Sohbet etmek isteyen?

Dertlerinizi anlatın yardımcı olalım ne dersiniz lütfen ciddi derdini anlatmak isteyen yazsın 😊

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilim evli ama ben hayatına girmeden önceden beri 7-8 aydır eşiyle ayrı yaşıyor benle ilgisi yok durumun yani eşinin üstüne 25000 tl kredi cekmis zamanında hala devam ediyormus konusucam bu işi bitirecem ama önce krediyi ödemem gerek kabul etmez diyor kredi üstünde varken sence bence oyalıyor mu

0|1
    0|0
    • Bence oyalamıyordur eğer dedikleri doğruysa haklı ama senin durumu yakından takip etmen gerek. Ve birşey dicem kaç ay oldu ayrı yaşıyorlar boşanacaklar sevgilin seninle beraber olduğunj boşanacağı eşine söyledimi senden haberi var mı

• Ne diyeyim peki?

• Ya neden hala benden bahsetmiyorsun de yoksa ben eşinin yanına gidicem herşeyi anlatıcam de bence

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukluğumdan beri arkadaşım olmadı. Hep yanlız büyüdüm.

0|1
    0|0
    • Hadi ya peki neden mesela herşeyin bir nedeni vardır

• Toplantıya gidecem umarım arkadaş edinirim dimi?

• Tabiki toplantı bir nevi sohbettir edinirsin ama seninde biraz girişimci olman lazım ve cinsiyet ayrımıda yapma. Biliyorsun dostluğun kadını erkeği olmaz yani dost dosttur belki bir kadın ile dost olucaksın orada ve ömür boyu dost kalıcaksınız ve kimseye ihtiyacaında olmicak güzel birşey bence kardeşim :) merak etme sen

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Derdim yok

0|0
    0|0
    • Allah dert vermesin kardeşim

• Dertsiz kul olmaz bence var benim de herkes gibi dertlerim.
      Allah derdi olanlara çaresini de nasip etsin çaresiz der vermesin.

• Amin inşaAllah aynen öyle valla

• Olum yrraa yedim ln

0|0
    0|0
    • Anlat kardeşim ne oldu

• Sence hergün 14 saat çalışan biri yaparmı 6 ayda

• Valla önemli olan saatlerce çalışmak değil verimli çalışmak. Eğer verimli bir şekilde çalışıyorsan bence yalabilirsin neden yapamıyasınki.

Yükleniyor...