Hayatınızda hiç bir kadını takip ettiniz mi?

Bir erkek neden bir kadını takip eder !!Hayatınızda hiç bir kadını takip ettiniz mi?

2|9
976

En İyi Erkek Görüşleri

• Bir kez hoşlandığım kızı takip etmiştim şöyle evini öğrenmek için öğrendim ve zaten benimde yolumun üstüydü sonra tabi çok iyi arkadaş olduk ve içimde ki o aşkı dostluk arkadaşlığa dönüştü ve hala zaman zaman bir birimizi arar konuşuruz evli tabi😊😊

1|0
    0|0
  • 16 _ 18 yaşlarında hoşlandığım kızı takip etmiştim😁Böylelikle evini öğrenmiş ve evinin yakınlarında dolaşmaya başlamıştım🤭amaç ilgisini çekmekti , çocukça birşeydi işte😅

0|0
    2|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hamileyken takip ettim kadının kokusu harikaydı aş erdim resmen ve yolunu kesip parfümünü sordum 🙈🙈🙈🙈 ve aldim çook pahaliydi

1|4
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

774
  • Rahatsız olmasın diye geç saatte önümde kadın. Varsa hızlanır geçerim ben ama arayıda çok açmam yolumuz ayrılana kadar nolur bolmaz diye benim kafa biraz farklı çalışır

1|0
    1|0
    • Farklı ve güzel çalışmış keşke herkes sizin gibi farklı olsaydı 😒

• Hepimizin anası bacısı var ve kadınların tedirgin olduğunu çok iyi bilen biriyim ben ona göre davranmaya özen gösteriyorum

• Ne güzel teşekkürler 😊

• Sapık olabilir bence. Çünkü bir kadın ne kadar güzel olursa olsun takip edilmemelidir. Bizlerde hatta kadınlarda güzel bir kişi gördüklerinde şöyle dikkatli dikkatli bir süzerler. insanların savunmasız kişileri rahatsız etme gibi bir hakkı olmamalıdır

3|0
    0|0
  • Erkeklere soralım. bakalım sebep neymiş...🤔 Bende merak ediyorum. Bu durumu yaşayan biri olarak... 😉

1|3
    0|0
  • Evet ettim. Ama cok uzaklardan.. farkettirmeden.. huzursuz etmeden.. cunku hakkinda hic bir sey bilmiyordum.. is yerini ogrenmek icindi.. gorseldeki tarzda asla takip etmem... o acik secik tacize girer ve kadini huzursuz eder. o sekilde takip edenleri ben de anlamiyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır ben ne takip edicem onlar takip etsinler beni

2|1
    0|0
  • Aileden aldigim terbiye nedeni ile ne bir kadinin pesine takildim nede bir kadina laf attim.. Hele ki sokakta bir kadina laf aten erkek benim gozumde kopek bile olamaz..

1|0
    0|0
  • Evet takip ettim
    Eskiden bizim gençlik zamanımızda işler öyle yürüyor idi :)
    Tabi o günler gençlikte kaldı :)

1|0
    0|0
  • Etmedim ama keşke etseydim diyorum şimdi. Seyrantepe Topkapı dolmuşunda gördüğüm bir kadındı. 4-5 kez aynı saatlerde karşılaştık ve hoş bulmuştum kendisini. En son parmağına baktım, alyans yoktu. Benden sonra iniyordu. Ertesi indiği durağa kadar gider düşüncelerimi ifade etmeye çalışırım dedim, ama olmadı. O günden sonra bir daha karşılaşamadık.

Seyrantepe Topkapı hattında, Yahya Kemal'den binip şehitlikte inen, siyah sırt çantalı ve çantasında I love SAP yazılı rozet takılı kadın.
    Buradaysan ses ver!!!

(Umarım o SAP programdır)

1|0
    1|0
    • Zor bulursunuz artık onu 😂

• O değil ben redettim 😏

• @Hayatgercek Ölüm yok ama reddedilmek endişesi farklı.
      Temelde ölümle mukayese edilmesi yanlış olsa da, hissedilen çocuksu heyecanın sona ermesi, ereceğini düşünmek hoş olmuyor. Tebessüm ederken birden yaşanan hayalkırıklığı sadece yüz kaslarını yormuyor.

• Edildim yoluma çıktı her seferinde ihbar ettim aşkını dile getirmişti şimdi evliyim.

1|4
    0|0
  • Dürüst olmak gerekirse. Hoşlanmıştım ettim o eve girdi ben kalmıştım 😎😁

3|0
    1|0
  • Şükür kavuşturana ☺️ sapkınlık takıntı derecesinde takip olmadı. Ama lisedeyken ve ortaokuldayken manitamı uzaktan izler evine kadar eşlik ederdim

1|0
    0|0
  • Takip edilesi tek bir kadın olmadı.!!
    Olsada takip etmem.!!
    Çok mu etkilendim.!!
    Gider konuşurum.. konuşmak mı istemedi.!!
    Hay hay.!!
    Saygı duyar geçerim.!!

1|0
    0|0
  • yok etmedim genelde de dikkat ederim bayan varsa uzak dururum özellikle geceleri sonra sapık oluyoruz

1|0
    0|0
  • Günaydınlar efendim ☀️☕️nstagram dan takip ederdim 😊

1|0
    0|1
  • Hahahha ulan eğer beni biri takip ettiyse yolun yarısında bırakır zaten bu deli beni keser bile diye 😂

1|1
    1|0
  • Tabii ki hayır. Rahatsız olmasın diye aynı yoldaysak öne geçerim hatta.

1|0
    0|0
  • 15 yaşımda falandım kuzenle 2 kız gördük peşlerine takıldik fark ettiklerinde durdular bizde sevindik tabi tanışacaklar sandik meğer kizlar sanmış biz telefonlarini çalacağız 😀😀😀

1|0
    0|0
  • takip ettim ne yapıyor nerelere takılıyor tanımak için yaptım neleri sever hoşlanır ne kadar dikkatli

1|0
    0|0
  • aylarca göz ucuyla beni takip eden bir kızı konuşmak için müsait bir ortam yakalamk adına bir kaç dakika takip etmiştim. şimdi bu yaptığıma gülüyorum :)

1|0
    0|0
  • Takip ediyor sanmasın diye geçerim bile çoğu zaman 😂

1|0
    0|0
  • Takıp edebılmem ıcın aşık olmam lazım ya da aldatma şüphesı. Onun otesınde psikosomatık bir sorununun olması lazım bırının boyle bır sey yapabılmesı için.

1|0
    0|0
  • Evet ettim hatta bir tenhada sıkıştırdım aldım sırtıma eve kadar bıraktım çok yoeulmuştu kıyamadım 😂😂😂

1|0
    1|0
  • Bir kızın peşinden hiç koşmadım ve hiç takip etmedim. Kızlar zaten paranoyak olmuş , bu yüzden hiç uğraşamam.

1|0
    0|0
  • çok şükür öyle saplantılı biri olmadım
    Allahta göstermesin.

1|0
    0|0
  • hayır aciz ve adi bir insan takip eder medenice konuşmak dururken bu fiili doğru bulmam

1|0
    1|0
  • Umut veren biri olmuştu duygularımla oynayip çekip gitmişti

1|0
    0|0
  • Takip etmedim ne o öyle suçlu gibi. Cesaretin varsa git konuş yoksa bak işine...

1|0
    0|0
  • Bunu çoğu erkek hayatında 1 kezde olsun yapar, ama niyet kişiden kişiye göre değişir.

1|1
    0|0
  • nedenleri farklılıklar göstermekle beraber çekici bulduğu için hoşlandığı içindir genelde

1|0
    0|0
  • ya hoşuna gitti ya da kadın seksi dir ya da kadın a... n?

1|1
    0|0
  • Etmedim eden kişinin de iyi niyetli olduğunu düşünmem

1|0
    0|0
  • Ne acıdan ama hoşlandığımız içinmi yoksa? Farklı birşey içinmi?

1|0
    0|0
  • evet ettim otobüste karşılaştığım evli bir kadını evine kadar takip etmiştim birde dul bir kadını

1|0
    1|0
  • Takip etmedim ne o öyle suçlu gibi. Cesaretin varsa git konuş yoksa bak işine...

0|0
    0|0
  • Instagram kullanırken çok kadın takip etmiştim

1|3
    1|0
  • gözümle yaptım sadece fiziksel olarak yapmam

1|1
    0|0
  • Etmedim. :D

1|0
    0|0
  • Etmedim

1|0
    0|0
  • Yok ya aykırı birsey bu

1|0
    0|0
  • Yok lan

1|2
    1|1
  • Hayir

1|1
    0|0
  • Beğendiğinden, kötülük yapmak isteyebilir.

1|1
    0|0
  • Kadını değil kızı takip ettim. Kadınla işim olmaz

3|0
    0|0
  • çokkkk

2|1
    1|0
  • Evet arabayla

1|1
    0|0
  • Gençlik yıllarımda bir defa Yapmıştım