Hayatım düzene girmiyor?

çok güzel bir kızım hiç sevilmedim benle olanlar dış görünüşüm için yanmda oldular saf bir kızım hep kendmi kullandırttım sevdiğine inanıp bir çok kişiyi kendmle oynattım sonrada o kızla oynadım dediler o kadar canım acıyor ki çok yalnızım ailemle aram yok sevgilim sürekli cinsel şeyler istiyor gün boyu 1 saat konuşmuyoruz hocalar hep bana ters beni sevgilimle yürürken görmşlerdi çok çalışşkan bir öğrenciyim ama biraz düştümmü başka şeylerle uğraşıosun diolar ben niye bu muameleyi görüyorum hak ediyor muyum

0|0
010

En İyi Erkek Görüşleri

• Sadece sen değil hiç bir kadın haketmiyor fakat kendinizi basitleştiriyorsunuz. Hatalarını görebilecek durumdasın. Onca şey yaşamışsın bunun sadece sorumlusu erkekler değil bence. Yanlış anlama hemcinsimi savunmuyorum ama kendini sorgula. Emin ol hatayı bulup bir daha yapmayacaksın. Bence sen ilgi bekliyorsun. Ama adam gibi sevecek birinden ilgi. Biraz da dertlerin var. Dinlemek gerek seni. Sonrası çorap söküğü gibi gelir ve yüreğin ferahlar. Sadece kendini dinle.

0|0
    0|0
    • sanki o cinselliği en küçük öpmeye bile zorundasın bu gerekli gibiymiş ama bn sdce bana gerçekten arkadaşlık yapmasını bekliyorum sonra kıramıyorum bağlanıyorum bu sefer bitince sadece kullanıldığımı görüyorum

• Hatan fazla güvenmek. Bir gün doğru biri gelecek o günden sen inanmayacaksın. Özelde konuşalım mı ne dersin?

• olur

• Hiçbir şey için geç değil ilk önce yalnız olunca daha güçlü olacağını unutma, seni sen yapan yanında ki sevgililerin değil ki kendini başkalarına kanıtlamaktan vazgeç her şeye yeniden başla...

0|0
    0|0
    • hep belkilerle avutuyorum kendimi

• kendini küçük görüyorsun ilk önce sen kendine değer ver sen kendine değer vermezsen sana niye başkası değer versin ki

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• ALLAH yolunda çabalaman bu yolda güvenilir arkadslar edinmen lazım. Yoksa batıyorsun toparlayamazsın

1|0
    0|0
    • çevremde birsürü kız var benmle arkdş olmk isteyen yaklaşamıyorum bilmiyorum öyle doğru düşünceli olanda yok

• ALLAH yardımcın olsun. Seni tanımıyorum tanımayacağım ama hayatının hayırlı güzel olması ve hayırlı arkadaşların olması için dua edeceğim.
      Hayırlı geceler

• teşekkürer sanada hayırlı geceler

• Madem sevgilin sürekli cinsel şeyler istiyor neden o zaman hala sevgilin?

0|0
    0|0
    • normal normal diyor bende sevgilimden ayrılınca ağır geçiriyorum atlatmam çok zor oluyor geride duruyorum ama söyledm ona bugun ne olduğumuz belli değil artık çeki düzen verceksn vermyosan git diye

• Daha dikkatli olman lazim üzülüyorum valla böyle şeyler duyunca

0|0
    0|0
  • Akıllanacaksın elbet bir gün bir hatanın senin gözünü açmana vesile olacak...

0|0
    0|0
  • Daha temkinli olmalısınız.

0|0
    0|0
    • birini kaybetmekten çok korkuyorum duygusalım bu nedenle hep hata yapıyorum yanlış anlaşılıyorum

• Bazı duygusal insanlar fazla benimser, çabuk bağlanir. Ekseriyetle de bu üzer. Biraz ağır yaşamalı.

• üzüldüm lann

0|0
    0|0
  • Hiç bişeyi haketmiyorsun

0|0
    0|0
  • Etmiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!