Türkiye'de yaşıyor olmanın, mutluluktan çok endişe getirdiği durumlar neler?

Türkiye'de yaşamak sizi neden dert tasa, endişe, stres sahibi yapıyor?
Günümüzde has be has Türk insanı
Günümüzde has be has Türk insanı
"Türkiye'de yaşayamayan biri, başka hiçbir yerde yaşayamaz." diyen başkanımız çok haklı değil mi sizce de? asdhjs 😍

3|0
4572

En İyi Erkek Görüşleri

• Erkeksen evlendinmi boşanmaya hakkın yok , devlet soyuyor seni
    Otellere , gece klüplerine giremiyorsun
    Ev kiralayamıyorsun, vermiyorlar bekar erkeğe , sokaktamı kalalım diyor insan.
    Otobüste taciz iftiralari çok arttığı için camdam dışarı bakarak put gibi gidiyorsun.
    Askere yollanıyorsun 1 yılın adeta boşa gidiyor (çogu askeriyede böyle)

Kadınsan tecavüz ihtimali bile korkutucu , otobüslerde v. s taciz edilmr korkusu var , şirketlerde yüksek rütbe verme konusunda kadına güvenmeme sorunu var.

Her şey oldukta bir insan olamadik

0|0
    0|0
  • Ağzını açmaya bile korkuyorsun bu ülkede kimsenin kimseye saygısı yok düşüncesine saygısı yok tahammülü yok bir düşünceyi benimsemiyorsan illa başka bir düşünceye mensupsun örnek cumhuriyetçi değilsen neo osmanlıcısın, laik isen dinsizsin, laik değilsen gerici yobazsın, akpli değilsen dinsizsin chplisin hdplisin vatan hainisin aynı şekilde chpli isen de aynı durum söz konusu komünist değil isen faşist, faşist değilsen komünist atatürkçü isen dinsiz değil isen vatan haini vs
    daha da devam edecek olursak açım desen suçlu sensin devletin düzenini beğenmesen vatandaş olarak hainsin ülkenden şikayetçi olmaya bile hakkın yok vergisini ödeyen bir vatandaş olarak her halükarda bu ülkede ayakta durabilmek için bir sistemin, zümrenin, kişinin davarı, kölesi olacaksın! Olmazsan barındırmazlar barınsan bile yaftalarlar değilim desende inanmazlar aralarına almazlar..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Şimdiden doğmamış çocuklarımın eğitim hayatları için endişelerdeyim 😄

3|0
    0|0
  • Ben her halükarda Türkiye'de yaşamaktan mutluyum. Elbette sorunlarımız, sıkıntılarımız var. Ancak kimin yok ki.. Bizim insanımızın samimiyeti, yardımseverliği hangi ülkede var.. İklimimiz, kültürel zenginliğimiz, denizimiz, doğamız, toprağımız, suyumuz, yemeklerimizde cabası. Bu tamamen konuya nerden baktığınla alakalı. O yüzden her zaman, her yerde, her koşulda ve herşeye rağmen "Ne mutlu Türküm diyene" ❤

1|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

• Her günümüz Survivor.

2|2
    0|1
  • Türkiye çok güvensiz leşti Artık sokağa bile çıkamıyoruz süriyeli bir yandan yobazı bir yandan sapığı bir yandan işsizlik hayat pahalığı ülkenin çöküşü olsa gerek yönetim ülkeyi yönetemiyor koltuk sevdalısı kızlarımızın abazalardan çektiği dert ne bilim var da var hala diyecek çok şey var bu ülke ilgili bu ülke eskiden nasıl çok gerideydi hala de öyle adam olmaz bu ülke taş devri bir millet olduğu sürece bu ülke hep geri kalmak zorunda

1|0
    0|0
  • Derler ya " vatandas olmasan cok guzel ulke aslinda" her daim aksiyon. Rutin yok ki ulkede. Surekli zik zak. Rastlantisal hayatlar. Kitaplarda okusan, filmlerde izlesen "mantik hatasi var, sacma" diye elestirecegin bir coksey gercekten yasaniyor. Kimse de umursamiyor artik. Alismislik var.

0|0
    0|0
  • Tayyip Reis olmasa bu ülkede refah olmazdı. chp > hdp yandaşçısı, hdp> pkk yandaşçısı. Milliyetçiyim ama Mhp'yi de desteklemiyorum, çünki aşırı ırkçılık sergiliyorlar. Tayyip Reis olmadan önce millet yiyecek kuyruğuna girerdi, o dönemleri bilmeyenlerin aklına girip kafasını karıştırıyorlar. Köylü aptal değil, üni. de okuyanlar aptal. şu an milletin aç, susuz olmasının bir sebebi var. Ülkemiz 2023 yılına hazırlık yapıyor. Alınan vergiler bu yüzden pahalı, asgari ücret bu yüzden az. şu an eğer bu kısıtlamalar olmasa ilerde Türkiye diye bir yer olmayacak. Ülkemizin 2023 yılına hazırlık yapıldığı alenen bilinse, bu hazırlığa engel olanlar olurdu. Bu yüzden Tayyip Reis'in bir bildiği var diyoruz.

0|0
    4|5
    • Haklisiniz. Ekmek kuyrukları, ödenemeyen krediler, okulların ve eğitimin yerlerde sürünmesi, zengin ve yoksul diye insanları sınıflandıran sistem ve hükümeti unutmuşsun. Ben de eklemek istedim.

• Gençler sakin yorum yaptığıma pişman oldum bu son olsun lütfen. Teşekkürler.

• Ülkede bir işi hakkıyla yapan insan sayısı çok az. Ne olursa olsun... Güvenlik, adalet, sağlık, turizm... her şey.

2|0
    0|0
  • Adam haklı her türlü kucaklanmayı öğrendiğimizden alışkanlık yaptı, illa onun kucaklaması lazım halkını. Hjjhhj

1|0
    0|0
  • Neler derken? biri gelip ne baktın lan diyip kurşuna dizebilir, kısa etek giydin diye tecavüz edebilir ve hükümetin umurun da bile olmazsın...

Bu ülke de hayatta kalmak mucize gerçekten.

1|1
    0|0
  • Döviz kuru yüzünden hayalim olan Dünya turunu yapamamaktan korkuyorum, bir de ilerisi için beni tatmin edecek bir iş bulamayacağımı bilmek endişe veriyor

1|0
    0|0
  • Her gün yeni bir şeye uyanıyoruz darbe girişimi oluyor Dolar yükseliyor savaşa giriyoruz örneğin Afrin Harekatı Fırat Kalkanı Harekatı İşsizlik oranlarına yenileri eklenmesi Çocuklara cinsel istismar Terör Şehit Haberleri Zamlar Akılsız Siyasetçiler Sürekli değişen Müfredat Eğitim Sistemi Sınav Sistemi daha ne olsun ki

0|0
    0|0
  • Yorumları okuyunca ben başka ülkede mi yaşıyorum lan dedim ya :D
    Çoğunuz boş konuşmuşsunuz hayatı internette geciren biri bu yazdıklarınızı okusa memlekete gelmez halbuki hepiniz her gun dışardasınız ve hiç birinizin başına bişey gelmiyo naısl olucak la bu iş..

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    60

Kızlar Ne Diyor 43

• ülkede ne kadar gereksiz saçma olay varsa haftalarca konuşuluyor ama yüzlerce şehit veriyoruz bunlar sadece 45 saniyelik bir haberle açıklanıyor bazıları Allah rahmet eylesin deyip geçiyor bazen okullarda yok anma töreni yok o töreni diye saçma sapan şeyler yaptırıyorlar onun yerine herkes birkaç lira verse koskoca okuldan büyük miktarlar çıkar ve gidip onları şehit ailelerine bağışlayabiliriz. ülkemin cahilliği beni rahtsız ediyor.

0|2
    0|0
  • Hem okulda hem dershanede hem gündüz vakti sokak ortasında hemcinslerimden dahi tacize uğramış bir kızım.
    Kadınlar istediğini giyemiyor. Azcik diz üstü olsa tacize ugruyorsun şaka değil bu çok yasadim.
    Kadına şiddetin cezası yok. Sadece ifade alınıyor ve uzaklaştırma veriliyor sonra adam gidip kadını öldürüyor. Buna da şahitim. Polis takmadı bile gözümün önünde dalga geçer gibi adama "kadına yaklaşma emi " tarzı konuştu 😄

0|0
    0|0
  • Söylediği söz ile her şeyi ortaya koymuş gerçekten.😁 Bana en çok endişe veren halkımızın psikopat olması. Biriyle tanışmayı asla istemiyorum şu an. Enflasyonun yükselmeye devam etmesi, fiyatta indirim yapılmasının enflasyonu düşüreceği sanrisina kapilabilecek kadar cahil bir halkımızın olması belli endişe veren konular..

0|0
    0|0
  • Taciz tecavüz kadın cinayeti bebek p*rnosu bastırılmış cinsellik sinir ve stres bozukluğu ekonomik sıkıntılar umutsuz gençlik kaybolmuş ve bilinmeyen geçmiş yani tarih unutulan din inançlar ve adetler ensest istismar

0|0
    0|0
  • Trafik olmazsa , hayat pahalılığı olmazsa, kaba saba trafik kurallarına uymayan aaygısız görgüsüz insanlar olmaz yaşayamam diyenlerin ülkesi :)

0|0
    0|0
  • Haklı, Türkiye’de yaşamak çok zor diğer ülkelere göre. Baksana dolar ve Euro yükseldi sorun onlarda mı? Hayır biz de. Biz hep yükseliyoruz onlar yerinde sayıyor. E tabi oradaki maaşlar da yüksek bizim gibi gariban değiller.

0|0
    0|0
  • Bir çok meslek güvenli değil. İnsanların hayatlarının ucuzluğu zenginlerin kasasına yarıyor. İşveren sömürdükçe sömürerek zenginleşirken insanlar canlarından oluyor

0|0
    0|0
  • Geceleri kadınların sokakta özgürce yürüyememesi, dilediğini giyememesi, kahkaha atarken çekinmesi, hangi köşe başında başına ne gelecek diye düşünmesi say say bitmez

0|0
    0|0
  • Özetle herşey 😑

5|5
    0|0
  • Geçim sorunu, iki ay calismasam ac kalir miyim derdi. Para yani genel olarak.

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    33
Yükleniyor...