Gürültülü aile de büyüyen var mı?

Biraz uzun olacak ama okuyup yorum yapanlara şimdiden teşekkür ederim.
Epey gürültülü bir ailede büyüdüm nerdeyse hergün kavgaya geçti. 8. Sınıfa kadar. Lise hayatımda evi terkettim babannemin yanına yerleştim. 4 yıl babannemin yanında kaldım ve bu ortamda epey yokluk çektim kimse de arayıp sormadı bu esnada. Üniversite bitti derken askerlik bitti derken işe başlama derken şimdi o zaman aramayan insanlar aramaya başladı. Tabi açmıyorum hiçbirini.. zor zamanim da yanımda olmayan birini iyi gün de de istemem hiçbir zaman. Her neyse 24 yaşıma gireceğim ve hayatım da kimse olmadı istemedim daha doğrusu üniversite de 4-5 kişi teklif etmişti kabul etmemiştim. Bir kişinin elini dahi tutmadim bunun sebebinin büyük bir kısmı ise huzursuz olmaktan çekinme birde zorlu süreçler geçirme buna vakit bulamadım. Şimdi ise hayatıma biri girsin istiyorum ama kendim gibi birisi ben zorluğu görmüş bir insanım. Hayatıma girecek insanın da bana yakın karakter de olmasını istiyorum. Edepli oturmasını kalkmasını bilen en önemlisi dürüst biri. Hayatın tüm zorluklarını beraber omuzlayacagim birisi. Ama böyle birine denk gelmedim. Geleceğime de ihtimal vermiyorum ailemin birisini bulmasını da kesinlikle istemiyorum. Bazen diyorum bir ev alıp hayvanlarla yaşayıp gideyim kendi halimde. En azından sadık geliyor hayvanlar. Bu aşk, meşk konularında tecrübesizim ne yapacağımı nasıl yapacağımı da bilmiyorum herhangi bir yol gösterecek fikir verecek varsa iyi olur. Yorumlar için teşekkürler.

0|0
20

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Bizde kavga pek olmaz ama yinede yalnız büyümüşüm gibi geliyor. Ailem sevgisini belli etmeyi “bilmez”. Şu an yaşları 60’a yaklaşıyor ondan mıdır bilmem ama annem sonradan açıldı diyebilirim. Babam sessiz bir adam. Daha doğrusu adamına göre sosyalleşiyor. Çocuklarıyla pek konuşmaz 🙂 Öyle işte. Yurtdışındayım mesela türkçeyi ailemden değilde dizi izleyerek öğrendim diyebilirim. Ailemle geçireceğim vaktimin çoğunu dizilerle geçirdim bir dönem.

Ailenin arayıp sormaması da çok kötü 😐 Bunun bir sebebi var mı? Evden gittiğin için mi kızdılar sana? Cvp vermek istemezsen anlarım

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi bir ailenin icindeyim Şu an

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...