Sizce sinirlenmekte haklı mıyım? Lütfen fikir verin?

Arkadaşlar babamın babası by pass ameliyatı oldu. Yoğun bakımda durumu iyi. Yine de sürü gibi herkez hastaneye toplandı Üzülseler anlıcam espriler havada uçuşuyor sohbet muhabbet güne çevirdiler. Benim de aniden ateşim çıktı. Gerçekten kötü oldum Babama eve götürür müsün dedim arabayı otoparktan çıkarırsam yer bulamam tekrar dedi. O zaman ben gidiyorum dedim üfleyerek tek başıma eve döndüm. Diğer akrabalar ağız ucuyla acile git filan diyorlar Resmen tek başıma hastayım dedim ve kalktım gittim Çok sinirlendim. İlgi manyağı değilim ama ne biliyim sizce de bu kadar rahat olmaları tuhaf değil mi Yoksa ben mi şizofrenim. Arkamdan çok bozulmuşlar babanı çok üzüyorsun diyorlar

0|1
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Şimdi nefesinden tutayım bilemedim. Birincisi babanın babası orada ölüm kalım savaşı verirken, hasta olduğun için babandan ilgi beklemen çok büyük yanlış. Hatta hastalığınla başedip bananın yanında kalman gerekirdi. O espri yapıp olayı eğlenceye çeviren kalabalıktan ne farkın kaldı böyle yaparak?

0|0
    0|0
    • 3gün

Özür diledim.

• 3gün

Biraz duygu sömürüsü yaptı. Ağlamadığı kaldı. Bir de Terbiyesiz damgası yedim. Olsun 🤣

• 3gün

Herşeyi yapabilir. Aile olmak böyle zamanlarda birbirini çekmek demek zaten. Kim bilir senin küçüklüğünde ne çok nazını çekti adam. bir de böyle düşün

• Klâsik akrabalar ya

0|0
    0|0
    • 3gün

Sence ayıp mı etmişim öyle üf diye çıkıp gittim.

• 3gün

Hayır hastayken onlar da seni umursamamis. Konuyu kapat derim büyütürsen sana kalır suç

Benzer Benceler

Yükleniyor...