Kapat

Kinci biri misiniz?

Yine uzun yazcam🙄
Aslında bu soruya direk hayır demem lazım ama yaşadığım son 2 şey resmen kinci olduğumu gösteriyor.
İlki benim çocukluğumu bilen ordan hep alışveriş yaptığımız mahalle arası bir market. Neysem 5 ay falan önce ben soda almıştım sanırım 3 lira mı ne tuttu yanımda 100 lira var bide kart var.100 lirayı bozmak istemedim kartı da kabul etmedi beyefendi 5 tl az alışveriş olduğu için. Bana demiyor ki al yarın getirirsin. Yoksa bırak dedi. Bende o gün bugündür bir daha ordan alışveriş yapmıyorum evimin dibinde taa ekmek almaya yukardaki markete fırına gidiyorum. İkinci de staj dönemimde yaşadığım bir şeydi onu fazla anlatmak istemiyorum çünkü stajımı bırakmama sebep olan bir durumdu benim için üzücüydü yani..

Sizler de anlatın ama uzun uzun 🙂

0|1
610

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kinci değilim ama inatçıyım..
    Kötü bir özellik ama bu konuda kendimi aşamıyorum..

Babamla işyerim aynı yerdeydi.. Yakındı.. Beraber arabayla gidiyorduk.. Bir mevzuda tartıştık..

Dedim bir daha arabana binmiycem!
    2 ay boyunca 15 dk önce evden çıkıp soğukta otobüs bekliyordum.. Akşamda babamdan önce çıkmama rağmen eve babamdan sonra gelebiliyordum..

Babam en sonunda anneme söylemiş.. “Şuna söyle arabaya binsin!” diye..

Yok mok dedim ama mecbur kaldım birini arabayla evine bırakmam gerekiyordu.. Yoksa daha devam ederdim..

Geri vitesim yoktur.. Hatalı olsam bile

#Vesselam

1|0
    0|0
    • 3gün

Kötüymüş, verdiğin örnek babanla olduğu için belki hassasiyet olabilir. Ama X kişisi olsa bu inat gayet kine dönüşebilir gibi 🙂

• 3gün

İletişim kurabilceğin herkesten bahsediyorum. Otobüsteki şöför dışardaki esnaf mendil satan Ayşe burdaki Mehmet gibi

• 3gün

Diyorum ya kimseyle inatlaşmadım..

Kin, her gördüğünde nefret duyma biçimi değil mi? Ateşin odunu yediği gibi yer insanı..
      İşte ben öyle olmadım kimseye

• Bu metni bitirene kadar okumam hızlandı, Türkçem gelişti, kelime haznem arttı.. Teşekkürler @aaysima

1|0
    0|0
  • Kinciyim bağları koparık soğuklaşırım hemen ama karşı taraf çabalayıp affettirebilir çokta kolay kanarım safım ben 🤓

1|0
    0|0
  • Öff hemde nasıl sevdiğim kızla aramı bozdular beni sırtımdan bıçaklayıp aramızdaki sırları yaydılar 2 seneye yaklaşıyor unutmadım hala onları

0|0
    0|0
    • 3gün

2 seneye yakındır görmüyorum farklı şehirdeyim normal insan unutur dimi yok her kelime aklımda karşima çıksada bir konuşsak onlarla diyorum hala

• Kinci miyim bilmiyorum, ama haksızlığa hiç gelemiyorum.

1|0
    0|0
  • çok fena kinciyimdir bana yapılanı kimsenin yanına bırakmamak için elimden ne geliyosa yaparım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kinciyim

1|0
    0|0
  • Hayır değilim.

1|0
    0|0
  • Evet..

0|0
    0|0
  • Keşkeee