Türk insanıyla evli olmanın güzel yanları nelerdir?

Bir turist size böyle bir soru yöneltse ona Türk kadınının, Türk erkeğinin hangi iyi özelliklerinden bahsederdiniz?
Türk insanıyla evli olmanın güzel yanları nelerdir?

0|1
4252

En İyi Kız Görüşleri

• Türk gibisi yoktur yaa. tamam bazı erkekleri güzel kardeşim olabilir ama hakiki türk sevdimmi tam sever, öyle yabancılar gibi 1 2 gecelik değill ömürlük sever. Sildimmide tam siler. Zatn türk kadını anlatmaya gerk yok annelerimizden eşlerinizden görmüşsünüzdür. Kendileri aç kalir ama evlatlarını aç açıkta birakmazlar, cebinde 5 kuruş parası olamayan baba bile bulur buluşturur evladını doyurur. İşte böyle bir milletin evlatlarıyız o yüzden yabancılara özenmeyin.. ne mutlu türküm diyene..🇹🇷😏🇹🇷

0|1
    0|0
  • Hangi millet bizim kadar iyi anne, iyi bir eş olup sadik kalir yillarca? Yuvayı asıl yuva yapabilir🤔 her ne kadar kendimizi gömsek, bazen beğenmesek bile bizi biz yapan tum huylarimiz.. kiskancligimiz olmasa bu kadar cok sevebilir, sahiplenir miyiz? Ben kendi milletim disinda bir yabanci adamla aile kuramam asla şahsen😊

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Türk kadını kıskançtır ama sahiplenicidir. Çocuklarına iyi anne, kocasına da iyi bir eş olur derdim. Türk kadını candır. 👊🏻

13|1
    0|3
  • Kesinlikle aç kalmazsınız. Arada sırada başım ağrıyor cümlesini duysanız da hayat bir aşağı bir yukarı güzel geçer. :):

10|1
    2|2

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4050
  • Çevremdeki insanlara dayanarak hala ümitvar öğütlerde bulunabilirim. Anadolu kanı hala bölgelere serpiştirilmiş şekilde bir nebze de olsa varlığından ödün vermiyor.

0|2
    0|0
  • Turist böyle bir soruyu sormaz, zaten kendi ülkelerinde gördükleriyle taniyor, Almanyadayim, inanin artik Türk erkeklerini gören alman kadinlari kaldirim degistiriyor.
    Türk degilde, herkes kendi kültüründen insanla daha mutlu olur, kimse kimseyi kandirmasin, bir Almanla Türk multu olamiyorsa, alman veya türk olduklarindan degil, kültür farkindan olamiyorlar.

0|0
    0|1
  • Valla hamarattır diceeem o eskiden di şimdi herkes fast food da sağdık dicem aldatan aldatana boşanma davalarının sayısını bilen yok hee bak çalışkan biiir inatçı ikiiii eli maşalı üüüüç bide cidden finlandiya kızı kadar olmasada güzeller güzeli kızçelerimiz çok beaa

1|0
    0|0
  • Genelleme yapmak zorundayım ve bu genellemeyi annemden yapmak zorundayım. Türk kadını evrendeki en güçlü kadınlardan biridir. Geçmişten günümüze kadar gerçekten her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. Bizimkiler Ankara’ya geldiğinde bir döşekten başka bir şeyleri yokmuş. İkisi didinmişler, çalışmışlar ciddi anlamda refah seviyesine ulaşmışlar. Kadın ne kadar güçlü olursa erkek o kadar dik durabiliyor bence.

1|0
    0|0
  • Bu soruya Ingilizce calistiricim (Turk kiziyla evlendi ve uyarmistim bosandi ayni hizla) Richard ve eski sevgilim Basil yanit vermeli... :) Ki; Basil benimle evlenmek istiyordu ama Musluman olmadigindan geri cevirmistim.

0|1
    0|0
  • Sakın bu soruyu erkeklerden başkasına sorma, hele bu ülkenin kadınlarına asla sorma brother derdim.
    Kadın evliliği erkeğin canını, kanını ve cüzdanını emmek için bir araç olarak kullanır. Çoğunlukla da hepsini emdikten sonra boşanma yöntemiyle śalak erkeklerin gõtüne tekmeyi basar.
    :)
    Sen sen ol uyanık ve akıllı ol, kadınlardan ışık hızıyla kaç. :)

0|0
    4|0
  • Sahiplenir korur kollar totoş erkeklerden değildir; ama istanbullular da artık yavaş yavaş totoşlaşıyor daha asya tarafından seçip beğenmek lazım.

0|2
    5|1
  • Türk erkeği koruyup kollar her ne kadar dejenere durumlar olsada mayamızda bu var.. feministler üstüme gelecekler ama ben erkeğimin benim önümde olmasını isterim saysın korusun beni bende ona hürmet edeyim
    Elin kızınada anlatmam zaten bunları😃

0|1
    0|0
  • turk erkeginjn iyi bir ozelligi bilemiyorum ya hic
    ataerkillikten kaynakli sahiplenme belki
    birazcık o da.

1|0
    0|0
  • Bir türk olarak türk insanıyla evlenmenin en güzel yanı, gerçekten aile olabilmek derim. Bizde ki aile bağları, sevgi bağını yabancılarda görmedim.

1|1
    0|1
  • Türk kadını, onurlu, gururlu ve marifetlidir.
    Eşlerini her zaman destek olan, zoru görünce kaçmayan aynı zamanda kendi ayakları üzerinde durmayı da becerebilen kadınlardır.

1|0
    0|1
  • Türk insanıyla evli olmanın güzel yanları nelerdir?

2|0
    0|0
  • Özellikle avrupa ülkelerine göre çok daha sadık ve fedakârlar

2|0
    0|0
  • Akşamları canın sıkılmaz, meyve soyup çay demlersin.

2|2
    0|0
  • Bir extrası olmuyor evlenince vallahi, kişite bağlı tamamen.

2|1
    0|0
  • Aldatsanda Boşanma gibi bir derdin nadir olabilir derdim

1|0
    0|0
  • Güzel yani var mı? Acaba 🤔🤔🤔önce sevip sonra terk ederler.

0|1
    0|1
  • Türk erkeği candır ya...
    Romantik olmasada düşüncelidir.
    çok iyi aile babası olurlar.
    çoğu sadıktı
    bu kadar

0|1
    0|0
  • Lahmacun yiyip üstüne künefe gömebiliyorsun bir kere

0|2
    0|0
  • Günümüz insanları dusunmezsek güzel adam güzel kadınlar seviyorum insanimi

0|0
    0|0
  • Hepsi bir olmadığı için insanların övücü güzel sözler söylemem her halde.

0|0
    0|0
  • Bir yabancı olarak iki kilo çekirdek alıp yorumları okumaya geldim. Güzel yanlar cidden güzel olursa Türk birisiyle evlenmeyi düşünürüm 😅

0|0
    0|0
  • Ne kadar merhametli olduğumuzdan bahsederim , ne kadar fazla kıllıysa o kadar fazla merhametlidir derim yani başka aklıma bişey gelmiyor değil başka yok

0|0
    0|0
  • tonla artıysa beraber en güzeli TÜRK hatun olması. benim kanımdan canım dan

0|0
    0|0
  • Iyi ve sadık bir eş. Merhametli ve sevecen bir anne. Ailesine sahip çıkan bir üye

0|0
    0|0
  • Evli değilim çok genel soru derim bu kişiye göre değişir ama benim sevecegim kadını tarif ederim sonra ona

1|0
    0|0
  • Türk İnsanı ile evli olmam aldatmalar var güvensizlik var tek bağlı kalmayacak kadar zayıflar evlenmem ben ya

0|1
    3|0
  • Namusunu korur, esine sadik, sevgisi ahirete kadar. Erkekleri koruyup kollar, eşini herkesten kiskanir sakinielt

1|0
    0|0
  • Türkü bulamadıkki bilelim biz artık suriyelilere ilgileniyoruz

1|1
    0|0
  • Valla kardes aklın varsa türklerle evlenme yok nişan, düğün, takı, ev araba evlenene kadar dımdızlak kalırsın derım

Not: hiç evlenmedım , mutluyum

0|0
    0|0
  • Neşet baba derki bizim orda seni seviyorum denmez 'sana gurban olurum' denir. İşte bundan

0|0
    0|0
  • İyi bir eş iyi bir baba veya anne olabileceğini söylerdim

0|0
    0|0
  • Zoru başarmak işte 😀
    Bu önemli..
    Amaa el ele, gönül gönüle verince asıl kıymet odur işte.. 😍

0|0
    0|0
  • Kadınlarda korkmaları saygı duymaları hanım olarak görmeleri

0|0