Sizce çalışan kadınlar evleriyle yeterince ilgilenebilir mi?

Teşekkür ederim...Sizce çalışan kadınlar evleriyle yeterince ilgilenebilir mi?

0|2
5237

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşleri

• Kadının pratik özverili ve çalışkan olmasına bağlı diye düşünüyorum hem iş hayatı hem de ev hayatını birlikte yürütebilmek her yiğidin harcı değil😊

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Çalışan kadın hem iş hem de ev arasında kalan bir işçidir. Herkes ondan sadece işini yapmasını ve çalışmasını beklemektedir. Çalışan kadının evine gereken özeni göstermesini beklemekte vicdansızlıktır.
    Eşi çalışan erkeğe düşen görev eşine yapabileceği her türlü yardımı yapmak ve kolaylığı sağlamaktır.

3|0
    0|0
  • İlgilenebilir

Tabi kadından kadına göre bu değişkenlik gösterir.

Benim düşüncelerim bir çok kadına doğru gelmeyebilir ama kadının görevi çalışmak olmamalı. Kadının görevi toplumları yetiştirmek olmalıdır.

1|1
    0|0
  • Hayir ilgilenemiyorlar... ozel sektordeyse zaten cocuklari ile bile ilgilenemiyorlar... bir cocuk bakici elinde buyumemeli

1|1
    0|0
  • justice merhaba sana bısey danısmak ıstıyorum me saj atacaktım atamadım bana atar mısın kısa olacak sadece danısacagım eger kızacagın bırseyse dırek engel atarsın ıns benı kırmazsın beklıyorum lutfen

0|0
    0|0
  • İlgilenebilir, zaten anne olunca izin alıyor. Bunun dışında akşam evde oluyorsa gerisi problem değil. Ev işlerinde de herkes eşit sorumluluk alır gül gibi geçinir giderler.

2|0
    1|0
  • Muhakkak ilgileniyorlardır. Çokta bilinçliler ama çocuklara yetemiyorlar bence. Çocuklar hep biraz eksik oluyorlar.

1|0
    0|0
  • Çalışma saatlerine bağlı ama çalışan bir insan bedenen ve ruhen yorgun olur. Ev işine de ayrıca efor sarf etmesi işine de etki eder.

2|0
    0|0
  • Eşiyle beraber ortaklaşa evin ihtiyaçlarını giderirlerse neden ilgilenemesinler?

1|0
    0|0
  • zor ama evin her iş yükünü kadına yüklenmez ise neden olmasın.

2|0
    0|0
  • Sırf kadına yüklememek lazım ikisi de çalışır beraber evleriyle ilgilenebilir

3|0
    0|0
  • Kadının pratik ve zeki olması lazım e bu özellikler de bütün hatunlar da olmayabiliyor

1|0
    0|0
  • Zor illa bir aksaklık olur

1|0
    0|0
  • Buda sorumu. Tabiki de hayır

0|1
    0|0
  • ilgilenemez

1|0
    0|0
  • Mümkün değil.

1|0
    0|0
  • Kesin ve kesin.. H A Y I R... çoğu pasaklı

0|1
    2|0
  • Çalışma saatine bağlı.

1|0
    0|0
  • Hayır ilgilenemez bence ;)

1|0
    0|0
  • Ilgilenir ama yeterli olmaz.

1|0
    1|0
  • ilgilenemez

1|0
    0|0
  • Az belki belki çok

1|0
    0|0
  • Olabılır

1|0
    0|0
  • Kadin isterse herseyi yapar

1|0
    0|0
  • cocuklu olunca sorun olur bence

1|0
    0|0
  • Ne saçma soru, sanki hiç çalışan kadın yok

1|1
    0|0
  • Sıkıntı olur ben hatunu çalıştırmam asla

1|0
    0|0
  • Mesleğ e bağlı bir durum

1|0
    0|0
  • Mesaisine bağlı

1|0
    0|0
  • Sanmam

1|0
    0|0
  • Yeterince ilgili olamazlar malesef

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    6

Kızlar Ne Diyor 50

• hayir tabiki ne cocuguna egitim verebilir ne kocasiyla yatabilir huzursuzluk hep cikar cocuguuu eksiklik sevgisizlik hissederrr cocugunun hata yapmasinin sebebide annesi olur babasida tabi iki kisinin ogretileriyle bu cocukk hata yapmamayi ogrenir biseyler ogrenir

1|0
    0|0
    • cocukk ilgisiz oldugu icjn ya cokk saldirgan ya da diger anne babalari cocuklariyla guzel bir sekilde gordukce cocuk aglayabilir erken yasta depresyona girer

• Gayette guzel ilgilenir misal ablam bu konuda takdir ederim onu 🤗😀ki eniştem de saolsun bir degisiklik yapip yardim etmemesine ragmen durumu guzel idare ediyor ablacım 😍

1|0
    0|0
  • Hayır, robot mu bu hem işte çalış hem evde çalış...
    Erkeklerin ev işine yardım ettiği de yok.
    Kadın işten geldiğinde yemek, bulaşık, çamaşır ile uğraşır.
    Erkek işten geldiğinde kanepede ceset gibi uzanır..

2|0
    0|0
  • Kadınına göre değişir. Valla ben bazı süper kadınlar gördüm her işe yetişiyorlar. Gerekirse gecenin 3üne 4ünr kadar ütü yapıyor ama çocuğunun iç çamaşıra kadar her şeyini ütülüyorlar. Ben onlardan değilim maalesef. Rahatıma pek bir düşkünüm o kadar uğraşamam

1|0
    0|0
  • Evle ilgilenmek sadece kadının mı görevi? Eşler beraber çalışıyorsa sorumluluklarda ortak olmalı evde.

1|1
    0|0
  • Yardımlaşmak lazım öyle bir durumda, çünkü ilgilense, hepsine yetişse bile kendini yıpratır zamanla

2|0
    0|0
  • Kesinlikle ortak yapılmalı oldu ikisi çalışacak erkek malak gibi oturucak kadınlar enayi mi anca beraber kanca beraber

2|0
    0|0
  • Evet her şeyle ilgilenir, evli çocuklu kadınlar tanıyorum hepsi iyidare ediyor.

1|0
    0|0
  • Temiz derli toplu olması için 7/24 evde durmaya gerek yok bence

2|0
    0|0
  • Ben ilgilenirim. Çocukta yaparım kariyerde evimide temizlerim yemeğimi de yaparım bir zahmet eşimde yayılıp yatmasın oda yardım etsin

2|0
    0|0
  • Bal gibi de ilgilenir.
    Çocuk da yaparım, kariyer de... Boşuna okuyup Avukat olmayacağız. Eşim de benim gibi düşünür. Düşünmeyenle de işim olmaz

1|1
    0|0
  • Hayır kuzular zaten çok yoruyolar valla üzülüyorum o hatun kardeşlerime

2|0
    0|0
  • Sabah 8 akşam 5 bir işte çalışıyor ve hafta sonu tatil ise kolaylıkla yapar

1|1
    0|0
  • benim annem çalışırken her şeyle ilgilenirdi valla :d

1|0
    0|0
  • Ilgilenemez gun boyu calisiyor cunku. Ancak oldugu kadariyla

1|0
    0|0
  • Bence yeterince ilgilenir ama bu hayatı yorucu kılar

2|0
    0|0
  • Hep planli olmak gerekiyor yorucu ama ilgilenebilir

1|0
    0|0
  • iş, çocuk ve ev? Ölme eşşeğim yaz gelsin 😅😅 Erkek sadece iş adaletin bu mu dünyaaaa?:)))

1|0
    0|0
  • Ablam ve eniştem çalışıyorlar çocuklarıyla ilgilenemiyorlar hergün bizdeler. İsyaaaan

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum çoğu vaktini işiyle uğraşarak geciriuo zaten eve vakit bulamaz

1|0
    0|0
  • Ben yemeğimi işlerim akşam yaparım sabah de işime giderim

1|0
    0|0
  • Malesef hayır

1|2
    0|0
  • İlgilenir