Lavaboya gideyim diye kalkan kızın hesabı ödeyip dönmesi nasıl bir izlenim bırakır?

Yani şimdi kalkarken ödemeye kalksa izin vermeyecek erkek muhtemelen... Lavaboya gidicem diye kalkıp hesabı odese çıkarken de ben ödedim dese ne düşünürsünüz

0|0
1852

En İyi Erkek Görüşleri

• Güzel birsey aradigim iliski bu beni ayliga baglasin onu sevdigimden 10 kat daha cok severim sonuc olarak gunumuzun cogunu onunla geciriyorum butun masraflar bana girmesin herseyi adeletli olarak paylastirmamiz lazim

0|1
    1|1
  • Hoşuma gider. Centilmen olduğunu düşünürüm. Zaten kızlara fazla iş ve fazla maaş veriyorlar. Bir de hesabı erkekler mi ödeyecek. Hesabın hepsini kadınlar ödemeli bence. O yüzden lavaboya gidicem diye kalkıp hesabı ödüyorsan doğru olanı yapıyorsun.

0|2
    0|0
    • Üniversitedeki bölümlere bakıyorum, bizim bölüm de dahil en büyük şirketlere hep kızları almışlar, erkekler de garsonluk vs gibi bölümle alakasız işlerde çalışıyor. Bunun sebebini sakın şey zannetmeyin hea, erkekler tembel, çalışkan olmadığı için vs diye. Sınıfta erkeklerin başarısı daha iyi, kızlardan da iyi olan var ama erkeklerin genel olarak daha iyi. Hiçbir erkek ofiste çalışmıyor ama kızlardan bir sürü var ve bu erkekler de arıyor bölümle alakalı çalışabilecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri iş. Ama yok erkek olduğu için vermiyorlar.
      Aynı şey dışarıdaki işlerde de öyle. Kadınlara daha çok iş ve ücret veriyorlar. Erkekler 12 saat çalışıp 50 tl alırken, kadınlar 8 saat çalışıp 70-80 tl alıyor bir çok işte. Ayrımcılık ve cinsiyetçilik var çok erkeklere karşı.

• Ama bunca şeye rağmen ben yine de hesabın eşit ödenmesini savunuyorum.

• Ama kız öderse de bir şey demem yani.

En İyi Kız Görüşleri

• Çoğu erkek hoşuma gitmez diyo ama hesabı onlar ödeyince de kızlar bizimle paramiz için birlikte diyolar keşke böyle saçma oyunlara gerek kalmasa kimin durumu müsaitse direk o gitse ödese ama illa ki bir üstünlük kendini ezdirmemezlik olacak kırılgan bir yapısı varsa alman usulü yapalım de gururu incinmesin senn içinde kötülük yok ama alınabilir

0|0
    0|0
  • Himmm ilginç. Erkeğine bagli. Bazısı waaw zeki kadinmis der. Bazısı da ne gerek vardı der. Fakat bu biraz olgunlukla da alakalı. Tecrübe arttıkça her şey masada halloluyor :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• eski sevgilim yapardi aynisini.
    cok hosuma giden bir sey degildi acikcasi.
    soylerdim kendisine de hos olmadigini. olsun bir daha kine sen odersin derdi.
    bir daha ki seferde gene kendisi odemeye kalkardi.
    zaten aldigi uc kurus paraydi bir de boyle soz dinlemez burnunun dikine giderdi hep.
    tamam kotu bir sey degil.. jest yapmak istiyorsun ama en azindan sirayla olsun. hep sen hep sen olmaz.
    bir yere gidesim gelmezdi o yuzden. acik acikta soylerdim. sebeklik yapardi bu seferde.😅

0|0
    0|0
  • Kendisine öncelikle buna gerek olmadığını söyler, üzerinde çok durmazdım.

Düşünce olarak, eşim değilse, ekonomik gücü olan dim dik hayatta duran ve kendinin varlığını kabul ettiren bir kadın olduğunu düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Hakimiyeti eline almaya çalısan bir kız modeli ancak yalan söylemesi dokunur normal şekilde sorsa hesaba bakar yüksek ise ben öder ve derim ki birdahakine sen ödersin? Ancak yalan sadece sinirlenmeme yol açar

0|0
    0|2
  • Parayı ödedi beni küçük düşürdü filan diye triplere hayatta girmem ama yalam söylemesine sinirlenirdim yalana hic tahammül edemem ufak iyilik maksatıylanolsa bile

0|0
    0|0
  • yediğimi kusmak isterdim heralde şaka şaka ama şu bir gerçek ben olsam onun on katı kadarını ona iade ederdim bir şekilde para olarak deyil ama hediye olur ne bilim onun gibi şeyler

0|0
    0|0
  • Kötü birşey deyil elbet, herşey karşilikli ama izin vermem bir kizin hesabi ödemesi ama illa ödemek isterse bu erkeye deyer verdiyini ve düşündüyünü gösterir bence

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla nezaket sahibi.. Bir çok insan fazlasıyla gereksiz yere duygusal bakıyor. Türk milletinin gereksiz bir yapısı.
    Kim daha uygunsa o öder..

0|2
    0|0
  • Klasik erkek taktigi abla, yerse cok toymus derim 🤞
    Kaldi mi boyle ince hatunlar, helal olsun 👍

0|0
    0|0
  • 90 larda erkekler hesap ödetmeZdi 2000lerde alman usülü çıktı şimdilerde ise hesap ödeten erkekler kendilerini jigola gibi hissediyor çük var bamya qöt var bal kbğı koy tabağa ye saabaha ya topları

0|0
    0|0
  • Hoş birşey ama yapmasını istemezdim. Yapsa bile öyle büyük tepki vermem gerek yoktu, bir daha yapma falan en fazla

0|0
    0|1
  • Sanki ısmarlamamı istemiyormus gibi gelirdi aklıma sanırım 🤔

0|0
    0|0
  • Bir dahakine kendime kitlerim. Kalkabiliyosa kalksın.

0|0
    0|1
  • Lavabo diyip ödeyip gelmesi ayıp olur.
    Ama lavabo diyip lavaboya gidipte gelirken öderse daha iyi okur. Ne izlenim yapar bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Benim icin sorun yok. Gecenlerde bir arkadasla görustum. Kiz 10 bin tl maas aliyo. Lavaboya gidicem diye gitti dönüste hesabi ödemisti 🙄

0|0
    0|0
  • Biraz sasirtabilirdi ve esitci biri oldugunu dusunurdum

0|1
    0|0
  • aferim kıza. ama lavaboya gidiyorum deyip kaçan olmasında.

0|1
    0|0
  • Tuhaf bir his olurdu ama bir andada hoşuma giderdi ama birdehakine lavoboya derse beraber gideriz

0|1
    0|0
  • Onun ödemesine huzursuz olurum doğrusu ama ikinci kez asla musade etmem

0|0
    0|0
  • İyi bir dusunce ama erjek olarak benin hosuma gitnez

0|0
    0|1
  • Hep bana oyle yapiyor kizlar ogrenciyim diye hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Erkeklerin iznine tabi olmayı bırakın artık ya.

2|0
    0|0
  • Allah razı olsun derim, evlenilcek kız. Haha

0|0
    1|0
  • Çok mert olduğunu gösterir.

0|1
    0|0
  • Utanırım.

0|0
    0|2
  • mutlu olurum

0|1
    0|0
  • Görüşmem bir daha görgüsüzün teki

1|0
    0|1
  • saygısızca olur

0|0
    0|1
  • Allah razı olsun sevgilim 🤣

0|1
    0|0
  • benim hoşuma gitmez açıkçası

0|1
    0|1
  • Helal olsun derim

0|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    20

Kızlar Ne Diyor 16

• Yani acikcasi atiyorum hep erkek oduyodur sonra bir gun kiz incelik yapmak istemistir olabilir yani acikcasi bende sadece kendi hesabimi oderim kendimi yuksundurmek istemem ama ozel bisi olur o ayri

0|0
    0|0
  • Ben eşit odemekten yana birisiyim herşeyi erkek odememli ama bu durumda her erkek aynı tepkiyi vermez bazıları alınabilir ama güzel yapardım öyle birsey

0|1
    0|0
  • Mahcup olurum biraz ama hoşuma da gider bende çok yapmıştım bunu havalı oluyor

0|0
    0|0
  • Çoğu erkek doğru bulmaz. Gururlu erkekse bozulabilir

0|1
    0|1
  • Bu bir taktirdir ki diğer buluşmada olsun isteğidir :D

0|0
    0|0
  • çoğu erkek bunu kendini aşağilama olarak görür ama normal birsey bencede

0|0
    0|0
  • Bence hoş ama bunu sevdiğim birine yaparım ben 😂

0|0
    0|0
  • Niye kaçıyorsun ben ödemek istiyorum de izin verir

0|0
    0|0
  • Hoşuna gitmez sanırım

0|0
    0|0
  • Hic bisey anlamayan bir ben olamam sanirim

0|0
    0|0
  • Yarı yarı odenmeli

0|0
    0|0
  • Hep yapmak istediğim şey ama hiç cesaret edemedim

0|0
    0|0
  • Belki farkında bile değildir böyle düşüneceğini
    Ellerini yıkamaya gidiyordur

0|0
    0|0
  • Gurur yapan bir tip değilse gurur duymalı böyle bir kız bulduğundan dolayı.

0|0
    0|0
  • Düsünceli der

0|0
    0|0
  • Ezik olur

0|0
    0|1

Benzer Benceler

Yükleniyor...