Kendinize karşı ne kadar dürüstsünüz?

İç dünyanızda fırtınalar koparken dışarıya gülücükler saçmak insanların sizden beklediği şekilde bir birey olmak zor olmuyor mu?

0|0
114

En İyi Kız Görüşleri

• Oldukça dürüst sayılırım.😊 ama bazen dürüstlüğümü kaybedebiliyorum istemeden fakat küçük konularda gerçekleşiyor bu. ❤️🖤

0|2
    0|0
  • Kendime çok yüklendiğim bir dönemdeyim. Zor oluyor ve ne kadar başarılı oluyorum bilmiyorum

0|2
    0|0
    • Aslında bahsetmek istediğim bu neden kendine yük ediniyorsun bırakmana engel olan ne?

• Ama bu senin istediğin birşey değil sen belki de annenin dizinde hıçkıra hıçkıra ağlayıp annenin tesellisini almak içini döküp rahatlamak istiyorsun? Neden kendine bunu görev olarak kabul edesin ki başkalarının üzülmemesini istemek kendi mutsuzluğun olmuyor mu?

• Dün kalp spazmı geçirdim ve bunu bile anneme söylemedim. Babam halimden anladığı için babama söyledim. Onları elimde olmadan da olsa çok üzdüm zaten hastalık vsyle bugüne kadar. Şimdi ailece zor günler geçiriyoruz ve benim yapmam gereken onları toplamak. Annemin dizinde ağlayabileceğim bir psikolojiye sahip değil annem hayatım boyunca bunu hiç yapamadım. Kendi mutsuzluğum oluyor ama onların iyi olması benim için daha önemli. Ben annemin dizinde ağlarsam annem daha çok üzülür ve hasta olur ona bunu yapamam.

En İyi Erkek Görüşleri

• Kendime çok dürüstüm insanlara görede yaşamıyorum. Biri bana çirkinsin dese evet çirkinim derim

0|1
    0|0
    • peki şöyle sorayım kendine karşı dürüst olsan dahi bir şekilde karşılaştığın çevrende olan insanlara karşı bir maske takındığın olmuyor mu?

• Hayır olduğum gibiyim umrumda değiller cidden 😂

• İnsanların benden neler beklediğini düşünerek yaşamıyorum

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

92
  • Evet, eskiden boyleydim. Simdi arayana cevap vermiyorum, sana gelcem diyeni kabul etmiyorum, nenem dedem hasta diye e olsunler bir zahmet diyorum. Hic yapmaciklik yapamicam bu yastan sonra.

0|2
    0|1
  • Içimizdeki fırtınalar koparda hıc belli etmeyiz gulucuklerimiz sağolsun mutluymuşuz gibi gösteriyor... Ama bilmiyorlar ki o gulucuklerimizin nedeni çok gülen çok şey gizlermiş bizde gizlemeye devm edecez onlar mutlu olsunlar diye...

0|0
    0|0
  • insanların umrunda değilsen, hiç zor değil. seni bilen ve önemseyenler zaten buna inanmazlar.

0|1
    0|0
  • Ben rol yapamiyorum gecen babam diyorki sen niue hayattan bikmis gibi bakiyon dedim o kadar bellimi

0|1
    0|0
  • %99.

0|2
    0|0
  • çoook

0|1
    0|0
  • Cook

0|1
    0|0
  • Ben rol kesemem istesemde yüzüme tavrima yansır 😀