Bazı kapalı kızlar , keşke kapanmasalar dediğiniz oluyor mu? Kapalılık onların sayesinde küçülüyor diyormusunuz?

Resmen küfreder gibi kapananlar var. Dizinde etek ya da dapdar pantolonla başörtüsü takanlara ne gözle bakıyorsunuz?
Bu başörtüsü bu kadar mucadele etmeye degdimi. Hakkı bumuydu?
Bazıları öyle makyaj yapıyorlar ki ve hatta öyle ortaya atıyorlar ki kendilerini nefret ettiriyorlar.

0|0
89

En İyi Kız Görüşleri

• Beyefendi "keske kapanmasalar" seklindeki ifadeniz sizi dinden cikarabilir. Sonucta tesettur kapanmak ayetlerde gecer. Farkinda olmadan ayeti reddeder gibi olabilirsiniz aman dikkatli olunuz. Bunun yerine "keske vucut hatlarini belli edecek sekilde ve baslarini deve horgucu gibi yaparak kapanmasalar" derseniz daha uygun olur.

Fakat maalesef ahir zaman alametleri yapacak birsey yok. Once kendimizi oyle olmaktan sakindiracagiz sonra da insaAllah onlara dua edecegiz ve mumkunse onlara dogruyu anlatmaya gayret edecegiz.

0|1
    0|0
    • 6gün

Soru başlığı o hanımefendi. Kimseye öyle bir şey diyemem. Allah'ın emrettiği gibi kapanmayanlar öyle olduğunu iddia etse bile uygulanmadığı için ben ona bu cümleyi kursam bile dinden çıkmam merak etmeyin. Ayeti inkâr öyle olmaz. Bunu değiştirip kendime uyarlasam haklısınız. ya da yok öyle bir şey desem anca dediğiniz olur.

• 4gün

eig icin tesekkurler

• 4gün

Ben vermedim efendim , yorumunuz aldı.

• Yok ya "a süslüman bacıya bak" deyip işimize bakıyoruz. Pek umurjmuzda oldukları söylenemez.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Onları millet fantezi amaçlı kullanıyor sadece onlarda farkındalar

0|1
    0|0
  • Ya giyiyokar daracık kotu açıktan bir farkları kalmıyor sonra kapalıyım diyor ya tam Açıl ya tam kapat

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimsenin dış görünüşüyle yargilamam bakarım davranışlara çelişki varsa o zaman yargilarim

0|1
    0|0
    • 6gün

Yargılamak değil , genelleme yapmıyorum ki bazıları diyorum. Yeminle görünce çıldırıyorum. Mini etek yaaaa baş kapalı altta dizinde etek var

• 6gün

@selambencannaber ne alaka kardeşim

• 6gün

Polemik olmasın lütfen

• Onları gördüğüm yerde dalasım geliyor onlar yüzünden dinimize kötü bakıyolar

0|1
    0|0
    • 6gün

Benim en çok nefret ettiğim de o işte. Aslında böyle yakasından tutup ortalıkta Müslümanlık bu değil diyesiim var

• 6gün

Bazıları gerçekten çok iyi. Ama dediğin gibi Allah kahretsin o bazılarında. Dalga geçiyorlar işte.

• 6gün

Ben utanıyorum valla onları görünce

• ya da başörtülü olupta cinsllk yaşayanlar ne alaka mesela

0|1
    0|0
    • 6gün

Onlar daha beter , ben çarşaflı biri ile neler konuştum şok oldum

• 6gün

İşte onlar arkadaşın anlattıkları tipler

• Onlarla Allah arasında sananehh bizenehh

1|0
    0|1
    • 6gün

İyide benim dinimle dalga geçiyor , kastedilen emredilen bu değil. Resmen küfür eder gibiler.

• 6gün

Tamam sen örnek ol. Onlardan sorumlu değilsin merak etme

• 6gün

Sorumlu değilim. Örnek olsunlar istemiyorum

• Maalesef..

0|1
    0|0
  • Diyorum malesef

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Akp nin vatana millete kazandirdigi suslumanlardan bahsediyorsun. Ee calisinca oluyor !

1|0
    0|3
    • 6gün

Ben burada siyaset yapmıyorum. Olay akp değil dışından zorla kapananlar kapalılıgı anlamayanlar.

• 6gün

20 yıl öncesiyle bu günü nasıl kıyaslayabiliyorsun? Değişim tüm dünyada oldu Türkiye’de değil.

• 6gün

Geçmişten gelen yaşını başını almış kişiler de var bu durumda olan. Bu dönemde daha fazlalasmis olabilir bu bir istatistik ama geçmişten gelenlerde var. Hani o başını ortadan kapatan tarzların gelecekteki nesili işte bu

• Yav sanane mk belki allahı müsade ediyor ona sanane

1|0
    1|1
  • Bir Farz diye kapananlar var birde Tarz diye.. Buda onlarin özel hayati diyorum.

0|1
    0|0
  • Var bir kaç tane. Yapacak bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Banane naparsa yapsın

0|1
    0|0
  • Evet dediğim oluyor

0|1
    0|0
  • Yankus anlamayin ama simdi bir kızla takılıyorum. Kız kapalı hatta 5 vakit namaz kılıyor. Dün akşam bana oral yaptı. Böyleleri de var.

0|1
    0|0
    • 6gün

Ona bakarsan ben bir oyunda 7/24 ders alan ilahiyat öğrencisi çarşaf giyen kızlar neler yaptım. Şok oldum hatta

Yükleniyor...