İlk buluşmanızda flörtünü nereye götürürsün?

• Samimi bir restorant ya da bara.
    A seç
  • Son derece lüks bir yere.
    B seç
  • Romantik bir yürüyüşe.
    C seç
  • Sinemaya.
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|4
2662

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 61

• Bara götürmem, gürültüden hoşlanmıyorum.
    Sinemada olmaz çünkü karşımdakini gözlemleyip tanımam lazım.
    En iyisi sakin bir mekan ya da beraber sohbet ederek yürüyüş yapmak :)

5|0
    0|0
  • Mümkün ise Vücudumun 5 duyu organımın haz alacağı bir ortama götürmek isterdim.. Ki Bundan Önceleride hep öyle Oldu..
    İlk Kız arkaşımı, Yüksek rakımlı bir badem bahçesine götürmüştüm.. O Yükseklikten hemen önümüzde duran uçurumdan, Gün batımını İzlemiştik.. Yıllar geçti Halen Anlatıp Durur, O günü Asla unutmadığını.

1|0
    0|0
  • İlk buluşma için sinema ve bar kadar saçma bir ortam olamaz. Rahat sohbet edilebilecek bir yer olmalı. Benim tercihim sahile yakın bir cafe. Bişeyler yiyilip içildikten sonra deniz kenarında yürüyüş. Buluştuğuma göre hoşlanmışım. İlk izlenim de aynı hissettirdiyse 2. Buluşmayı garantilemek için kısa bir zamanım var demektir gürültüyle insan kalabalığıyla vakit kaybedemem :)

1|0
    0|0
  • Valla önce bir cafeye götürürüm iyice bir bakarım şöyle haline hareketine tavırlarına çevreyi kesiyormu kesmiyormu kıyafetine bakarım dekoltelimi abartılımı vs ona bakarım öyle hemen lüks restorantmış sinemaymış arkadaşlar bunlar özel insanlarla yapılacak şeyler hemen bu rollere girmeyin karşı tarafı bir tartın önce

1|0
    0|0
  • İlk bulusma, ilk bilmem ne vs habire soru geliyor, Allahın daginda bisküvi yemeyede gotururum kose basinda kokorec yemeyede hayır ne degisiyor ilklerde anlamadim ki.

1|0
    0|0
  • Halka açık sakin olan bir mekana götürürüm İlk buluşma sohbet edip birbirimizi tanımamız gerekiyor..

1|0
    0|0
  • @Rossella ile biz kafeye gittik. :) İlk buluşma orada geçti ve doğru olanı da bu bence.

2|0
    0|0
  • tavuk dönerciye götürürüm tabi.. vbana cevap vermeyin cahille huhatam olamam

1|0
    0|0
  • Bar ya da disko hariç her yer olur. Cafe , pastane , karnı açsa yemeğe , sinemaya... Nereyi isterse...

1|0
    0|0
  • Tabiki restoran veya bar gerçi bizim vizyonsuzlar park köşelerine layık görüyo sevdiği insanı

1|0
    0|0
  • Ev boş bugün senin için bizimkileri komşuyo yolladim gelirmisin film izler çekirdek yeriz 😄

1|0
    0|0
  • Yürüyüş ve samimi bir restorant. Diğerleri abartılı olur ve tanımak istediğin kişiyi tanıyamazsın

1|0
    0|0
  • Bilmem. hic oyle. birsey dusunmedim. Spontane. yasamayi tercih ederim

1|0
    0|0
  • Kordon'da yürüyüş bir başkadır 💕 çimlerde oturmak, dinlemek onu 😍 Mekan desen seçenek var 😘

1|0
    0|0
  • İkimizin de sevdiği ortak 1 yere gitmeyi tercih ederim.

1|0
    0|0
  • ilk bulusmada sessiz sakin bir cafe cunku konusacak konu fazla olur

1|0
    0|0
  • Sahil kenarında yürüyüşe. Önce gün batımını izler sonra yürürken konuşuruz

2|0
    0|0
  • abartı olmadığı sürece istediği bir yere götürürüm centilmenlik olsun dimi :)

1|0
    0|0
  • Konuşacak çok şey var da ondan romantik bir yürüyüşe gideriz.

1|0
    0|0
  • Bence en güzeli önce güzel ir yürüyüş yapıp ardından güzel bir mekanda yemek yemek.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    41

Kızlar Ne Diyor 26

Yükleniyor...