Yeni birileriyle tanışırken sizi hangisi daha çok yoruyor; güvenememek mi yoksa sevememek mi?

Yeni birileriyle tanışırken sizi hangisi daha çok yoruyor; güvenememek mi yoksa sevememek mi?

1|2
11250

En İyi Kız Görüşleri

• Herkes güvenememek yazmış. Hiç karşınızdaki insana siz güven verip veremediğinizi düşündünüz mü? Karşımızdakinden beklediğimizi biz verebiliyor muyuz ona? Ne yaşadıkta bukadar güvensiz olduk? Herkes kendini güven verebilen bir bireye dönüştürebilirse bu sorunu çözmüş olmaz mıyız? Keske herkes karşı taraftan beklediğini ben verebiliyor muyum ona diye önce kendine sorabilse.

1|5
    0|0
    • Ama bu dediklerin doğru ama güven çok önemli bu devirde düşüncene bir kız ya da bir erkek hem senle konuşuyor hem onla kendini kötü hissetmezsin

• Soruyu sabote ettim resmen 😃 hakkını helal et

• Soruyu soran arkdasım

• Sevgiden emin olamamak kadar yorucu bir ilişki görmedim.

3|4
    0|0
    • Güvenden emin olmadan sevgisine kaptıramazsınız ki ama kendinizi.. Güvensiz sevgi en acımasızı..

• @Kyaltie güvensen dahi, sevgiden mi yoksa acıma hissinden kaynaklı şefkat sevgisi mi emin olunamayınca çok yıpratıyor.

• Ama güven olmadan da körü körüne bağlanmak olmaz mı? Düşünsene karşındaki insanın sevgisine inandığında zaten ona güvenmiş oluyorsun. Sevgiden mi yoksa acıma hissinden mi olduğunu zaten hissedebiliyorsun.. Şayet; söylediğin gibi bir durum oluşursa çok fazla yürütmenin de mantığı yoktur.

En İyi Erkek Görüşleri

• yorulupta vakit harcayamam ben ilk görüşte bir insanı sevmediysem (konuşmasını, fikirleri, hal ve hareketleri vb.) o insanla bir daha muhattap bile olmam uçurum bir mesafem olur

0|1
    0|0
  • İçinden geçenleri açık yüreklilikle söylemek yerine , saçma sapan taktikler uygulaması. İkili ilişkilerden midem bulanıyor artık : )

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11048
  • öncelikle kendimi ifade edebilmek en zorlandığım konu oluyor

1|1
    0|0
  • Bunu illa kadin/erkek iliskisi olarak dusunmezsek yeni birilerine kendimi, tum backgroundimi anlatmak zorunda olmak gozumde buyuyor bazen.
    Susup oturuyorum bazen canim istemezse, bir kosede.
    Azcik siz de beni tanimayiverin diyorum.🤷‍♀️

0|1
    0|0
  • Güvenememek daha çok yoruyor. Ki bunda şuandaki devirin de etkisi büyük. Öyle hale geldik ki en yakınına bile güven duyulaöıyor.

1|2
    0|0
  • Kendini tanıtmak hepsinden daha yorucu oluyo yine silbaştan yeni birine kendini anlatmaya çalışmak daha zor

1|2
    0|0
  • Güvenmek sevsem bile guvensizlik oluşur. Güvensizlik , şüpheler soru işaretleri hep aklını kurcalar insanın.

0|3
    0|0
  • Yeni birinden herhangi bir beklentim olmuyor ah ah hayat bu yuzden sizi bu kadar uzuyor akisa birakin akisa hahayy

0|1
    0|0
  • Valla guven falan kalmadi icimde artik herkesten her seyi bekler oldum ve kimseyi artk sevemiyorum insanlar sagolsunlar en guzel duygulari hep katledyorlar

0|1
    0|0
  • Tabiki de güvenmemek çünkü her gelen güvenimizi sarstığı için öyle oluyor.

0|2
    0|0
  • Aynı muhabbetler beni sıkıyor🤣
    İnsanız şaşarız o sebepten kendime bile güvenmiyorum kaldı ki başkasına...

0|3
    0|0
  • Güvenememek maalesef, yoksa güvensem severim de. Hemde sonsuza kadar..

0|1
    0|0
  • Kendi gonul bahcemden bakarim, illaki sewecek bir seyini burum.. ama guwenmezsem hicbirsey olmaz

0|1
    0|0
  • Güvenememek sanırım. Sevmek için once güvenmek gerekiyor bence.

0|1
    0|0
  • sevmediğim bir insandan güven beklemek saçma olur. güvenmediğim birinide sevemem. sevilmek zor galiba. emin olamıyorsun tam anlamıyla.

0|1
    0|0
  • Güven sonradan gelir belkide en baştan sevmek hoşlanmak daha zor

0|1
    0|0
  • Sevgi zamanla oluyor da
    Güven istersen 30 sene tanı tereddüt edersin

0|1
    0|0
  • Sevemiyorum ben direkt ya sevsem de güvenemiyorum devamında 😒

0|1
    0|0
  • Güvenememek maalesef. Güvenemedikleri için keşke birbirlerini tanımaya çalışsalar

0|1
    0|0
  • Önce sevememek sonra güvenememek.
    İkisinden de muzdaribim.

0|2
    0|0
  • Güven çok önemli günümüzün en büyük sorunu güvensizlik ister kız olsun ister erkek bu devirde güven kimse veremiyor o çok önemli

0|2
    0|0
  • Değer vermiyorum kimseye ben o yüzden tanışmayı da gerek görmüyorum

0|2
    0|0
  • Güvenememek çok yorucu. Sevgilimin olduğunu düşünüyorlar aslında yok. Güvenemiyorum

0|2
    0|0
  • Rahat hissetmemek içim ısınmazsa yani hislerimi dinlerim

0|2
    0|0
  • Bu kadar kişinin güven duygusu zayıfladıysa acaba artık önyargılı mı olmaya başladık🤔

0|2
    0|0
  • Sıkılmak. Güvenmekten ya da sevmekten önce karşımdakinden sıkılmamam gerekiyor ki bu da çok yorucu.

0|1
    0|0
  • Önce güven.. Güvenmeye çalışmak beni inanılmaz yoruyor..

0|1
    0|0
  • Güvenmek daha zor.

Karikatüre gönderme
    Sevgisinden asla emin olamazsın ama dolmasından emin olabilirsin 🤣

0|1
    0|0
  • Güven geldikten sonra sevgi eninde sonunda gelir. Güvenmemek çok daha büyük bir problem.

0|1
    0|0
  • güvenmek ya da ilgimi çekmesi gerek ciddi derecede

0|1
    0|0
  • Aslında her tanıştığın insana acaba bununla çıkar moyız bakış açısıyla bakmasan sadece arkadaş olabiliceğiniz de aklına gelse sıkıntı kalmiycak 👍

0|1
    0|0
  • Eskinin izi varken yeni biriyle olamaz insan... sevememek...

0|2
    0|0
  • Yalama olmaktansa son sevdiğimi sevmeye devam ederim... Yani zırt pırt ilişki yok bizde 👊

0|1
    0|0
  • Güwenmek isterim sewgi sonrasında gelir yani güwenememek diyorum

0|1
    0|0
  • Kötü tecrübeler güven sorunları oluşturdu... İster istemez yeni insanlara karşı ön yargılı oldum.

0|1
    0|0
  • sevmek... güvenmek...
    çok zor.. yani hayatina birisi girsin istiyosun ama o giren kişi istedigin biri olsa dahi inanamiyosun guvenemiyosun sevmekten korkarak adım atıyosun ya giderse ya biterse diyosun ama bunu kimseye anlatamiyosun.. yani sadece birine a evet hoş çocukmuş diyebiliyorsun sana mesaj atsa bile dogru duzgun konusamiyosun cunku sevemeyecegini biliyosun guvenemeyecegini biliyosun nebilim kötü bisey ya e güven olmazsa sevgi zaten olmuyo.. sevgi zaten hic yok artik... sevmek ve güvenmek gibi guzel kavramlar bizleri cok yoruyo artik.. değişik..

0|1
    0|0
  • ikisi de aslında. güvenemediği için sevemiyor insan

0|1
    0|0
  • Güvenmiyor kadinlar kurunun yaninda nice yaşlar yanıyor

1|1
    0|0
  • Güvenmiyorum guvenmiyorum d iyip sonradan ssikilmasi

0|1
    0|0
  • ikisi de 🙄herkes sahne sanatçısı