Sabah uyandığınızda sizi rahatsız eden tüm duygularınız ve düşünceleriniz gitmiş olsa. O günü nasıl yaşardınız? Neler yapardınız?

Sabah uyandığınızda sizi rahatsız eden tüm duygularınız ve düşünceleriniz gitmiş olsa. O günü nasıl yaşardınız? Neler yapardınız?

0|0
125

En İyi Kız Görüşleri

• Bir psikoloğumuz eksikti O da geldi tam oldu 😂 Psikoloğum size burdan hemen sormak istiyorum ben dövme ve piercing yaptıranların kendilerine zarar verme eğiliminde olan tipler olduklarını düşünüyorum bir çoğu da derin boşluk içimde

0|0
    0|0
  • Hayatın anlami giderdi la. Ben dertlerimle mutluyum aslindaaa sjjshs

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için o gün şöyle geçerdi: "Kainattaki tüm kadınların öldüğü o güzel günde tüm foseptikleri ve kanalizasyonları mezarlara bağlardım." Olsun hayali bile güzel.

0|0
    0|0
    • Canın fena yanmış. İki seçeneğin var. Ya bu düşüncelerle devam edersin.
      ya da bu yaşadıklarının neden olduğunu ve ne yaparsan daha kaliteli ilişkiler kurabileceğini bir yetişkin gibi araştırıp, öğrenip, uygularsın. Seçim senin

• Kadınlar hakkında bazı bilgileri öğrenen erkekler tam senin verdiğin tepkiyi veriyor ilk başta.
      Erkekler hakkında bazı bilgileri öğrenen kadınlarda tam senin verdiğin tepkiyi veriyor ilk başta.
      Bir kızgınlık oluşuyor. Oysa Yağmura kızmak, güneşe kızmak, neden 3 kolumuz yok da 2 kolumuz var diye doğaya kızmak nasıl saçmalıksa bu da öyle saçmalık.
      Bu saçmalık şu yüzden oluyor. İnsanlar peri masallarından uyanıp gerçeğe baktığı için bu gerçeği kaldıramıyorum. Oysa yanlış olan gerçekler ve doğa değil ki. Yanlış olan peri masalları.
      Kendine zaman tanı. bir süre sonra gerçekler seni kızdırmayacak. Aksine hayatı daha kaliteli yaşamana yardım edecek. Doğayla kavga eden herkes yok olur. Doğa hep kazanır. Unutma bunu

• Benim doğam erdemli kadın doğası entrikacı mesele bu.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

104
  • Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir, demek istemezdim ama sorunsuz hayat sınavsız ömür demektir. Bunu dert ederek yeni hayata başlardım.

0|1
    0|0
  • Her güne öyle uyanıyorum zaten, bir önceki günün derdini ertesi güne devredersek biter mi o ömür hiç. Günü ise gelişine yaşarım genelde.

0|0
    0|0
  • Boş yaşayan çok onlar gibi yiyip, içip, yatardım heralde.

0|0
    0|0
  • koşarak sevdiğim çocuğa sarılırdım o gerçekler geri gelene kadar sımsıkı sarılır asla bırkmazdım ama gerçek şu ki sevgilisi var :(

0|0
    0|1
  • Ben hep öyleyim gamsız takılıyorum son 1 senedir. Bol bol geziyorum 😛

0|0
    0|0
  • telefonumda kayıtlı 12 kişi değilde en az 250 kişi (sallıyorum) olurdu. herkesle muhabbetim iyi olurdu, çok düşünmemiş olurdum hiç birşeyi

0|0
    0|0
  • Inşallah o sabah kimse yoktur evde de kapıları kilitleyip o günü sadece kendime ve çiçeklerime ayırırım.

0|0
    0|0
  • Beni rahatsız edicek bişiler bulurum alışık değilim sonuçta

0|0
    0|0
  • Sakin bir ortama giderdim

0|0
    0|1
  • Uyurdum napcam

1|0
    0|1
  • Rahatsız eden bişi yok çok şükür