AİLE SORUNUM? yardımcı olun?

arkadaşlar hepinize salmunaleyküm ve merhaba büyüklerim küçüklerim hepinizden tavsiye istiyorum lütfen yardım edin ailemden neftret ediyorum toplanın nedeni, ni anlatıyorum şimdi benim eşyalarıma dokunulmasından nefret ediyorum ve ben ne zaman evden çıksam bilgisayarım ses sistemimi kıtaplarım falan filan benden izinsiz kullanılıyor ve kulllandıkları gibi bırakmıyorlar mesala geçenlerde 600 tl ye aldıpım ses sistemini kablolarını uclarını kırmışlar ( unutmadan söyleyeyim kendi paramla alıyorum son sınıf stajyerim) ve bu yüzden sürekli kavga ediyoruz birbirimize vuruyoruz sonradan pişman oluyorum ama haklıyım evden kaçıp uzaklaşmak istiyorum ama param yetersiz küçükken babam beni hep döverdi yani hayatımda hiç sevgi görmedim hep dışlandım yaşım 18 4 ablam var şaka yapmıyorum annem babam ablalarım kavga ediyoruz her ALLAHIN günü sakın bana psikolog desteği alın demeyin aldım hiçbir yararı olmadı ve birgün yine kavga oldu güzel kardeşim kardeşim dayımı seslemişler o da gelip bana vurmaya kalkıştı ama kendimi az da olsa korudum * dediğim gibi nefret ediyorum ailemden intihar edip kurtulacağımı düşünüyorum ya da onları vurucam artık dayanamıyorum ciddiyim küçük görmeyin konuyu ve görüşlerinizi bekliyorum

0|0
20

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Dayın ne alaka o niye karışıyor acaba

0|0
    0|0
  • Lise öğrencisi misin? Başka bir yerde okul yazsan ve yurtta kalsan olmaz mı? Ya da öğrenci evleri yok mu bölgende, staj parana uygun?

0|0
    0|0
    • 1gün

araştırıyorum ama şuanlık bulamadım bir kaç gündür arkadaşımda kalıyorum
      sürekli içim daralıyor

not sigara ya da alkol kullanmıyorum

• 1gün

Okulların bitmesine az kaldı. Yaşadığın yer nasıl bilmiyorum ama idarelik pansiyon falan da bulabilirsin belki. Bilemiyorum sen bunları düşünmüşsündür zaten.

Yükleniyor...