Bir erkeğin telefonunu sessizde tutması illa ki hayatında başka bir kadın olduğuna mı işarettir?

Saçma değil mi? Ben evdeyken acil durumlar dışında her zaman telefonumu sessizde bırakıyorum. Rahatsız edilmek istemiyorum çünkü. Hatta elimde olsa telefon kullanmayacağım ama maalesef imkansız.
Bir erkeğin telefonunu sessizde tutması illa ki hayatında başka bir kadın olduğuna mı işarettir?
Sizce de telefonun sessizde olması eşinizin veya sevgilinizin hayatında başka birinin olduğunu gösterir mi?

0|1
2522

En İyi Kız Görüşleri

• Saçma olan asıl şey evli bir adamın telefonunu sessizde bırakması. Tut ki evde esinin başına bisey geldi ya da cok acil bir durum var. Ama ulasamiyor kimse ona. ya da ulasamadiklarindan dolayı onun başına bisey geldigini sanarlar... Şu kahrolasi telefonları kullanan herkesin telefonunu sessize almamasi gerekiyor. Hayati bir mesele var diyelim ki ve sadece bir dakika içinde ölebilir bir yakıniniz... nolursa olsun, sayet bir telefona sahipseniz o halde rahatsiz edilmeyi de göze alabileceksiniz.

0|1
    0|0
  • Telefon sesinden irrite oluyorum. Kim ne düşünürse düşünsün, önemli olan benim ne hissettiğim.
    Tabi ki saçmalık. Hep şüphe hep şüphe, kafayı yemiş olmalılar 😒

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Alakaya çay mı demleyelim? Yoksa, kahve mi köpürtelim?
    Yahu, o an o kişiyle alakadar olurken belki de rahatsız edilmek istemediğim için kısıyorum sesi.
    Tüm dikkatimi ona vermek için yapıyorum bunu. Olamaz mı yani?

0|1
    0|0
  • Hayır tabiki de mesela bende eve gelince sessize alıyorum telefonumu çünkü iş yerimden sürekli arıyorlar sıkıntı olduğu zaman ama ben dinlenmek istiyorum 👍

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2320
  • Bir korkusu varsa sessize alabilir (!) Onun haricinde iki sene önce tagriben bir sene telefonsuz dolaştım. Kafam ne rahattı be ://

1|1
    0|0
  • Hayır kendimden yola çıkarak söylüyorum tam tersi hayatımda biri yokken hep sessizdeydi denk gelirsem görürdüm aramayı biri olduktan sonra sesli kullanıyorum. Saçma bir düşünce

0|1
    0|0
  • Standart her akşam sessizdeyse amaç rahatsız edilmemekse onu sorun etmem amma velakin durduk tlfn sessize bırakılırsa sorgularım

0|1
    0|0
  • Ben takılmam öyle şeylere, normal karşılarım. Paranoyaklaşıp hayatı zehir etmeye gerek yok:)

0|1
    0|0
  • Alakası yok. Aksine dış dünyayla iletişimi kesip asosyalleşmek istediğinde yapılan bir hareket kendimden biliyorum

0|1
    0|0
  • Elbette hayır. Ben de bazen sessize alıyorum. Bütün gün yoğun bir şekilde telefon ile uğraştıysam, o dünyadan biraz olsun uzaklaşabilmek için başka yol kalmıyor...

0|1
    0|0
  • Hayır tabıkı sevdıgının yanında rahtsız edılmesını ıstemıyor demkkı hersey kotu dusunmeyın kızlar kadınlar

0|2
    0|0
  • Ben çevremdeki ve karşımdaki insana verdiğim değerden dolayı sessize alır, kaldırırım.

0|1
    0|0
  • Bildirim sesleri rahatsız ediyor beni
    Evde sessize almak mantıklı

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum ben hep sessizde tutuyorum sadece sessizde tutuyor diye böyle düşünmek saçma olurdu

0|2
    0|0
  • Hayır
    Bu kesin bir durum değildir
    Farklı sebepler vardır ki
    Sessize alınır

0|1
    0|0
  • Tek başına bundan şiüphelenmem başka şeylerde olmalı rahatsız olmam için.

0|1
    0|0
  • Özellikle surekli benim yanimdayken sessizdeyse suphelenirim tabi

0|1
    0|0
  • Kendimi bildim bileli sessizde benim telefon çokta şeetmeyin

0|1
    0|0
  • Benimde sessizdedir çaldıği an bakmak zorunda değilim

0|1
    0|0
  • Kafası şişmiş olabilir. Bu kadar aldatılma meraklısı olmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Ben de bazen sessizde unutuyorum telefonu illaki aldatma olarak düşünmek gereksiz bence

0|1
    0|0
  • Yani şüphelenirim sonuçta acil bişey olur aileden falan

0|0
    0|0
  • Ne alaka. Ben zaten bir işteyken telefonum seslide oluyo, kalan vakitlerde sessizde oluyo.

0|0
    0|0
  • Yooooooo

0|3
    0|0
  • Hayır illaki o anlama gelmez.

0|1
    0|0
  • Alakası yok

0|1
    0|0
  • Olabilir, genelde yuzde 90 ni öyle yapiyor

0|1
    0|0
  • Sanmam, benimki hep rahatsız etmeyin modunda

0|1
    0|0
  • Çok sacma bişey ne alakası var

0|1
    0|0
  • Çoğunluk evett sakat bişiler var demek

1|1
    0|0
  • Evett

0|1
    0|0
  • yok ya dikkat dağıtıyordur

0|1
    0|0
  • Yooo, değil..

0|1
    0|0
  • Erkeklere güven olmaz. Yine de tedbir şart.

0|1
    0|0
  • Alakasız. Sesli kullandigim zamanlar cok nadirdir.

0|1
    0|0
  • Kendimden yola çıktım: evet.

0|1
    0|0
  • Bende işim gereği sessize alamıyorum evde bile.

0|1
    0|0
  • Hayır tabiki ama istisnalar var

0|1
    0|0
  • Saçmalık

0|1
    0|0
  • Göstermez tabikide

0|1
    0|0
  • göstermez