Trafikte kadınlar mı erkekler mi centilmen?

Trafikte kadinlar mı erkekler mi centilmen?

0|1
1544

En İyi Erkek Görüşleri

• Bir hafta önce trafikde bir hata yaptım aslında hatada sayılmaz arkada araçtaki bayan el kol hareketli küfür etmeye başladı
    Oysaki biz erkekler öyle küçük şeylere her zaman tölerans gösterip yardımcı oluruz bu ne kasıntı arkadaş sanırsın boing 777 kullanıyor neyiyle koyacaksa artık cevapda vermedim

0|0
    0|0
    • Ne hatasi merak ettm )

• Arabayı sağ tarafda park yeri olmadığı için sol tarafa park ettim sonra işimi gördüm yol sakindi kendi şeridime geçmek için karşı şerit boş olduğu için oraya geçtim tam o sırada bayanın geldiğini fark ettim bekledim yolu boşdu geçip gidebilirdi saydırdı durdu

• Gecendede kadinn yol. bos durduk yere korma calio arkami dondum dedjm kesin taksici gene surekli onlar calio baktm. kadn ve yol bos =) =)

• Aynaları kullanın sadece önünüze bakmayın ayrıca neden yol verme konusunda cimri takılıyorsunuz. Neden illa siz? Kavşak dönüşlerindeki o U dönüşünüz beni benden alıyor. O sinyaller süs lambası değil, elektrik faturasıda gelmiyor kullanın bir zahmet müneccim b*ku yemedik nereye döneceğinizi tahmin edelim. Sol şeride geçip 50-60km hızla gitmek size nasıl bir zevk ve tat veriyor. Beni hasta ettiniz hastaaaaa ühühü.

Cevap; Erkekler

0|0
    0|0
    • Centilmelikk size yakisio daha cokk =) =)

• Panikten eliniz ayağınız birbirine karışıyor tüm sebep bundan kaynaklı. Paniğinizin başlangıç noktasıda "korna" :) Ayrıca boş yolda ani frene basma gibi bir zevkinizde mevcut. Tabi işin şakası genelleme yapmak aptalca olur sorumluluklarının farkında olan sürücüleri tenzih ederim. Ama karşılaştığım durumdan bazıları bunlardır.

• Bak sinyal konusunsa aasla kacirmamm hayatta hep veririm vermeyenede acaip uyuzum yaslilara bebeklilere yol veririm ama taktir edersnki herkrse yoll versekkk bliosn herkes arav onune atlioo arkadan surekli korna. Kirmizida taksiciler hemen kornaya basioo yaa insanin o korna elini ayagna karistirioo
      Sagdan gidince herkes saga dortluleri yakip park edio bende yavas gidiorm ama sagda surekli arac olunca mecburen solda gidiorm sag doluysa keske boa olsa sagdan gitsemm hep

En İyi Kız Görüşleri

• Vaktim yoksa, yetişmem gereken yer varsa öncelik hakkımı kimseye vermem, vaktim varsa genelde bekler yol veririm

0|0
    0|0
  • Trafikteki kadınlardan hiç hoşlanmıyorum. Tüm trafiği aksatıyorlar, refleks denen birşey yok, fazlasıyla yavaşlar, kırmızı ışığın yeşile döndüğünü korna ile taciz edilmeden anlamıyorlar, nerede insanlara yol verilir nerede verilmez haberleri bile yok. Bazen yayaların üzerine sürüp bazende olmayacak yerde pat diye durarak sol şeritteki aracı tehlikeye atıyorlar. Birde fazla sol tutkunular :)))

0|1
    1|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Trafikte kırmızı ışıkta beklerken makyaj yan ve arkasına gelen ambulansın ciyak ciyak bağırıp yol istemesine kulak asmayan ve makyajına devam eden en sonunda dayanamayıp arabadan inip kadını uyarıp yolu açmasını istediğimi ve sonrada bir dünya laf işittiğimi ondan sonrrada ambulansa yol verdiğini çok iyi hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Geçen 1 hafta önce ben kaldırımda otobüs beklerken dönüş virajında kadın sürücü kaldırıma girdi dikiz aynasını koluma çarptı bastı gitti durmadı kolum ağrıdı ama sağlam 😅 ama ölebilirdim de...

0|0
    0|0
  • İki cinste bok kadınlar bile küfür ediyor daha bu sabah p/çe bak diyor bana kırmızı'da iki ışık sonra yakaladım hayırdır şimdi küfür et bakalım deyince kusura bakmayın diyor sabah olduğuna dua et işim güücüm var dedim illa vitesin üstüne oturtacağız kaşarları !.

0|0
    0|0
  • Kadınlar kafesle okyanusa inen dalgıçlar gibi yiyorsa centilmen olmasın, her yanı beyaz köpek balığı kaynıyor 😊
    Trafikte pek centilmen yok, insanlar trafiği stres atmak için kullanıyor, hobi edinmişler resmen.

0|0
    0|0
  • Ya simdi kadınları kötulemek degil amacım ama centilmenlikle felan uğraşmayıp düzgün kullanmaları rica olur..

0|2
    0|0
  • Trafikte bayanlar daha kurallara uygun kullanmaya çalışsalarda bunun tam tersini yaptıklarının farkında değiller 😂 bu yüzden erkekler.

0|0
    0|0
  • Kadınlar trafikte centilmenlik yapsa ne olur, Onu yaparken bile trafiğin akışını engeller

0|0
    1|0
    • Sacmalamaa sizde az sabirli olunn

• Bende bazem gidiorm neden bliomsn bizim İstanbul'da hep saga park ediolar e 2 seritli yollarda kapatiolar sagi mevburen soll :)

• O zaman haklısın😊

• Centilmen olmalıyız, kadın erkek farketmez. Trafikte anlayışlı olmak kazaları azaltacaktır.

0|0
    0|0
  • Erkekler centilmen. Kadınların her biri bir katil balina

0|0
    0|0
  • kesinlikle kadınlar yani bunu tecrübe ederek söylüyorum

0|0
    0|1
  • Kadınlar değil eskidendi evet erkekler daha centilmen

0|0
    0|0
  • Tabiki kadınlar. Kadınlar her alanda daha centilmen.

0|0
    0|0
  • erkekler tabiki kadınlar kadınlığına güvenerek yolların onlara ait olduklarını düşüncesindeler

0|1
    0|0
  • Kadınlar daha centilmen ama trafiği çok aksatıyorlar :/

0|0
    0|0
  • cınsıyet ayrımına gerek yok her ıkı cınste centılmen ya da tam tersı cıkıyoo

0|0
    0|0
  • erkekler tabiki , bayanım ben deyip takmıyolar bazı kuralları 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler centilmen olmasa baya kaza olacak o yüzden yol verelim bayanlara

0|0
    0|0
  • bu aralar kadınlara bişeyler oldu yol falan vermiyorlar hiç ölümüne atlıyorlar yollara :D

0|0
    0|0
    • Ahaha aynenn olee kadinnn korna calioo onu bos aptalmidir nedir =)

• ben gülüuyorum saçmaladıklarında onlar da beni görürse gülüyorlar :D

• Ahahaha parkederken erkekler cokk yardimci oluo centmenler haklarini yemeyelimmm simdi =) gecende geri heri gitmem lazimm rampa gidemiormmm adamm geldi indi aractan geri heri gitti saholsn =)

• erkekler kadinlara
    kadinlr kadinlra centilmen gbi duruyor daha cok

0|0
    0|0
    • Benn arabayi alsigmdan beri tek bir kadindan centilmenlik gormedmm maalsef ama kirolae haric erkekler daha centilmen :)

• isik olan yerde isiga uymak zorndasin bn dgernden bahsdyrm 😁 yani ikisi de insan olup olmamak😁

• Uymuolae iatee ben cok kuralciym asla yasak olan yerden donmedimm meselaa uzatiorm yolu

• Kim centilmen bilmiyorum, fakat kadınlar daha bencil sanki.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    22

Kızlar Ne Diyor 13

• Kadından centilmen olmaz erkek sıfatıdır o nezaketse vurgu kadın tabiki tartisilamaz

0|0
    0|0
  • Erkekler kadınlara karşı trafikte daha centilmen, nedeni ne olursa olsun 🤣

0|0
    0|0
  • Kadınlar.

2|4
    0|1
  • Erkekler

0|1
    0|0
  • Centilwoman kesinlikle😀

0|0
    0|0
  • Kadınlar tabiki

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Kadınlar tabiii

0|0
    0|0
  • Kadınlar

0|0
    0|0
  • Kadınlar

0|0
    0|0
  • Bence erkekler😁

0|0
    0|0
  • Trafikte ikiside birbirinden beter oluyor

0|0
    0|0
    • Ben centilmenlik yapiormm yasli amcaya yoll verdim gecende arkadan ne bicim kornalar yedim insanalrda saygi yok yol zaten tikali pat die durmadimki

• İnsanlar trafikte pek anlayış yapamıyorum hepsi birbirinden agrasif oluyo

• Taksicler varya cokk fena :(

• Erkekler

0|0
    0|0
Yükleniyor...