Kapat

Başarılı olmak topluma göre zengin olmak mı?

Bence öyle paran varsa sayginligin da artiyor, ya da size gore başarılı olmak ne?

0|0
617

En İyi Erkek Görüşleri

• Parayla mevki ile saygınlık kazanılmaz hürmet kazanılır, saygı başka hürmet başkadır saygı şahsiyete gösterilir tabi kişiliğine şahsiyet yapmışsa

1|1
    0|0
  • Kapitalist beyinler yüzünden para pul hersey oldu. Sevgi saygı ahlak asıl bunların önemli olması gerek

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama bu düzende böyle düşündüğüm için yalnız kaldığımi hissettim

• Biliyorum...

• İntihar etme o zmn

En İyi Kız Görüşü

• Ben şöyle düşünüyorum işe para kazanmaya başladımı evet, evlendi mi evet, çocuğu oldu mu evet , kişisel gelişimini tamamlamış mı bu kişi topluma bakarsan evet, bence hayır, sence peki?

1|0
    0|0
    • Bencede hayır, bana göre başarılı insan her alanda kendini geliştiren boş yaşamayan kültürlü insandır

• O zaman topluma göre başarılı olmayı boşver bu dünyada verimli ol ne yaparsan da insanlar için değil Allah için yap

• Kesinlikle para kazanmayı da veren el olmak için yapıyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Bizim toplum başarılı olursun, paran yoksa, “parası yok okumuşta ne olmuş” derler, bunlar cahil toplumlarda görülür.

1|0
    0|0
  • Para varsa herşey, herkes var ama para yoksa hiçbir şey yok, kimse yok maalesef

2|0
    0|0
  • Adamlığın para ile belirleniyor paran ne kadarsa o kadar adam yerine konuyorsun bu geçmişte de hep böyle olmuştu.

1|0
    0|0
  • Maalesef. Hepsinin köküne kibrit suyu. Bazılarını da kendileri yapıyor zaten

1|0
    0|0
  • Topluma göre kıstas koyuyorsan ne olduğunun kendin için bir ehemmiyeti kalmıyor

1|0
    0|0
  • Başarılı olmak çok para kazanmak Türkiyede

1|0
    0|0
  • soru yanlış

1|0
    0|0
  • Kisisel gelisim

1|0
    0|0
  • Evet knk

1|0
    0|0
  • Bu zamanda böyle

1|0
    0|0
  • işinde iyi olmak başarı benim için

1|0
    0|0
  • Sanırım

1|0
    0|0
  • öyledir aslanım

1|0
    0|0
  • Aynen öyle az çalışmadkk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Marifet iltifata tâbiidir diye bir cümle var.
    Başarılı insan emeğinin karşılığını da alıyor zaten
    Maddi durumu iyi oluyor. E zaten bu devirde saygı göstermeye yarayan tek şey "Para"

1|0
    0|0
    • Kimisi saklabanlikla trilyonlar alıyor kimide askeri ücrete talim

• birilerinin ezmeden hakkıyla olduysan saygın olursun nerde pislik hak yiyeyim vs yaparak olursan arkandan iyi söverlerr dinliyprmuş hibi yaparlar

1|0
    0|0
  • Evet

1|1
    0|0
  • Kesinlikle öyle

1|0
    0|0
  • malesef

1|0
    0|0
Yükleniyor...