Kadınlar yolda yürürken erkeklerin onu süzmesinden rahatsız oluyor mu, yoksa beğenilmek hoşlarına mı gidiyor?

Bana göre her kadın beğenilmek ister, fiziğinin güzel oluşu ona ilgiyle bakan erkeklerin oluşu onu gururlandırır. Tabi ki bu benim görüşüm, yine de kadınların ağzından bu durumun doğrusunu duymamız en iyi cevap olacaktır. Yolda yürürken sizi süzen gözleri fark ettiğiniz de ne hissediyorsunuz?
Kadınlar yolda yürürken erkeklerin onu süzmesinden rahatsız oluyor mu, yoksa beğenilmek hoşlarına mı gidiyor?

• Evet, hoşlarına gider
    A seç
  • Hayır, rahatsız olur
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
114

En İyi Kız Görüşleri

• Yolda yürürken birinin beni süsüzp süzmediğine pek bakmıyorum ,
    Daha genç yaşta olanlar için değerlendirirsek pek çoğunun hoşuna gidiyordur mutlaka..
    Avm ler bunu gözlemek için güzel yer 😂
    Denk geliyorum

0|1
    0|0
  • Valla kimin süzdüğüne göre değişir beğenebileceğim biriyse iltifat bile edebilir.

0|1
    0|0
    • Nabza göre şerbet :)

• Beğeniyorsam yakışıklı ve gençse yaşıma uygunsa mutlu eder ama babam yaşında 40 yaşında bir adamsa küfür ediyorum çocuğun yaşındayım diyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Normal bir bakissa problem olmaz ama ökuz gibi bakarlarsa rahatsiz olurlar

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

93
  • Rahatsızlık verici bir gün adamın birinin yüzüne bakıp bağıra bağıra ne bakıyoooonnn dana dersemmm beni maruz görün çünkü gerçekten tiksindiriyorsunuz siz erkek vatandaşlar şu iğrenç bakislarinizla

1|1
    0|0
  • Beğenerek bakıyosa olmam ama geyik görmüş sırtlan gibi salyası akıyosa ya da andaval gibi bön bön bakıyosa olurum

0|1
    0|0
  • Yüzüne bakıyosa okeyde ne zaman arkasını döner kızlar götlerine bakıyolar bende erkeklere tutuluyorum

0|1
    0|0
  • Kimisi rahatsiz oluyordud kimisinin hosuna gidiyordur

0|1
    0|0
  • Hoşlarına gidiyo da gitmiyomuş gibi yapıyolar :-D

0|2
    0|0
  • Şahsen ben çok rahatsız oluyorum...

0|1
    0|0
  • Ben rahatsız oluyorum