Özgüven Kazanmam İçin?

Kendimi kız gibi hissetmiyorum hayatım boyunca çocukluğum hariç hiç elbise ve etek de giymedim. Güzel hissedemiyorum aynaya baktığımda kocaman bir hayal kırıklığı yaşıyorum. Bağzı şeyleri aşamıyorum evet bu yansıma benim kendimi kabulleniyorum fakat kendimi hep eksik hissediyorum.. Çocukluğumdan berri hep alay konusu olurdum ve bir topluma girdiğimde kıyafetlerim, görünüşüm beni çok rahatsız ediyor maddi imkanımda yok doğru düzgün kıyafetimde hiç olmadı abilerimle ortak şeyleri giyiyoruz. Her şey görünüş mü diyeceksiniz, evet her şey olmasada görünüşte bir şeyler ifade ediyor. Çok yüksek bir sayıyı sıfırla çarpmak gibi dürüstsündür yeteneklisindir ama çirkinsen bir anlamı yok. Ne arkadaşım ne beni seven birileri var sadece kitap okuyarak zamanımı geçiriyorum ve artık yalnızlıktan çok sıkıldım... Anlatmaya bile utandığım o kadar berbat şeyler oldu ki artık kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Kendimi daha iyi hissetmem için önerebileceginiz bir şeyler var mı 😔

0|1
25

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

25
  • Imkansızlık yüzünden mi erkek kıyafetleri giyiyorsun yoksa erkek kıyafetleri içinde daha rahat mi hissediyorsun?

0|0
    0|0
    • 4gün

alternatifim yok mecbur kalıyorum

• Tarz değiştir

0|0
    1|0
  • Konuşmak ister misin?

0|0
    0|0
    • 4gün

hayır tavsiye istiyorum sadece

• 4gün

İlk öncelikle kendini beğenmen gerek tarzını falan değiştir bak bakalım beğenecek misin kendini hayır git bir mağazaya üstünde dene resim çek bak bakalım nasılsın nasıl duruyor üstünde elbette kendini rahat hissetmeyeceksin ama dene ve gör insanların ne dediğini umursama

• Kalbin temiz olsun. Seni seven bırakamaz o zaman

0|0
    0|0
    • 4gün

kalbimin kirli oldugunu düsünmüyorum kimseye bir zararım yok

• 4gün

O zaman sorun yok. Umarim kalbi temiz birini bulur onu seversin

• Konuşalımmı özelden

0|0
    0|0
    • 4gün

bir fikriniz varise burdan yazabilirsiniz

• 4gün

Fikir hertürlü veririrm ama bu konu
      Birbir konuşulursa daha doğru anlaşılır

• neden böyle çekiniyorsun..

0|0
    0|0
    • 4gün

bu şartlar altında pekte sağlıklı düsünebilecek pek kimse olacagını sanmam

• 4gün

seni geri çeken nedir
      normall halinden?

• Konu lezbiyenlikmi?

0|0
    0|0
    • 4gün

hayır okuma özürlüsü müsünüz acaba?

• 4gün

Soru soruyorum sensin diyor? Tabii tabii benimdir

• 4gün

😀 yanlıl anlamış