Ezan neden okunuyor?

Bu ulkede Musluman olmayan insanlarda var laik bir ulkede degil miyiz? Ben bazen asiri rahatsiz oluyorum
Güncellemeler:
6gün
Param olsa gidicem para verin gideyim :D

0|0
1137

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Lâiklik sen ezanı sustur diye diye gelmedi bu ülkeye.

3|1
    0|0
  • bence ezan okutulmamalı.
    çünkü ezan hiç kimsede telefon, saat, hatırlatıcı tarzında aletler makineler yokken bir ihtiyaç olduğu için okunuyordu.
    şimdi artık herkesin kendisine bu saatleri hatırlamasını sağlayacak cihazları var.
    eğer bir kulenin tepesine çıkıp hoca sesini yettiremediği için megafon gibi elektronik bir alet ile bu iş modernleştiriliyorsa, herkesin ezan saatlerini hatırlatan bir cihaza sahip olması da aynı derecede modernleşme olmalı ve itiraz dahi edilmemeli. itiraz edilecekse o halde ilk olarak megafon kullanımından başlanmalıdır.

1|0
    0|0
  • Dinsizin yobazida hic cekilmez😜bacim git biraz oku arastir donanimli iken sor sorunu.😜

1|0
    0|0
    • 6gün

Yobaz degilim

• 6gün

Saldirmadim rahatsiz oldugumu dile getirdim

• 6gün

Bu dile getirmen bile saldirmaktir zaten.

• https://www.youtube.com/watch?v=3I5-NOHuYLk

bak bu da Ateist bir profösör olaya daha farklı yaklaşmış izleyebilirsin mesela

0|0
    0|0
  • Sana çok güzel cevap verirdimde buda dinime uygun olmaz islamda kimseyi zorlayamazsın ama ezandan rahatsız oluyosun madem o halde kilişe çanıda olmasın bundan neden rahatsız olmadın

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorsan eğer yallah başka ülkeye, ya da kulaklık tak.. bunlara imkanın yoksa duymaya mahkumsun..

2|0
    0|0
  • Ben de rahatsiz oluyorum ama saygi duymak lazim inanislari o

1|0
    0|0
  • Sen ateist olabilirsin ama müslüman çoğunlukta olduğu için okunuyor..

0|0
    0|0
  • san kım dıyor gıt camıı yanında otur dıye.. dag basında yasa meselaa

0|0
    0|0
  • Rahatsiz oluyosan gidebilirsin seni zorla tutan yok benim kaldigim yerdede klise sesi gelip duruyor oda ötmesin o zaman

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    27

Kızlar Ne Diyor 11

• Insan olmayışından kaynaklı rahatsız olman. Hoşgörülü olmayı bir türlü öğrenemeyeceksiniz... bu ulkede her din uygun kutsal yerler var ezan da okunuyor mardin de çan da çalıyor biz onlardan rahatsız olmuyoruz onlarda bizden...

0|0
    0|0
  • Sen laik olmayı yanlış anlamışsın insanlar dinlerini istediği gibi yaşayabilir bu özgürlüktür inanmadiginiz bir din neden bu kadar çok dokunuyor senin gibilere

0|0
    0|0
  • Ülkenin geneli müslüman olduğu için bu böyledir , caminin yakınlarında oturma yani rahatsız oluyosan , küçük bir tavsiye

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi embesillerden rahatszi oluyorum onu napcaz? Bu ulkede ezan hep okunacak. bir taraflarini yirtsanda okunacak. Gökten bayrak inmez ezanlar dinmez!! yallah avrupaya

0|0
    0|0
  • Burası müslüman bir ülke ama?

0|2
    0|0
    • 6gün

Laik ulke madem o kadar muslumansin o ustundeki ne

• 6gün

Ezan beni rahatsız etmiyor çünkü insanların görüşüne saygı duruyorum. Yobaz bir insan değilim, istediğimi giyerim. Dinine düşkün olan bir insan beni etkilemez. Ben Müslümanlığımı konuşturmuyorum burada. Müslüman bir ülke diyorum, kıt beyinli misin acaba?

• Off ne boş yapan insan var ya bu saatte..

3|3
    0|0
  • Defol git Avrupa'ya o zaman

0|0
    0|0
  • Boş yapmayın.

0|0
    0|0
  • İran tamamen İslam şartlarına göre, şükredin

0|0
    0|0
  • Kilise çanıda calmasın o zaman