Evlenmek ve bekar kalmak için güzel sebepleri yan yana yazsak, hangisi kazanırdı?

Sosyal medyada bazen görüyorum. Eski arkadaşlarım tek tek evleniyor ve üstüne çocukları olan da var. Acaba onlar mı acele ediyor biz mi evde kaldık bilemiyorum. :D Burada da evlenmek ile bekar kalmak arasında kıyaslamalar başlıyor.
Peki evlenmek ve bekar kalmak için güzel sebepleri yan yana yazsak, hangisi kazanırdı?
Evlenmek ve bekar kalmak için güzel sebepleri yan yana yazsak, hangisi kazanırdı?
Her şeye rağmen bana şu an bekarlık daha cazip geliyor :D Daha genciz yahu :)

1|1
2924

En İyi Kız Görüşü

• Bekar kalmanın da kendine ait güzelliği var. Ama evlenmek de güzel olsa gerek aile kuruyorsun hayatında güvenebildiğin insan oluyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2823
  • Evli olanlar bekarlara ergenimsi gözüyle bakıyor sanırım ://

0|1
    0|1
  • Baktın ki kızlarla zaman geçirmek artık sıkıcı hale gelmeye başladı ' artık çocuklarımda zaman geçirmeliyim' diye düşünmeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • Bunu cevaplamam için evli olmam gerekir yoksa bilmediğim bir şeyi kıyaslayamam.

0|1
    0|0
  • Bekarlık her türlü avantajlı evlenmenin çekici yalan pek bir iyi yanı yok gibi. Cebinden daha hızlı eksilir paralar evlenince kızın ailesi senin ailen tartışması olur sürekli. Çocuk olur okula gönder okut işe yaramaz biriyle evlensin falan hep hayal kırıklığı bekarlık bu devirde daha iyi.

0|0
    0|0
  • Diğer yarımı bulmuşsam kaçırmam. Yatağın soğuk tarafi diye bişey var. Sicak bir kalbin verdiği hissi hiçbir battaniye vermez

2|2
    0|0
  • Belli bir yaşa kadar bekarlık ama bir yaştan sonra o da çok sıkabılır insanları insanin mutlu yuvası olması gibisi var mı ya :))

0|1
    0|0
  • Bu ülkede evlenmek aptallık, çıkar ilişkisi olan yasal yükümlülükleri bulunan kadınlar İçin çocuk yapıp boşanmış free anne, adamlar İçin soyunun devamı ve ev işlerinden kurtulma, kadın ve erkeğin ikisinin birden toplumun değer yargılarını bir an olsun yerine getirme sınıf atlama saygınlık edinme yöntemi olarak görüyorum, bir daha böyle bir hata yaparmıyım Allah korusun

0|0
    0|0
  • Bekarlığın hiç bir kazancı yok gez eğlen barlar kızlar fre bir hayat geriye döndüp baktığında sahip olduğun hiç birşey yok. Ama evlilik çocuk demek aile demek büyük bir servet geriye ona sahip çıkmak kalıyor hiçbir kız arkadaşınız hatta karınız moralinizi düzeltmeye bilir ama çocuk nekadar suratsız olursanız olun bir şaklabanlığa bakar hiçbişeyiniz kalmaz

0|0
    0|0
  • Baktım da burda çoğu kişi bekarlık demiş bir gün bir adamla konuşmuştum sarhoştu yaşıda 35 falandı sanırım adam bana hayatından bahsetmişti 8 senedir evli bir kadınla birlikte olduğunu alkolu bırakmak istediğini ama bırakamadığını evlenip bir hayat bile kuramadığını, evlenmiş düzenini kurmuş insanlara baktıkça üzüldüğünü vs ve ne zaman bu konu açılsa o adam aklıma gelir. Yapmayın kardeşlerim bekarlık belki rahat olabilir ama hayatı hep böyle devam edemez sonrada belki evlenemez o yüzden asla geciktirmeyin derim eğer imkanınız varsa azda olsa evlenin hayatınızı bir dost ile paylaşın. Belki bekarlıkta her gece birisi olur ama yaş kemale erince etrafında kimseyi bulamazsın

1|0
    0|0
  • evli adamın eşine bağlı ama çoğunlukla bekar derdim çünkü evli olunca bilgisayar oynama sürem azalır

0|0
    0|0
  • Bekar kalmak tabiki özellikle özgürlüğüne düşkün biriysen. Evlenince kendini 2. plana atarsin çocuk falan olduğunda bu 3. 4. uzar gider ve yok olursun 😄 boşuna demiyorlar bekarlık sultanlık diye

0|0
    0|0
  • İkiside ancak bir diğerine sahip olunca değer kazanıyor!!!

0|0
    0|0
  • Evli kazanır her türlü.
    One be bekar adam her zaman pis olur.
    Ama evli adam onu çekip çeviren ona iyi bakan (karşılıklı tabi) bir eşi olur. Düzenli hayat daima iyidir

0|0
    0|0
  • aldatilmasaydim evlilik derdim ama bekarlik her turlu evlencem de. bekarlik diyorum. bekarlik bekarlikk🐘🐘

0|0
    0|0
  • Benim için evlilik kazanırdı çünkü diğer yarım benim çok önemli🌟

0|3
    0|0
  • Açıkçası tamam evlenmek baya sorumluluk isteyen birşey ama Allah bizi ne diye dünyaya getirdi ya da niye 2 cins yarattı bunu idrak etmek önemli ama dediğim gibi kişinin kendisine bağlı bir olay...

0|0
    0|0
  • Bekarlık bir yere kadar güzel bence bir yerden sonra yaş ilerledikçe insan çöktükçe yardıma ihtiyacı oluyor

0|0
    0|0
  • Evlenince evden isten cocuktan kendine zaman ayiramiyo insan eski guzellik bakimdan eser kalmiyorr

0|1
    0|0
  • Erkekler kabul edin yaslaninca cok tipsiz ve cekilmez oluyorsunuz ama bir kadin yas aldikca guzellesir o yüzden soldaki fotoyu hayal etmeyi birakin

0|0
    0|0
    • Onlari böyle seylerle kandiramassin canim.. yaslandikca tipsiz oluyorlar dogru ama kadinlarda öyle.. ayrica yaslandiklarinda paralari oluyor genelde ve ozmn 18 yasindaki kizlari bile elde edebiliyorlar

• Elde edilmissin ki konusuyon uza

• Alakasi yok onlar anca senin gibi bos beyinli ergenleri tavlayabilir parayla ki hep öylede oluyor yeni nesil hep para pesinde malesef

• Simdi telefon acıcam 1 hatun gelcek 3 saat sonra baska bir hatun ama evli olunca öyle degil acta telefon görelimm😂

0|0
    0|0
  • Evlilik daha güzel bence.
    Bekarlık daha güzel olsa evlenmezdik. 😂

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bekarlığın rahatlığı diye bir şey var. Evlenmeyin gençler ziyan etmeyin kendinizi

0|0
    0|0
  • Evliliğin kıyısından döndüm bekar olmak iyidir rahatlık

0|0
    0|0
  • Bence en doğru cevap
    Doğru kişi ise evlilik
    Yanlış kişi ise hayır

0|0
    0|0
  • Bekarlık güzel

0|3
    1|0
  • Bekar kazanır ama bir yere kadar

0|2
    1|0
  • Ne çirkin bir fotoğraf..

0|0
    0|0
  • Evlenip başıma bela alamam üzgünüm

0|0
    0|0
  • Bekarlık tabiki 😏

0|0
    1|0
  • Bekar olunca kimse üstümüze atlamıyor.

0|0
    0|0
  • Bekarlık ama 30lu yaşlarda evlilik derim kesin 😂

0|0
    0|0
  • Bekarlık sultanlık 😂

0|1
    0|0
  • Bekarlık sultanlıktır

0|1
    0|0
  • Bekar kalmak😃

0|0
    0|0
  • Bu ülkede bekarlık

0|0
    0|0
  • 30'a kadar bekarlık

0|0
    1|0
  • Bekarlık kazanırdı..

0|0
    0|0
  • bekarlik

0|0
    0|0
  • Eğlenmek kazanır 😂

0|0
    0|0
  • Evli olmak tabiki bence

0|0
    0|0
  • Bekarlik en güzeli

1|0
    0|0
  • Bekarlık kazanır

0|0
    0|0
  • Guzel resim

1|0
    0|0
  • Evlilik

#Arzu

0|0
    0|0
  • Bekarlık tek atar

0|0
    0|0
  • Aslına bakarsan, ne kadar erken o kadar iyi.

0|0
    0|0
  • evlilik zenginler için daha avantajlı

0|0
    0|0
  • Bekarlık kesinlikle.

0|0
    0|0
  • O adam nasıl kaldırıyor ikisini

0|0
    0|0
  • Erkek icin bekarlik zor olur