Ülke'nin gelecekteki sahipleri'nin Suriye'liler olacağı kanıtlandı ne yapacaksınız?

8 milyon belki daha fazlası var parti de kurmuşlar. Sanmayın bunlar bu kadar çok varken "Türkiye'nin adı değişsin" demeyecekler. Dünya da böyle bir millet yok kendi atalarının savaşarak kazadığı topraklara sonradan başkalarını yerleştiren. Avrupa'ya salmaya bile korkuyor dünya liderimiz.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Umrumda değil malum partiye oy verenler düşünsün😤😒

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar bizim din kardeşlerimiz ne yapsakdık orada eziyet çekiyorlardı biz onlara krallar gibi bakıyoruz vergiler ile biz de suriyeye gidelim bari

Onlardan vergi yok bizim bu ay sadece KDV de 30.000 tl eksik çıktı biz verelim onu suriyeler burada yesin bizimkiler sehit olsun ama olsun onlar bizim din kardesimiz degil mi koyunlar

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Malesef umarım topraklarımız araplara satılmaz bundan korkuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Beni alakadar etmiyor yakında gidiyorum zaten. Zamanında çok dert ettim buna benzer sorunları. Kalan düşünsün.

0|0
    0|0
    • 7gün

Peki gelecekte çanakkale gibi şehitlikler kaldırılsa bunlar veya bunlar gibiler tarafından? Gereçek de Türk şehitliği olması.

• 7gün

Siz de haklısınız ama artık yaşanmaz bir yer oldu. Belki düzelir. Benim elimden bir şey gelmiyor. Her kes diyor ki biz seçmedik biz oy vermedik o zaman kim seçti :)

• 7gün

Malesef

Yükleniyor...