Bir günlüğüne başkan olsaydınız, ülkenin hangi sorununu çözmek isterdiniz?

Evet getirelim dile? Ben park , bahçe çevre temizliği diyorum!!!Bir günlüğüne başkan olsaydınız, ülkenin hangi sorununu çözmek isterdiniz?
Güncellemeler:
Evet vitrine oturmuş sorum teşekkürler 👍 mesajı aldım 😂😎🙈 teşekkürler yorumcu arkadaşlar. Ülkemizi evimiz gibi düşünelim. tadilat bakım onarim duzen temizlik yapmassak. Neyi nereden. başlayacagimizi bilemeyiz dimi ya🙋🤗

0|10
2097

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

• Kültür seviyesi için ne gerekiyorsa yapardım :))

1|0
    0|0
  • Israftan nefret ediyorum bunun için kanun çıkarırdım. Kamusal alanlarda askeri, hastane, restoran, lokanta vs. kalan yemekler çöpe gitmesin tek bir ekmek atmak bile yasak olsun kalan fazla gıdalar fakir ve muhtaçlara dağıtilsin. Satilamayan çuval dolusu tarım ürünlerini denize yere dökmek de yasak olsun gerekli önlemler alınsın ne çiftçi ne tüketici mağdur olmasın.. Milli servetimiz olan elektrik su israf edilmesin. Cok parası olan bile ben ödüyorum kime ne deyip ihtiyaçtan çok kullanmasın..

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 95

• Demokrat bir Başkan olurdum.
    Barış getirirdim, Atatürk'ün bize verdiği mirası gelecek için iyi kullanırdım, eğitime ve bilime çok önem verirdim, ekonomi ve sanayi düzenli bir şekilde geliştirirdim, herkesin Başkanı olurdum, herkesin fikrini ve sorununa kulak verirdim, millet isteyince bu görevden geri çekilirdim ve her türlü grupların birlikte ve huzurda yaşamalarını sağlardım

ÇÜNKÜ ŞU AN BIZE TAM BÖYLE BIRISI LAZIM

ama bunları bir günde becermek imkansız

1|1
    0|0
  • Asgari ücreti 2 katına çıkarır , kiraları düşürücü önlem alırdım. Dükkan kiraları da dahil buna. Ticarette kâr oranlarının maksimum düzey olarak bir yere getirirdim. Fazla kar edene ceza. Belediyelerde boş yere çiçek böcek işlerine para yatırma isi yapanlara ceza görevden alma vs. Daha bir sürü şey. Devlette top yekün israf önleyici ne varsa onu yapardım.

1|1
    0|0
  • İnsanların iyi ve sağlıklı gıdalar tüketip hastalanmadan sağlıklı yaşamalarına çalışırdım. Güvenliğe çok önem verirdim, terör ve asayiş olaylarını bitirmese bile en aza indirecek tedbirler alırdım. Ama bir günde bunları yapamazdım tabii 😊

1|2
    0|0
  • 1 günlük başkanlıkta ilk yapacağım iş tekrar 5+3 'e dönmek olur. sonra emeklilik yaşını 30 yıl prim ödemek şartı ile 55'e indirirdim.65 yaşına gelen herkesi ödediği prime göre emekli ederdim. artık 1 günde ne kadar sorun çözersem iyidir. becerebilirsem atatürk'ü koruma kanununuda kaldırırdım, sonuçta ifade özgürlüğü diye bir şey var.

1|0
    0|0
  • Söylediklerin kesinlikle önemli ama ben önce milliyetçiliği ülkenin geleceği için ele alırdım. Bu ülkede tek dik Türkçe dır. Resmi dilde eğitimi filan kaldırırım, aile içinde kim ne konuşuyorsa konuşsun sorun yok, ülkeyi parçalamaya gerekte yok.

1|0
    0|0
  • TBMM'yi topyekün hükümsüz kılarım. Madem tek karar mercisi dikkate alınarak tüm yetkiler başkan sıfatında toplanıldı, bakanlıklara ve milletvekillerine maaş vermeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • Bir günlüğüne ülkenin hiçbir sorununu çözemem. Siyasilerin en az 30 yıl da çözdükleri sorunları , ben bir gün de nasıl çözeyim.

1|0
    0|0
    • Bir günde çozemesin pekide 25 yıldır hiçmi fikir edinmedin. bir hakkını sunacak vadandaş olarak belki şahsi fikrin. degerlendirilecek🙂

• Tabii ki her insan gibi benim de ülke sorunları hakkında şahsi bazı fikirlerim var ama yetkili olmadığım için bunlar sadece fikirde kalır. Koltuklar da oturunlar düşünsün , sefasını onlar , cefasını ben niye çekiyim.

• Sorunun mantikli olmasi bir tarafa benimde ilerde baskan olmak gibi bir hedefim var lakin o kadar cok sorun varken hangisini soyliyim...

1|0
    0|0
  • Bütün kanunları baştan yazar bütün hırsız lari müebbet hapse atar sonra hapishaneyi yakardim (siyasi hırsızlar vergi kaçıranlar dahil) arkasından öğretmen olmayıp ta öğretmen lik okumuş bütün cahil eğitimci geçinenlerin diplomasını elinden alıp bu işi zevk için yapacak insanlara verirdim...

0|0
    0|0
  • Ülkeye kökten bir reset atmak için her eksik gördüğüm şeye tabiri caiz abanırdım (siyasi, kültürel, ekonomik, vb).

1|2
    0|0
  • Tüm Suriye lileri sınır dışı ederdim. Tüm teröristlerin kimliklerini iptal eder vatandaşlıktan atar ülkeden de atardım. Böylece ekonomi büyük oranda düzelir

1|2
    0|0
  • Günaydın evsiz kimsesiz kişilerin barınacağı yemek yiyeceği ve tedavi olacağı 20 katlı bir bina yapardım. Çözülmedi gereken çok büyük bir sorundur.

1|0
    0|0
  • Sorun veya sorunlar icim bir günlük süre yetmez maalesef

1|0
    0|0
    • Fikir beyan et an azindan

• İşsizliğe son verirdim. Bunun için tüm zenginleri mutlak itaat etmesini sağlar ve kamuda açık olan yerlerin bir an önce tamamlanmasını sağlardım.

• Çöpçatan bajanlığı kurar tüm bekarlara sevgili bulurdum 😃😂

1|0
    0|0
  • Her il ilçe köy ve mahalle sorunları farklı olduğundan bu bir gün ile yapılamaz lakin tüm vali kaymakam belediye başkanı il özel idareleri muhtarları toplar hangi il ilçe köy ve mahallenin insanlara faydalı olacak acil ihtiyacı varsa o sorunu gideririm

1|0
    0|0
  • Ülkenin başkanı olsam asgarî ücreti 3000 emeklilik yaşını da 40 a çekerdim...
    Maaşlara zam gelince herşey pahalılaşıyor onun da önüne geçerdim...

1|2
    0|0
  • Bir KHK ile Kendimi 10 yıllığına Milli Eğitim Bakanı seçerdim :)

1|0
    0|0
  • İşçi ve çiftçinin mutlak hakkının verilmesi ve refah düzeyinin artması. Onlar in çocuklarının da fakirlik nedir bilmemesini sağlamak isterdim. Oğuz ata şöyle söyler." Türk'e zenginlik ver ki fakirlik suç sayılsın."

1|0
    0|0
  • siyasileri hep atardım asılacakları asardım cumhuriyet rejimini devlet yapısını güçlendirirdim apoyu asardım pkklıları hep kurşuna dizerdim vatan hainlerini asardım herkesin mallarını araşdırır haksız kazanç sağlayanların mallarına el kor zor durumdakilere yardım ederdim suriyelileri hemen sınır dışı ederdim

1|0
    0|0
  • bir günde gelecek başkandan hayır mı gelir
    insanlar dönem dönem seçilmelerine rağmen iş yapmazken bir gün geldiğimde mi işler yapılacak :D :D :D :D :D :D

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    75

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...