Anlaşılmamak ne kötü?

Anlaşılmamak ne kötü
Herkesten nefret ediyorum
Çok kırgınım herkese çok kırgınım

0|1
19

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

19
  • insanın en derinden canını yakan hadiselerden biridir. insan sürekli kendisini anlatmak çabasında olmamalıdır tabii ki ama anlaşılmamak, özellikle karşı tarafın kötü niyetli yorumlaması sonucu oluşmuşsa, insanı oldukça rahatsız eder. bunun yanında anlaşılmamak, sadece karşı tarafın kötü niyetine değil, fazla iyiniyetine bağlı olarak da ortaya çıkabilir. şöyle ki, çok hayalperest ve gerçeklerden uzak yaşayan insanlar kendileriyle ilgili oldukça pozitivist düşündükleri için, kendilerine söyleneni olduğu gibi değil, anlamak istedikleri, duymak istedikleri gibi yorumlar, buna da gerçekmiş gibi kendilerini inandırılar. bu durumda insan kendini çaresiz hisseder çünkü kendini anlatmak için birsey yapmaya takati kalmaz ve anlaşılmadan yaşamayı kabullenir. yaşar gideriz anlaşılmadan...

0|0
    0|0
  • şu an bir Hastasın doktora gidiorsun doktor bakıyor , anlıyor ama sana söylemiyor.. şu an yaptıgın bu neyin var söyleki bakalım caresine be kardes

0|0
    0|0
  • Anlaşılmak zorundasın şimdi
    Çünkü sen bir kitap değilsin öldükten sonra anlaşılamassın ölümlüsün yaşıyorken anlaşılmak zorundasın çok severim

0|0
    0|0
  • Ben ne yaptım şimdi uzandım haber okuyordum ☹️

0|0
    0|0
  • Öyle zordur sevmediğim bir durumm

0|0
    0|0
  • Aileyle anlaşamamak mı?

0|0
    0|0
  • Isyan makası çok büyük görünüyor