Tek bir arkadasim bile yok neyapmaliyim?

Tasindim baska semte.. hickimseyi tanimiyorum.. eskidende cok yoktu.. ama Şu an resmen kafayi yiyorum.. calismiyorum ev hanimiyim.. komsulai tanimiyorum.. kimseyle bir irtibatim yok.. esim sabah is aksam gec saatte gelir isinden dolayi evde ciddi anlamda daraliyorum..2 cocuk var onlarla ev isiyle falan ugrasiyorum.. ev isi yapmaktanda ev eskiyecek citile citile nereye kadar.. sıkıldikca temizlik yapiyorum. ama usandim.. arkadas nasil edinirim.. sosyal medyadan eski arkadaslarlada bir iki gorustuk konustuk ilgimi cekmemeye basladilar araya mesafe girdikce zaten pek kankada degildik.. evlenince biraz duzenim degisti..

0|4
011

En İyi Erkek Görüşleri

• Yani eğer bilgili birisiysen falan kendine bir blog falan aç kitap vb şeyleri okumayı seviyorsan onları inceleyip yazabilirsin veyahutta yemek videoları gibi videolar, yazılar falan paylaşabilirsin amaç zaman geçmesi diğer türlü arkadaş edinmen baya zor olacaktır yani.

0|0
    0|0
  • biraz sabret zamanla çevrende arkadasın olur onlar olana kadar sosyal medyada takılıp cansıkıntını gecirebilirsin

0|0
    0|0
    • Pek sanmiyorum..1 senedir burdayim kimseyle yakinlasamadim site biraz tuaf.. kisin kimse kimseyle ilgilenmiyor yazinda herkes tatilde oluyor sanirim..

• internetten takılıp sanaldan arkadas bulmayı dene o zaman en azından can sıkıntını geçirirsin

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

09
  • Sıkıntılı bir durum ama kendini kişisel geliştir spor yap kitap oku bir kaç biriyle tanış sanal da olsa okey oyna sohbet et

0|0
    0|0
  • abla evlisin diye abla diyorum
    .. halk egitime gitsen boş günün de ne bilim dikiş nakış vs

0|0
    0|0
  • istanbuldamısın burdan bulursun

0|0
    0|1
  • Evlen

0|0
    0|1