Gürültü yapan komşumu nasıl susturmalıyım?

Hele ki uzun hava çalıyorsa.. 😑
Sanarsın "o ses diva" yarışmasına katılacak. Oysaki müzik piyasası ağır bedelleri olan bir sektördür. Haberi yok bunların.

1|1
2425

En İyi Erkek Görüşleri

• Mektup yaz Aziz Nesin gibi.

Sevgili Kazım Bey’ciğim,
    Hiç grev yapmadan, Pazar günleri bile çalışan, apartmanın ikinci katındaki fabrikanızdan dolayı sizi candan kutlarım. Büyük bir icat üzerinde çalıştığınızı tahmin ettiğimden, bu saate kadar kıyıp da fabrikanızın çalışmasını engellemek istemedim.

Ama böyle giderse, her zaman faal olan fabrikanızın altında çalışıp para kazanamayacağımdan, bizim aileyi de geçindirmek size düşecek.

Çok uzun zamandan beri fabrikanız çalıştığına göre, bir büyük gemiyi parça parça yapmakta olduğunuzu tahmin ediyorum.

Herhalde parçaları birleştirip gemiyi yapınca hepimizi şaşırtacaksınız. Artık bugün akşam olmak üzere.

Acaba fabrikanızı bir iki saat paydos edip, biraz da benim çalışmama müsaade eder misiniz?

Bu iyiliği bir yazardan esirgemeyeceğinizi düşünerek, size hürmet olarak imzalı bir kitabımı gönderiyorum.

En iyi komşuluk duygularımla.
    AZİZ NESİN

5|2
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2223
  • ben çözüm bulamadım. adam gibi söyledik olmadı polis getirdik olmadı. artık maç yapıyorlar tepiniyorlar gece evi süpürüyorlar vs. vs.

2|0
    0|0
  • Sen de susturamıyorsan 😅
    Aile çevresindeki bir büyüğün gidip bizim çocuk ders çalışıyor, bak başarısız olursa senden biliriz falan demesi işe yarayabilir.

1|1
    0|0
  • eğer bir acıyı unutmayı deneyip bunu başaramadıysan son çare daha BÜYÜK bir acı yaşamaktır.

ya da tüm bunların hiç biri değilsede empati duygusundan yoksun insanlara aynı şeyleri hissettirmenin bir yolu olarak daha BÜYÜK bir gürültü yapmalısın.

(bknz: çivi çiviyi söker)
    (yazar notu: yanlışı daha büyük bir yanlış asla doğru yapmaz)

1|0
    0|0
  • Bizim üsttede biri var evde teniyor gece gece süpürge açıyor çekiç manyağı bağıyor küfür ediyor gülüyor ya bir insanın tel konuşması nasıl alt komşuya gelebilir?

1|0
    0|0
  • Düzgün insan olduklarını düşünüyorsan git uyar rahatsız olduğunu belirt ama düzgün olmadıklarını düşünüyorsan konuşsan da fayda etmez, hele bazı insan demeye utandığım varlıklar var daha fazla gürültü yapıyorlar konuşunca inadına sinirlenip

3|0
    0|0
  • Adam gibi konuşurum, rahatsız olduğumdan bahsederim. Eğer dinlemezse ikinci kez giderim, yine anlamıyorsa son çare polisi ararım.

Gidip dalacak halim yok ya. 🤗

1|0
    0|0
  • Bizim ust kattaki de saat 1 2 hep tak tak tak ses yapıyordu defalarca uyardım sonunda bir kapıştım ses kesildi ama en güzeli zabıtayı ara şikayet et ceza kesiyorlar parayı ödesin bir iki kere birdaha yapmaz

1|0
    0|0
  • Çal kapıyı gir içeri döv çık emin ol birdaha asla ses cikmZ

1|0
    0|1
  • Gündüz uyuyup gece yaşayan bir komşum var. Biz uyurken halay çekmiyorlarsa bende bişey bilmiyorum.

Bir de çocuk var gibi, sanırım şikayet edecem tüm gün uyur mu bir çocuk

1|0
    0|0
  • Bahane uydur ve rica et. susmazsa 155i aramakla tehdit et

1|0
    0|0
  • Kapısına giderek ve gürültü yapıyorsunuz rahatsız oluyoruz biraz daha dikkatli sessiz hareket edebilir misiniz diyebilirsin

1|0
    0|0
  • Valla canım bnim komsuda aliyo eline mikrofonu habire soyluyo kart kari. Rahatsz ettigi zamn polisi pariyorum gece gece acilmz muzik. Gunduzse sende gurultu yap.

1|0
    0|0
  • Uyar sonra tekrar uyar kafasi basmiyor mu sopayla vur. Anlamiyorsa sikayet et kimse kimseyi rahatsiz etmek zorunda degil suctur bu

1|0
    0|0
  • Seninki yine iyiymiş bizimkinde her gece inleme sesleri geliyor znskskfjks

1|0
    0|0
  • polise şikayet edebilirsin. akabinde hukuk davası da açabilirsin

1|0
    0|0
  • Konuşarak.. tatlı söz, yılanı deliğinden çıkarır...

1|0
    0|0
  • Git kapıya kibarca söyle hastayım yarın da iş okul vs var de

0|0
    0|0
  • Ben sesimi çıkaramıyorum maalesef içimden dünya kadar küfür ediyorum

0|0
    0|0
  • Adam gibi konuş

1|0
    0|0
  • Zile bas kac

1|0
    0|0
  • Gir söyle güxel bir uslüple

1|0
    0|0
  • death metal aç ses sistemiyle, belki işe yarar

2|0
    0|0
  • Pompalı tüfekle saldır bence.

1|0
    0|0
  • Deki Gardas biraz sessiz olun Da

1|0
    0|0
  • Sikayet ederek

1|0
    0|0
  • şikayet

1|0
    0|0
  • Diss aç

1|0
    0|0
  • Polise şikayet ederek

1|0
    0|0
  • Ağzının ortasına git vur

1|0
    0|0
  • Gidip uyar

1|0
    0|0
  • Ev yönetimine başvur. Yoksa kanuna başvur.

1|0
    0|0
  • Sende aynı şekilde davran

1|0
    0|0
  • Sopa vurarak duvara

2|0
    0|1
  • Kapisina not yaz birak. Altinada bir dost yaz

1|0
    0|0
  • Aynı sesi bizde çıkarırız

1|0
    0|0
  • Döverim ben olsam

1|0
    0|0
  • Şikayet et.

1|0
    0|0
  • Uyar.

1|0
    0|0
  • Görünce, dünkü performansınızı beğenmedik de

1|0
    0|0
  • Şikayet et

1|0
    0|0
  • m4a1 susturucuyla sustur

0|0
    0|0
  • Ağzını koli bandı ile kapat

1|0
    0|0
  • pompalıyla bas bidahaki sefere

0|0
    0|0
  • Hiçsevmediğim insan tipi müzik zevkleride bokgibi oluyor bu tiplerin. Apartmandaysanız toplu şikayet edin

1|0
    0|0
  • ondan daha fazla gürültü çıkartarak

1|0
    0|0
Yükleniyor...