Demek ki ikiniz de birbirinizin gerçek dostu değilmişsiniz

0|0
    0|0
  • Konu ney sana karsi neden boyle oldu sebebi bilmeden nasil yorum yapim

0|0
    0|0
    • 21saat

Ben ondan uzaklaşıp başka bir arkadaşla samimi olmuşum hiç birşey dahi dememiş im daha sonra ben dostum hakkında bişey duydum ve sinirlendim önyargıyla davrandım yerimi değiştirdim yan yana oturuyorduk. Sonra 1 aydan fazla küstük ve barıştık olay bu ama onu çok kırmışım. Ben sonra dostum hakkında denilen şeyin öyle olmadığını anladım ama

• 20saat

Ben daha xper seviyesine ulaşamadım burdan at istersen

• 20saat

mesaj attim size cevap veremiyorsaniz burdan yazarim

Yükleniyor...