Feministler, gerçekten “kadın haklarını” mı savunuyor yoksa kadınları değersizleştirme derdindeler mi?

Feministler, gerçekten “kadın haklarını” mı savunuyor yoksa kadınları değersizleştirme derdindeler mi?

Bu görüntüler #8MartDünyaKadınlarGünü eylemlerinde çekildi..

100 defa 1000 defa haykıracağım feministlerin bu hâyasız yüzlerini!
Şiddet görmüş kadını bile daha da basitleştirerek en büyük darbeyi feministlerin vurduğunu!

Ey feministlere destek veren vicdan sahibi kadınlar! Bu hâyâsızlık ve ahlaksızlık nasıl sizin hakkınızı savunarak daha değerli kılabilir?

Ben bile ar ediyorum bunları paylaşmaya ama onlar gövde gösterisi yapıyorlar..

Ezan okunurken bizim toplumumuz müziğin sesini kısarken, bunlar ezanı protesto ederek yuhladılar!!

İşte feministlerin gerçek yüzleri..
Daha da var da ben utandım paylaşmaya..

#Vesselam
  • Feminizm, kadınları değerli kılar..
    A seç
  • Feminizm, kadınların ve bu toplumun başına gelen en büyük belâdır!
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
107

En İyi Kız Görüşleri

• Konu sadece feminzm olsa ne âlâ, bu topluluğun içinde futursuzca iğrenç yazıları başörtülu kadınlar da taşıdı amaç son bir kaç yıldır hani sizinle konuştuğumuz o cihet varya onun iş birliğiyle Türkiye'deki aile kavramını bitirip erkeği ki burda çok şey demek isterim saldırıdan korkuyorum erkeği değersiz kilmak. Nasil ki zamanında ev hanimligini anneliği assagiliyarak çocukları yanlız bıraktılar simdi de evlilik mevhumu nu ortadan kaldırmak amaç çok uzattım özür herkezden kanayan yara diyelim vesselam 😥😥

1|1
    0|1
    • İftira atanın dili tutulsun. Hangi baş örtülü kadın öyle pankart taşımış? Öyle biri varsa bile sahte baş örtülüdür.

• @Halid_Bin_Velid Bakın yoruma foto atamıyorum ama elimde var boş gürültü çıkaracak bir insan değilim değinmek istediğim artık konu feministlikten çıktı bunun farkına varalim 😩

• Sadece 2. fotoğraf yeni
    Diğerleri geçen yıllardaki yürüyüşlerde çekildi
    Bu yıl eski yürüyüşlere göre daha terbiyeliydi
    O zamanlar hiç ses çıkarmıyordunuz
    Yavaş yavaş uyanmaya başladınız

1|2
    0|1
    • Ben varlığından beri şikayetçiyim bu bir!
      İkincisi, bunun yılla alakası yok, zihniyet bu!
      Amaç da bu!

• Neden tepki gösteriyorsunuz söyliyim mi?
      Çünkü ak parti'nin oyları düştü hemen bu yürüyüşü gündem yaptı
      Ezan falan filan diyerek oy toplama peşinde
      Çünkü kadınlara taptığını erkekleri ezdiğini herkes biliyor
      Feminizm'in oy düşürdüğünü anlayınca şimdilik feminizm'e karşıymış gibi rol yapıyorlar
      Samimi olsalar kadem'i kurmazlardı, madem kurdular kapatırlardı. Ve kadem bu yürüyüşle ilgili hiçbişey paylaşmadı
      Seçimden sonra yine erkekleri sömürmeye devam edecekler
      Ak Parti'ye oy vermeyin !

• Zihniyet zihniyet!

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle böyle kadın beyanı esastır ibaresini aldılar hukukta bu bok çuvalları.
    Hayasız görünseler de, aslanlar gibi haklarını aldılar, erkekleri iki dudakları arasından çıkacak kelimelerle yargılatma yetkilerini üzerlerinde topladılar az buz iş değil bu..

1|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

86
  • kadının değersizleşmesi dediğiniz şey sizin köleniz olmaması, vücut kadının istediği erkekle istediğini yapar, isterse grup seks yapar, sizi de hiç ilgilendirmez, senin gibi tipler istiyor ki vücuduna ilk ben dokunayım, sadece benimle sevişsin vs. ilk pankart ne güzel mesela, senin zihniyetindekilerin namus kavramına gömmüş lafını.

1|0
    1|0
  • En sevdiğim pankartı atlamışsın :DDD

Amaçlarını söyleyeyim; fahişeliği meşrulaştırıyorlar

0|1
    0|0
  • Dün gördüm çıldırdım
    Bir kadın bir kadını daha nasıl aşağılayabilir adlı çalışma olmuş. Başarılı da olmuş
    Kadını ticaret malı gösteriyor
    Algı farklı değişmez bunlar ve gibileri

0|1
    0|0
  • Çok dogru. pankarlardaki yüz kızartıcı şeylere bakılırsa, gösteri kadın haklarından çok dinsiz , imansız, ahlaksız ve fahişe haklarınar dönüştü.

1|1
    1|1
  • Bunların derdi ne kadınlığımdan utanıyorum şu hale bak

0|2
    0|0
  • Ezanı da ıslıkladılar bu kadarı fazla tamamen yerini kadını değersizleştirmeye bıraktı. Ne yazıkki herkes bu algıya alet oldu kaş yapayım derken göz çıkardılar..

0|2
    0|1
  • Bunların photoshop olduğunu düşündüğümden gerisi için bir cevap veremiyorum..

0|0
    3|1
    • Photoshop mu?
      Akıl tutulması yaşayan biri bunu söyler..

Ezanı ıslaklayan bir mantık bunları yapmaktan utanmaz!

• Neye göre akıl tutulması? Photoshop değil bizzati fotoları ben mi çektim diyorsun?

• Ne yaşıyo bunlar? Feminizm'im anlamını biliyorlar mı?

0|2
    0|0
  • Bunlar geçen yıl çekilenler

1|0
    0|1
  • Bunlar gerçekten abarmtış

0|2
    0|0
  • Benim savunduğum özgürlük bu değil!

0|2
    0|0
  • Ezan isliklandi diye iftira atmayin yuruyuse izin vermeyen polisi islikladilar kaldi ki aciklamasini da yaptilar

0|0
    1|1
  • Bu ülkenin kadını da erkeği de sagcisi da solcusu da türkü de kürdü müslümanı da ateisti de çomar.. Bu ülkenin asıl sorunu çomarlık

0|0
    0|1
  • vajinam sekil onumden cekil nedir ya sssjsjjsjs

1|0
    0|0
Yükleniyor...