Arkadaşlarınızın buluştuğunu story'den öğrenseniz ne yaparsınız?

Başına böyle bir şey gelen var mı? Biz bir kere unutmuşuz bir arkadaşı çağırmayı, uzun süre küs kalmıştı.Arkadaşlarınızın buluştuğunu story'den öğrenseniz ne yaparsınız?
  • Arar, ağzıma geleni sayarım.
    A seç
  • Hepsini engellerim.
    B seç
  • Muhatap olmam, her yere çağırmaları gerekmez.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
125107

En İyi Kız Görüşleri

• Verdiğin seçenekler tek taraflı ve kibirli, ne kadar itici geldiğini anlatamam. Objektif olmaya çalış, zira buradan;1. insanları galayana getirmeye çalıştığın 2. içini yansıttın (bu iki olasılık).[Kafa yapınızı düşünürsek bu çokta zor olmasa gerek, hele ki sitedeki diğer soruları/insanların önemsediği şeyleri gözler önüne al sonuçları çıkıyor. Nasıl bu kadar yüzeysel ve sığ oluyorsunuz (Burada insanları kategorileştirip yargıladığım gafletinin de gayet farkındayım, fakat bu sığ görüntü insanı hüsrana uğratıyor.) Hayır, niyetim kimseyle tartışmak değil; gözlemlediğim olguyu beyan etmek istedim,

0|0
    0|0
  • Ağzıma geleni sallarım ama çok sıkı fıkıysak yani yakın arkadaşsak bunu yaparım ama genel olarak çok üzülürüm bide duygusal bir kızım ağlarım ne dense benim için değerlilerse

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Normal şeyler bazen insanlar senin adına karar verebiliyor.. misal ayşe nin vec saate kadar takılmasına babası kızıyor. Ahmet akşamları mesaiye kalıyor dün aradım mehmet 'in çocuğu hastaydı şimdi cagirmayalim. Geç en cagirdim fatma finallere çalışıyordu finaller bitmeden çıkamam dedi gibi şeyler arkadaşların düşünebilir. Bunda darılacak bir şey yok. Ama hiç çağırmıyorlarsa demek onlar senin arkadaşın değilmiş

1|0
    0|0
  • Alinmamda gucenmemde herkesin aktivasyon eğlence anlayışı farklı ilgilenmeyecegim bir grup eğlencesi yapabilirler çagirsalarda gelmeyeceğim. ya da kendi başlarına eğlenmek istemiş olabilirler. Bu sebepten darilmaya gerek yok

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

123105
  • Unutmak nedir yahu.. Hele de eğlendikten sonra akıllarına gelirsem.. Cips byeee !

2|0
    0|0
  • Teşekkür ederim
    Çünkü heryere benimlen gidiyorlar
    Bensiz yapamıyorlar
    Bir sefer ben gitmem
    İyi olur yani

1|0
    0|0
  • Bu hep başıma geliyor çünkü arkadaşlarımın nerdeyse hepsi yurtta kalıyor ben de ailemle evde ve bu yüzden onlar anlık plan yapıp dışarı çıkıyorlar ve beni asla çağırmıyorlar... başta çok üzülüyordum ama zamanla geçti ve ben de etrafımdaki insanlarla takılmaya başladım şu an ise onların bu duruma sinirleri bozuluyor 🤷🏼‍♀️☺️

0|0
    0|0
  • Walla s.. kim. de bile olmaz ama elbet bana işleri düşecek... işte o zaman süründürmekten beter ederim...

1|1
    1|0
  • herkes herkesi her zaman çağıracak diye bir kanun yasa var mı
    o an onlarla vakit geçirmek istemiştir. özel konuşacakları vardır.
    o yüzden fazla önemli özel olduğunuzu sanmayın. kendinizi kandırırsınız :)

0|0
    0|0
  • Doğal karşılarım. Sevgilim değiller, karım değiller sonuçta. Arkadaşlarım istedikleri gibi takılır istedikleri gibi gezerler.

0|0
    0|0
  • Ben iste calisirken gorduysem sikinti yok ama bos zamanimda ise uzulurum yazarim hatta bara gitmisiniz yazmionnuz ha bakayim diye 🤔🤔

0|0
    0|0
  • Daha önce başıma gelmediği için önce sizi üzecek rahatsız edecek bir şey mi yaptım diye sorarım hayır derlerse sorun onlardadır bundan sonra biraz daha soğuk davranırım

0|0
    0|0
  • Ben her zaman yaşıyorum bunu. Sorunlarım, sıkıntılarım var ama biri de çıkıp demiyor ki bu kız nasıl? Gördükçe sadece ne kadar yalnız olduğumu bir kez daha anlıyorum.

0|0
    0|0
  • Arkadaslarla oyle zart zurt gezme dönemi bitti artik👍 kiz kardeslerim yeter bana cok sukur.

1|0
    0|0
  • Nankörler işte boşuna koynumuzda yılan besliyoruz demiyoruzzz

2|0
    0|0
  • o değil de görselde kızın birinin seyinden bacak çıktı zannettim awq bu nasıl foto ödüm koptu

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz küçük bir arkadaş kitlem yok. Kimin ben olmadan ne yaptığı beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Yapmazlar , genelde ilk aranan kişiler arasında olurum 😃👍

0|0
    0|0
  • Abartmaya gerek duymam böyle olayları. Çünkü anlık olabilir, benim işim olabilir, ararım bende geliyorum nerdesiniz derim olay biter

0|0
    0|0
  • Birbirlerini tanıyan arkadaşım yok ve sosyal medyada kullanmadığım için öyle bir şey olma ihtimali de yok :D

0|0
    0|0
  • Kendileri bilir. Arama mesafe koyarım bende. Canım sıkılır evet ama onların tercihi. Yeni arkadaşlar edinirim. Daha iyi dostlar.

0|0
    0|0
  • Muhatap olmam ki kendileri anlasın nasıl hata yaptıklarını

0|0
    0|0
  • Ya belki işim vardır diye aramamıştırlar 😂😂 varya orayı yıkarım 😂😂

0|0
    0|0
  • Tinlamam. O cagirmadiysa bende baska yere onu cagirmam. Herkese tavriyla muamele

0|0
    0|0
  • Görseldeki kızlar arkadaşım olsa oraya beni niye çağırmadılar diye engellerdim hepsini :(
    Arkadaşım olmadığı için öyle dertlerim yok 🙄

0|0
    0|0
  • Çünkü ben öyle yapıyorum siyam ikizi degiliz sonuçta

0|1
    0|0
  • Cok yakin arkadaslarsa tabi ki incinirim, ama bunu asla kendinlerine söylemeyerek eskisi gibi olmam

1|0
    0|0
  • Evde oyunumu oynar keyfime bakarım 😄 oyun oynamak için arkadaşlarını eken bir ben miyim? 😂

1|0
    0|0
  • Çok samimi olduğum arkadaşlarım değilse sorun olmaz ama yakın olduğum ve her şeyi beraber yaptığım arkadaşlarımsa bozulur arayı açarım

0|0
    0|0
  • Neden bensizz nedennn diyerek cokk üzülürum kirilirim ve onlarsiz party duzenlerim😐

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarla sözleştik, ertesi gün bensiz restoranda yemek yemişler. O arada ben de en sevdiğim diziyi izleyip patlamış mısır, cips ve kolayla keyif yapıyordum. Hiç gocunmadım.

0|0
    0|0
  • İçim yanar içim kanar da isyeaağğğğn 😭 Ölümüne trip atarım bence

0|1
    0|0
  • Birşey yapmam yani çünkü sadece onlar değil benim arkdaşım. Hem sevgilimle olurum daha iyi

0|1
    0|0
  • Biraz stres atmaya fırsat doğar ve biraz şakayla karışık kalaylarım;-))

1|0
    1|0
  • Son ses müzik açar ya da bara gider onları ararım çok eğlenceli burası der özendiririm bizde gelelim derlerse de arkadaşlarım var daha sonra derim...

0|0
    0|0
  • Ama gene de üzülürüm ben onlar için o kadar şey yaparken onların beni kahve içmeye bile davet etmemesi koyar

0|0
    0|0
  • Bol bol eğlenin canlarım derim. Arkadaşlarım sonuçta. Hiç sorun yok eğlensin ve stres atsınlar :).

0|0
    0|0
  • Problem olmaz genç adamlar göbek bağıyla mı bağlandık istediğini yapsınlar gerçi telefon açmadan bir şey yapmaz bizimkiler.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım yok. Sosyal medyam da yok. Buluşsalar da skimde olmaz.

0|0
    0|0
  • Bir Burhan ALTîNTOP kolay yetişmiyor abe evlâdım, beni neden ekiyorsunuz abe kuzum.

0|0
    0|0
  • Genelde çağırdıklarında gitmediğim için çağırmamaları en doğal olay 😊

0|0
    0|0
  • Arkadaş-lar ım yok ki story den öğrenim zaten sıtorim de yok sjsn

0|0
    0|0
  • Buna genelde kızlar takılır. Erkek arkadaşlarımla sürekli aynı ortamda bulunmak zorunda değilim. Ama kız arkadaşım öyle olursa oturur ağlarım.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri alınırım engel atmam ama sorarlarsa nedenini söylerim

0|0
    0|0
  • Olan samimiyetime bagli soguk bir grupsa umursamam ama samimi oldugum kisilerse sonuna kadar trip😁

1|0
    0|0
  • Çağırılmiyorsan soğuk kaliyorsundur bazı şeylerden. O yüzden her yere çağırmayabilirler.🤷‍♂️

0|0
    0|0
  • Çok yaşadım.. Bilgim dahilinde olmayanlarla pek de muhattap olmuyorum...

0|0
    0|0
  • Her yere çağırmaları gerekmez. Sıkıntı edilecek bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Gördüm zaten ama bir tepki göstermedim. Zaten buluşmak bana ters. Çağırdıklarında da gitmiyorum.😄

0|0
    0|0
  • O an bir şey söylemem ama sonrasında çekerim çizgiyi.

0|0
    0|0
  • yapışık ikiz değilizki her akşam birlikte olalım hem zaten ne o her gün aynı arkadaşla buluşmak çok sıkıcı boooring :)

0|0
    0|0
  • Müsait zamanda sorarım beni niye çagırmadınız hayırdır diye hık mık sa olay arama mesafe koyarim

1|0
    0|0
  • herkes bütün arkadaşlarını her yaptığı etkinliğe çağıracak diye bir şey yok ki

1|0
    0|0
  • Yakın arkadaşlarım ise storye “Ok.” Diye cevap veririm cğwkwğglwğfk o zaten anlar trip attığımı vesaire

0|0
    0|0
Daha Fazla
178

Benzer Benceler

Yükleniyor...