Erkeklerin hakkını kim yedi?

En ufak bir fiske "kadına şiddet" sayılırken, şu tarz şeylerin bahsini kimse etmiyor.
Reva mı bu, erkeğin haysiyetine yazık değil mi o'lum? 😕

Vurma güzelim ne olursun, yazık bu oğlanlara 😔
Erkeklerin hakkını kim yedi?
Güncellemeler:
4gün
Acısı hala içimizi dağlayan Özgecan Aslan ve niceleri.. Aradan tam 4 yıl geçmiş ve ben de tam bugün soracak soru bulmuşum.

Azıcık ironi yapmaktı amacım. Hassasiyetlerğnize dokunduysam affoluna 🙏 Elbette her insanın ve cinsiyetin yeri ve değeri her daim baş tacıdır.

2|3
918

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

918
  • En ufak bir fiske bile şiddet sayılsın, sayılsın ki kadınlar yolun kenarlarında 8 kere bıçaklanarak öldürülmesinler. Sonra o fiskeler büyüyüp tokata, tekmeye, yumruğa, kemerle boğmaya dönüşmesin.

Bence kadına şiddeti hiçbir şeyle kıyaslamak, küçük eğlenceli ironilerin içine koymak doğru değil. Bu dokunulmayacak kadar acı, toplumun algısında altından kalkılamayacak kadar ağır bir konu.

ps. erkeklere iyi davranın temasında haklısın. :)

2|1
    0|2
  • Şiddet cinsiyet, din, ırk demeden herkes tarafından kullanımı sakıncalı bir eylemdir. 11 Şubat 2015’te gerçekleşen olay ne kadar tazeliğini korusa bile bundan ders çıkarmayan insana benzer oluşumlar olayların devamını teşkil ediyor.
    Yani kimsenin hakkı yenilmemeli.
    İlginç bir strateji...

1|0
    0|0
  • Aslında ortada ironilik bir durum yok. Geçen haberlerde izliyorum. Kadın aldatmış kocayı. Kpcada işsiz kalmış. Kadın ise çalışıyor. Adam "Eşim beni aldattı" diye mahkemeye vermiş. Sen gel işsiz erkeğe süresiz nafakayı daya. Yahu kadın aldatmış erkek niye nafaka ödüyor. Velhasıl kadın hakları savunucuları Özgecan Aslan üzerinden acıtasyon yapmasın. Onlar Özgecan Aslanın saçının teli olamaz

1|0
    0|0
  • Kanunlar "kadini guclendirme kadini koruma" adi altinda "aileyi yikma" kanunlarina donustu resmen. Ölcuyu cok kacirdilar bence.

《DusunenHanim》

1|0
    0|0
  • Şu anda bir geçiş döneminde olduğumuzu düşünüyorum. Zira geçmişte ve hala sürmekte olan kadına eşitsiz davranma bir şekilde hayatta. Ama şu var, kadın hareketleri çoğalmali kadınlar ile alakalı kanunlari hala erkekler koyuyor. Kadınlar öne çıkmalı

1|0
    0|0
  • şiddeti hangi taraf alışkanlık hâline getirip meşru kılıyorsa acizin daniskasıdır.

1|1
    0|0
  • Evde karını bir başka erkekle bas hiç birşey yapma karakola git evden uzaklaştırılan erkek oluyormuş bilginize

1|1
    0|0
    • 4gün

Once aile Bakanı dul
      Şimdiki feminist majvettiler yuvaları vebalinin altında kalcaklar
      Kadını koruma kanunu değil, kadına bosanmasi için her türlü kolaylık saglaniyor adliyeye gittim dışarı kadar sıra gördüm ya bosanma sirasi kajsks

• 4gün

Ayben çok doğru hep onlar haklı kaç Bin gariban i mahvettiler

• 4gün

@cruze41 birde allah affetsin güldüm hallerine kadınlarin bakislari catik Kaş hani şimdi sana gosteririm gibi
      Erkeklerinde yüzünde bir korku şimdi ne kadar nafaka tazminat sokucak ifadesi urkek ve endiseli allah dusurmesin ya valla hepside gencti ya

• şiddetin cinsiyeti olmaz ki... kimi gücüyle kimi zehirli diliyle şiddet uygular. unutulmamalı ki bir kalbi kırmak 70 defa kabe"yi yıkmaya eşittir 🙃🙃🙃

1|0
    0|0
  • Kadına koruma kanunu yok
    Erkeği mahvetme kanunu var

1|1
    0|0
  • Şu kızı yakasından tutup kaldırıp fırlatası gelen bir benmiyim 🤨😒

1|0
    0|0
  • Erkeklerde bir baba bir abi bir eştir unutmayalım bunu : )

1|0
    0|0
  • Pozitif ayrımcılık işte. Sen aynını yap yandın valla.

1|0
    0|0
  • Erkek kadınlardan üstün bir kaç tokat sıkıntı olmaz ama gururunu zedeler oda kendi problemi

1|0
    0|0
  • Haha güzel filmdi. Yazık bize de 😊

1|0
    0|0
  • Oğlanlara evet yazık 😄

1|0
    0|0
  • Bize fiziksel değilde triple vuruyolar

2|0
    0|0
  • Ben :D

1|0
    0|0
  • Ben yedim

1|0
    0|0
  • Yiyorum doymadım

1|0
    0|0
  • İşte kadın!!!

1|0
    0|0
  • Erkeklere karşı şiddet olmamalı yazık değilmi

1|0
    0|0
  • Erk3ge şiddete hayir

1|0
    0|0
  • Feminist kadınlar

1|0
    0|0
  • O 3 kızın 2si bana baktı asdf

1|0
    0|0
  • yedirtmem :D

1|0
    0|0
  • Erkekler kendi hakkını kendileri yedi

1|0
    0|0
  • Güney kore dizisinin adı nedir, gifteki?

1|0
    0|0
    • 4gün

Bilemedim ki 😄

• 4gün

Play full kisss, god doctor.. Bunlar da komik 😊

• 4gün

Play gull kiss i izledim, diğerine bakayım🙃

Benzer Benceler

Yükleniyor...