Bir öğretmenin dersinde sınıf susmuyorsa öğretmenle tartışıp dalgaya alıyorsa ne düşünürsünüz onun hakkında?

yani o öğretmen o işi beceremiyor mu

0|0
43

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu biraz öğrencilerin okuldaki durumu ve önceki öğretmenleri ile olan ilişkisiyle alakalıdır. Öğretmen o işi beceremiyor demek haksızlık olur, yöntem değiştirmesi gerekecek demektir.

0|0
    0|0
  • Öyle öğrenciye otorite yapmak için yaptırım gucunuz olması gerekir. Yeni eğitim sistemi öğretmenin tüm otoritesini elinden almıştır yazıkki..

0|0
    1|0
  • Öğrencinin saygısızlığı öğretmende otoritesini kurmalı

0|0
    0|0
  • Demekki otoriterini kuramamis derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öğretmeninde yapacağı bişey tutsa iki tane çaksa suçlu olur işinden atılır. Bide tv ye çıkıp herkesin önünde rezil ederler adamı. Yeni nesil bu kadar berbat yetişiyor işte ne saygı ne terbiye. Daha dün avm de bir çocuk bana alış veriş arabasi ile çarptı bide gülüyor. Azarladim sinirlendim sonra babası geldi oda bana artislik yapıyor. Ben insanlık yaptım karsinin çocuğunun yanında bişey yapmadım ama bir gün onu tek görürsem sıkıntı çıkacak ☺

0|0
    0|0
  • Bir öğretmen adayı olarak şunu diyebilirim ki öğretmen gerektiğinde ağırlığını koyabilmeli

0|0
    1|0
    • 5gün

taabiki orda hak veriyorum ama mesela öğretmen yumuşak biriyse öğrencilerde bunu istirmar ediyor

• 5gün

ya ne biliyim öğretmenlik zor stresli bir iş

• Bence alakası yok. Bu gerçekleşenler tamamen öğrencilerin saygısızlığıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...