Karşı cinsin hangi konularda torpilli olduğunu düşünüyorsunuz?

Hangi konularda karşı cinsi şanslı buluyorsunuz?
Karşı cinsin hangi konularda torpilli olduğunu düşünüyorsunuz?

4|4
6570

En İyi Kız Görüşleri

• Bence bunu her iki cins için değerlendirmemiz gerekir.
    Erkekler
    - Erkeklerin daha rahat tuvaletini yapabilmesi.
    - Aile ve çevre baskıları olmaması bu sayede daha rahat davranabilmeleri. Karışanları yok yani.
    - Hamile olmamaları.
    - Adet dönemleri olmamaları sancı çekmemeleri.
    - Bacak karın vb. bölgelerinde ki kıllarını alma dertleri yok görünüş olarak negatif yansımıyor onlara.
    - Fiziki olarak daha güçlü yapılara sahip olduklarından bir tartışma esnasında avantajlı olmaları.
    - Olası saldırılara karşı avantajlı olmaları.
    - Genel olarak cinsel istismarlara, tacizlere felan uğramamaları.
    - Rahatsız edici bakışlara maruz kalmamaları.

Kadınlar
    - Bazı ülkelerde olsa bile çoğu ülkede olduğu gibi askerlik sorunumuz yok.
    - İş yeri felan açtığımızda vergiler konusunda daha şanslıyız.
    - Emeklilik yaşı konusunda da öyle.
    - Bazı hemcinslerimiz dişiliklerini kullanarak iş, makam veya istediklerini elde edebiliyorlar.
    - Otobüste felan bizlerin hiç bir erkeğe siz oturun dediğini görmedim bunu genelde erkekler teklif ederler. Erkek teklif etmezse kaba biri olarak nitelendirilebilir ama bizler için değil.
    - Bizlere karşı daha kibar konuşulur daha fazla ilgi gösterilir.
    - Sünnet olmuyoruz.

5|3
    0|0
  • Ayakta iseme
    Dogurmamak
    Süslenmemek (al caketi askidan defol cik)
    Dünyayi gez kimseden izin alma
    Dünyayi gez kimse taciz etmez
    Disarda calis yeter evde paşa
    Adet olma derdi yok
    Daha güclü
    Istedigi kizla yatsin kalksin namus bekcisi yok
    Oho say say bitmez

5|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

• 1-Evlilikte meslekleri çokta önemli değil ancak bu erkeklerde önemli, çünkü kadınlar mimar, mühendis, doktor, savcı eş istiyorlar.
    2-Evi geçindirmek gibi bir dertleri yok (istisnalar hariç).
    3-Az maaş alıyor diye erkekler tarafından beğenilmemezlikleri yok
    4-Ölene kadar babalarından yararlanabiliyorlar (dul maaşı ve sgk)
    5-Karşı cinsin kalbini kazanması çok kolay, gülümse yeter.
    6-Reddedilmenin ne olduğunu çoğu bilmiyor.
    7-Hayatlarında dayak yememişlerdir (kavgaya karışan kadın çok az).
    8-Askerlik yapmıyorlar.
    9-Ağır işler yapmıyorlar.
    10-Erkekler tarafından statüsü düşük diye reddedilmiyorlar.
    11-Daha kolay arkadaş çevresi edinebiliyorlar.

3|1
    2|0
  • Modern bir toplumdan bahsediyorsak açık ara kadın olmak daha kolay. Özellikle partner bulmak için gösterilen çaba. Kadın denilince insanların aklına uzun boylu, kısa boylu, etli, zayıf, kıvrımlı gibi bir çok kabul edilebilir çeşit gelirken erkek denilince sadece kendini ve yanındakini koruyabilen, cesur, dik duran, fit, konuşmasını bilen, sosyal olan, korkmayan, pısırık olmayan bir model geliyor. Şuana kadar hiç kimsenin kısa boylu etli asosyal bir erkek arıyorum dediğini duymadım ancak ''minyon'',''etli'',''utangaç'' olan kadın arayanları çok duydum. Kendini kabul ettirmek açısından kadınlar açık ara erkeklerin önünde.

1|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6368
  • Doğru aynı zamanda o erkekler askere gidiyorlar çocukken sünnet oluyorlar iş bulup çalışmak zorundalar sevdikleri kizin ailesinin gozune girmek zorundalar ailelerine bişey yapıldığı zaman hemen kavga etmek zorundalar haklısınız erkek olmak çok güzel biseymis gercekten

2|6
    1|0
  • Sakalla çekici olmayı başarmaları veya sadece kasla.

1|3
    0|3
    • Biri şey yazmıştı, abi yüzünüzün yarısını sakalla diğer yarısını güneş gözlüğüyle kapatabiliyorken nasıl hala tipsiz olabiliyosunuz ahahhaa

• 😂çok iyiymiş ya kullanırım bunu zaman gelir

• İslamiyetin hakim olduğu ükelerde ataerkil düzen sayesinde her konuda torpilliler.

5|2
    0|7
  • Hicbir konuda torpilli olduklarini dusunmuyorum.
    Kiskansam kiskansam kisa saclarindan dolayi 5 dk'da dus alip cikabilme ihtimallerini kiskanirim baska da yok.😏
    Iyi ki kadinim.👌

0|3
    0|0
  • Valla sadece iş konusunda. Kadınlar iş hayatında erkeklere göre güzelliklerinden dolayı bir adım öndeler. Gerçi ne yazık ki bu işletmelere bu şekilde giren kadınlar aynı zamanda tacizlere (bakış, temas vb.) maruz kalabiliyorlar.

0|1
    0|0
  • Erkeklerin her ortama rahatça girebilmesi kadınların ise birine bişey yaptıgında küfür ve dayak yeme olasılıgının az olması bir kadının yolda omzu bir erkeğe çarptıgında laf yeme oranı erkeklere göre daha az ya da başla şeylerdede ama erkek erkeğe olunca kavga çıkma ihtimali artıyor

0|0
    0|0
  • Regl olmamalarını kıskanıyorum. Pms de yaşamıyorlar oooof çok çekmiş birisi olarak söylüyorum.. bunun için doğum kontrol yöntemleri kullanmak zorundayım hormon adeti düzenlesin diye. Ayrıca makyaja gerek duymuyorlar ah ahkeşke erkek olsaydım ama şöyle yakışıklısından zeki ve zengininden

0|0
    0|0
  • Doğum sancısı çekmiyorlar.
    Kilo alınca diyet yapıp zayıflamak gibi bir dertleri yok. Ama kızlar görünüş açısından kilo vermek için uğraşırlar. Millet dalga geçmesin diye.

2|1
    0|1
  • Erkek olmadığım için çok şanslıyım, bu ülkede bile olsa kadın olmak en iyisi. Kendi ailemden biliyorum okul konusunda erkeklere destek olunmuyor o okumasada iş bulur mantığıyla, pek sevgide gösterilmiyor tüm insanların sevgiye ihtiyacı vardır. Sonra sevgiden yoksun psiko tipler türüyor

1|0
    1|1
  • İş konularında patronlar yavşıyor, erkek işçilere hak tanımıyolar, kızlara hak tanıyorlar, nerede eşitlik hani

0|1
    10|0
    • Patronun yavşaması tacizdir. Taciz sana göre torpil mi? Yani bir lütuf olarak mı görüyorsun taciz edilmeyi, insanların sana ağzının suyu aka aka bakmasını?

• Rezil ettin kendini sus otur yerine

• bir mekana girdikleri zmn bütün gözler onlara dönmüyor. hem o ayakta işeme hallerine ben zaten çok gıcığım. öyle haksızlık olamaz. ya oldukları gibi görünüyorlar ya göründükleri gibi oluyorlar. makyaj yok makyaj :)

0|1
    0|0
  • Torpil cinsiyetle değil, çevreyle yapılan birşey..
    Ayrıca hayat konusunda her cinsiyetin (+) ve (-) değerleri var.
    Aslolan insanî değerlere sahip olmak diye düşünüyorum.
    Saygılarımla.

2|1
    2|0
  • Bir kız hata yapmısss ailesi ona da kızmali bagirmali ama nedense bu ülkede kizlarin eşitsizligi var hep dayak yiyen erkekler oluyor babalari kizlara hiç karişmiyor sonra neden piskolojisi bozuluyor neden intahar ediyor neden deliriyorlar sebebi bu.

0|0
    0|0
  • Bence en büyük avantajları regl olmuyorlar ne regl oluyor ne doğum sancısı çekiyor 2. Aynı kilodaki bir kadınla bir erkekte erkek her zaman zayıf gözüküyor kadınların kilosu direkt çıkıyor.

2|1
    0|1
  • Ayakta işemelerine hiç özenmedim açıkçası
    Acısı çıkıyor ne de olsa yaşlanınca

1|2
    0|1
  • 10 takım elbisem var 1 gün düşünürüm ve kuru temizlemeye veririm, ayakta işemem prostat sorunu bilimsel olarak kanıtlanmış bir durumdur.. Kadınların sünnet olmaması, özel sutyen ile 90 gibi göstermesi her konuda kadındır haklıdır diyip hakarete ugramak bence avantaj.. heleki bu devirde kadın olmak süper nafaka derdi yok özgürlük adı altında 50 kişi ipe beraber olup diktir vs..

0|1
    2|0
  • Kadınların duygularında net ve açık olmasıyla erkekler daha çok ilgiyi görebiliyor bence. Erkeklerse ya art niyetli ya duygularını kişilik olarak yansıtamamaktan kadınlara ilgi göstermiyorlar o kadar. Bu konuda.

0|0
    0|0
  • Kadınlara daha fazla ilgi oluyo son seçen kisi onlar oluyo daha fazla kontrollerinde ve daha tehlikeli. Tüm gözler kendilerinde.
    Erkeklerde daha serbest dolaşabiliyor ama burda bicok kadinin dedigi gibi geceden sabahlara kadar rahat dolasilamiyo onun disinda erkekler ilgi görmez ondan erkeklerin girisken olmasi gerek. Olmayanlardada söz konusu bile olmaz iliskiler o ne falan derler 😂 ama gezmek daha güzel bence 😂

0|0
    1|0
  • Her pohu yiyolar laf yok neymiş o “erkek”
    Bu ayrımcılığı kabul eden erkeğin kalıbına da ona bu ayrımcılığı verenin kalıbına da tüküreyim emi

1|1
    0|2
  • Fiziksel güç olarak daha üstünler başka bir numaraları yok ahshdh

1|1
    0|0
  • Bunu diyen boşuna dememiş herhalde.. Dünya kadar. paran olacağına Fındık kadar... olsun..
    Sanırım yeterli 😁

0|5
    0|0
  • Gece tek başına korkusuzca dışarda olabilmesi, toplum tarafından cinsellik yaşadıkları zaman ayıplanmamaları

2|0
    0|1
  • Şansın Cinsiyetle Bir Alakası yok. Kimin. ANNE ve BABASI mal Ve mülk yönünden Varlıklı Ve Evlatlarını da Seviyor ise Onlar daha şanslı. Olurlar

1|1
    0|0
  • Ataerkil bir toplumda doğarak zaten her konuda 1-0 öndeler.

2|1
    1|5
  • Görsel çok haklı birde saç mevzusu var. İki saat saç yapmak için uğraşıyoruz.

1|2
    0|0
  • Keşke erkek olsaymışım dediğim çok zamanlar oluyor hangisini yazsam.

1|0
    0|0
  • Bir kadin icin ince belli dogmak buyuk bir şans) erkek icin de gür sakalı şans olarak goruyorum)

0|1
    0|0
  • İftira konusunda. Bana şunu yaptı dese linç başlar. Trafikte yaya bayana duruyorlar bize durmuyorlar hani yeni yeni yol verme geçiş üstünlüğü muhabbeti. Toplu taşımada yer verme olayı. Bunlar aklıma ilk gelenler ki örnekleri sıralayabiliriz.

1|0
    0|0
  • Dokuz görüp acısını çekmeyenler bizler🙂
    Yıllar geçsede unutmucakları bir hafızaya sahip olmaları günler aylar yıllar sonra hatırlatmaları yani beyin lazım 😎😎

0|0
    0|0
  • Kadınlara verilen ayrıcalıkları fazla değil eksik buluyorum ama bunu istismar eden kadınlar da yok değil

3|0
    0|0
  • Erkekli regl yok dogum sancisi yok akintilar yok yumurtlama sancisi yok kiyafet baskisi yok sosyal faaliyet engeli yok

1|2
    0|3
  • Özellikle Yakışıklı erkeklerin gece hayatı vardır sabah eve gelirler Ama kızlar taciz tecavüz korkusuyla gece pek dışarı çıkmazlar

3|0
    1|2
  • kadın erkek farklı aynı şekilde erkeklerde birbirlerinden farklı alfa erkeği var testesteronu yüksek baskın tipler var çekinik ezik erkekler var erkekler kendi aralarında daha fazla değişkenli. ama kadınların çoğu aşağı yukarı benzer erkekler daha homojen dağılmış iyi ya da kötü her konuda uçlarda erkekler var en zeki de erkektir en canım da erkektir en aptal kadın erkeklerin %30 undan daha akıllıdır en akıllısı erkeklerin %20 sinden daha aptaldır bence. farklı yaş ırk kültür den kadınlar bir arada takılabilir konuşacak ortak şeyler bulabilir daha insalcıldır konuşkandır ama erkekler daha çok kendi gibi olanlarla takılmaya eğilimlidir nesneldirsomut şeylere ilgi duyarlar bide daha rekabetçi kavgacı şehvet düşkünü empati yeteneği düşüktür.

2|0
    3|1
  • Artık torpil falan kalmadı. Eskiden kadınlar ağlayıp, zırlayıp, dişiliğini kullanırlardı. Artık oda kalmadı. Şimdi ağzınızla balina tokatlasanız erkekler yemiyor maalesef.

0|0
    0|0
  • Kadınlar çok şanslı çünkü erkeklerin kadınlara gösterdiği ilgi ve merak kadınların erkeklere gösterdiğinden daha fazla, her şekilde kullanılır...

0|0
    0|0
  • Erkekler her yönden torpilli neyini sayalım şimdi 😂😂

1|3
    0|1
  • Akşamları eve geç gelebilmeleri
    Ev işlerine el sürmemeleri
    Annelerinin paşa oğulları olmaları

2|1
    0|3
  • Nedense burada belirtilen beyanlardan lafın gelişi avantajların hiçbirinden kadın olarak yararlanamıyorum
    yani öyle avantajlarım yok ne garip

0|1
    0|1
  • Kadınların en büyük torpilli, erkeklerin zayıf noktası oluşlaridir

3|0
    0|0
  • Biz ağzı açık ayran delisi gibi hatun kesiyoruz ama onların umrunda değil benimde umrumda olmasın istiyorum ya.

1|1
    0|0
  • Her konuda rahatlat ne olursa olsun takacak pek de bir seyleri yok mis gibi hayat sürüyolar

1|1
    0|6
  • Valla kadınlar her konuda torpilli memlekette kadın hastanesi var erkekler ile ilgili bir şey yok

0|0
    0|0
  • Adalette "Kadının beyanı esastır" deniyor ama bir Allah'ın kulu erkeğin beyanı esastır diyemez. Bir kız delilsiz şahitsiz erkeğin hayatını karartabiliyor

0|0
    0|0
  • İş konusunda: Buna "pozitif ayrımcılık" da deniyordu sanırım...

0|0
    1|0
  • Okumalarina gerek yok 2 meme 2 dudak 2 cilve zengin aptallardan birine yapış şeyma staylaaa

0|0
    6|0
  • Ergenlikte erkeği aşağıdaki yönetiyor
    Kadınlar rahat ohhh

0|0
    0|0
  • memeleri var abi. İki şakgıdı yapsalar en az erkek düşüo. aynısını biz yapsak bırak laf yemeyi, fiziksel linç yeriz orda

1|0
    0|0
  • Erkekler bir davete gidince makyaj sac baş uğraşmıyorlar.
    Bir tek sünnet muhabbetleri var bizim regl, doğum dertlerimiz var

0|0
    0|1
  • Sahip olunan haklar, çirkinliği gayet iyi gizleme, daha çok ilgi alaka ve pohpohlanma, zengin eş bulma kolaylığı ve hayatın kurtulması

0|0
    0|0
  • Hep kendileri hizmet ve saygı görmek hakkını bizden öne alıyorlar. Bu bayanlara kızmaya başladım :)

0|0
    0|0
Daha Fazla
81

Benzer Benceler

Yükleniyor...