Özgüven sence ne demek?

Özgüven sence ne demek?
  • Valla bende bilmiyorum
    A seç
  • Her zaman rahat ve cool olmak
    B seç
  • İnsanlara hayır diyebilmek
    C seç
  • Ben bunu yaparım diyebilmek
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
107

En İyi Erkek Görüşü

• ara gaz kivaminda, sapan lastigi esnekliginde, her yola gelen bir kaliptir bu. tembihtir; oguttur. kisinin karsisina cikabilecek herhangi bir soruna cozum misyonu olarak yuklenmistir, teknik destek merkezi gibi.

kullanimi sinirlidir. korkunun ustesinden gelmek icin uygundur mesela. ancak sigarasi biten bir insana simdiye degin bir fayda sagladigi gorulmemistir. yine de severiz ailecek; imkan buldukca ziyaret eder, kucuk hediyeler gotururuz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Ben bunu yaparım diyen kendine güvenen ve sonucu yorumu ne olursa olsun bildiğinden şaşmayan doğru olduğuna inandığı mutlu olduğuna inandığı istediği şeyleri yapan çevreye bakmayan kişilerin özgüveni vardır

0|0
    0|0
  • Kendine her konuda olan güvendir. Bir şeyleri yapabileceğine inanmak, kendini sevmek, insanın kendisiyle barışık olması demektir.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

86
  • Kendine güvenen, hayır diyebilen, ben bunu yaparım diyebilen, rahat ve kasılmayan, kültür sahibi, kaliteli konuşabilen, sohbet edebilen, herşeyin üstesinden geleceğine inanan, gelemese dahi çabalayan ve başarmak için uğraşan, sorumluluk alabilen, her ne olursa olsun sarsılmayan, sarsılsa dahi çabuk toparlayan ve özüne dönen gibi gibi..

0|0
    0|0
  • Kendini tanımak, sevmek, kendinle barışık olmak, kendine güvenmek.

1|0
    0|0
  • İnsanların kendini gerçekleştirme savaşında kullanabileceği en kuvvetli silahlardan biri

0|0
    0|0
  • Sen yaşıyo musun Allahın mayonezi sıktıkça gelmeyen mayonez seni, özgüven eşittir ben demek 😂

0|0
    0|1
  • Özgüven ne yapmak istediğini nasıl yapmak istediğini bilmektir.
    insan bildiğinden korkmaz

0|0
    0|0
  • Her konuda fikrini beyan etmek çekinmemek

0|0
    0|0
  • Hayir diyebilen her seyi yapar

0|0
    0|0
  • Bende olmayan şeye özgüven denir.

0|0
    0|0