Topluma "bir ben lazım" desen hangi işin başını çekerdin?

"Dünyaya gelmemiş olmak, gelip de hiçbir eser bırakmamaktan daha iyidir." demişti Napoléon.

Ve çoğu yerde artık karşımıza çıkar oldu bu durum. Misal çoğu yurtdışı ülkesine eğitim için gitsen sana ilk sunacakları şart hangi sosyal etkiliğinin olduğudur.
Topluma
#Daisy
Güncellemeler:
..

0|0
317

En İyi Erkek Görüşleri

• güzel hayallerim olsa size anlatırdım ama benimkiler kafa açar üzgünüm. sizin için yeterli bir KS hesabı olamadım

1|0
    0|0
  • :D Natsu bir çok işte başarılı elit bir insandır ama daha çok koruma ve saldırı ve defansta daha iyidir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hakim olurdum ahhh bazılarını 10 yil veriyorlar ama o adam mühebettlik olmalı veya kadın.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

215
  • Yazın ben mesela çilek topluyorum hem doğayla kaynaşmış oluyorsun hemde sen toplayınca nerdeyse yarı fiyatına satıyorlar. Kayserili hobisi

1|0
    0|0
  • Bir Hayvanser olarak barınaklar, sokak hayvanları veya pet edinme gibi işlerle ilgilenebilirdim.

1|0
    0|0
  • Çocuklara önce merhamet duygusunu aşılardım. Sonra da sokak hayvanlarına hatta tüm canlılara karşı merhametli olmalarına dair projeler geliştirirdim.

1|0
    0|0
  • Satranç konusunda üniversite yıllarında etkinliğim oldu. Klüp kurdum, panel düzenledim, kurslar açtım, turnuvalara öğrenci gönderdim, tiyatro, edebiyat kulüplerine katıldım. Öyle işte

1|0
    0|0
  • Doğa

1|0
    0|0
  • Aptallığın.

1|0
    0|0
  • Müdürlük

1|0
    0|0
  • Konuşmamak.