Hemcinslerinize en çok hangi konuda kızıyorsunuz?

Kendini küçük gören, ezdiren kadınlara bitiyorum. Kadının hakkını savunuyorsun o kendini gömüyor. Bir de üstüne azar yiyorsun. Ne hali varsa görsün herkes yani bana neyse.
Hemcinslerinize en çok hangi konuda kızıyorsunuz?
Hemcinslerinin kendine veya çevresine sergilediği hangi davranışına, düşüncesine vs kızıyorsun?

2|3
5369

En İyi Erkek Görüşleri

• Etrafta gezinen bir dolu kardeşim yüzünden her konuştuğumuz kız tarafından kardeşim muamelesi görüyoruz. Alt tarafı bir arkadaşımın hikayesine arkadaşça yanıt veriyorum, beni arkadaşlarına bana yavşadı diye anlatıyor. Bu kadar abazanın arasında kurunun yanında yaş yanıyor

1|0
    0|1
  • Haketmeyen insanlara fazla değer verip egolarini kabartmalari ve bazıları da iyi kadınlara haksız muamele yapıyor sevgisiz davranıp şiddetle zulmediyor onlara da üzülüyorum. Kadın da erkek de gidip yanlış insanlara takılıyor bir akillanamadik malesef ben de dahil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Ben çoğu konu da anlaşamıyorum😆 çok kaprisliler.. Sürekli bir tripler bir tripler. Sanırsın küçük dagları onlar yaratti ((tövbest😂)) çok kıskançlar bir kere sanki arkadas degil sevgilimm😒 her dakika ilgili olcan hiç modun düşemez yoksa üstlerine alınırlar amann off ugrasmamam valla 😂😆

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• Ya bir çok türk hemcinsim hem sevişecek kız bulamamaktan yakınıyo hem de birini bulduğunda or*spu diyo. Valla benim sinirlerim zıplıyor? Bu ne dengesizlik kardeşim yani?

6|0
    0|0
  • Kadına lâf atan.
    Kadına şiddet uygulayan.
    Kadını kıran.
    Kadını üzen.
    Kavgaya meyilli.
    Sivri burun ayakkabı giyen.
    Düğmeleri göbeğine kadar açan.
    Toplu taşımada bacaklarını açan ve uzatan.
    Yere tüküren.
    Ulu orta küfürlü konuşan.

1|0
    0|0
  • Gecen bankaya gittim islem yaptiracagim. Abi onumde de 19 yasinda daha yeni kazanmis uniyi bir kiz var. Benden 1 numara onde. 2 calisanda bildigin flort ettiler kizla. Birde bolumu oyle bir ovduler ki. Bir an dedim lan acaba bende iktisat degil miydim dedim. Ayni universite kou. Ayar oldum. Yok soyle iyi yok boyle iyi yok sen baya iyi yapmissin filan. Bu bolumu bu kadar oven birilerini ilk defa gordum. Bizim profesor bu kadar ovmuyor okulu bolumu. Sirf flort olsun. Ayar oluyorum. Oyle tiplere...

1|0
    0|0
  • Arabaların camlarını açıp, dışarı müzik duyurmakla, kadını etkilemiyeceklerini bilmelerini isterim. Eksoz sesi, ara gazlar ilekadın ne alaka? Bu kadar küçük kafalı erkeklerin yaşadığı memlekete kızıyorum.

0|0
    0|0
  • her konuda :P
    sanki başka işi yokmuş gibi futbol muhabbeti yapmalarına
    sanki hayatında kız görmemiş gibi karı kız muhabbeti yapmalarına
    ve kız olan ortamda yersiz yere kasılmalarına vs..
    daha uzar gider bu

0|0
    0|0
  • Kadına zulüm eden ve abazala kekoları öldüresim geliyor.

1|0
    0|0
  • Ben abazalik ve insanlarin güvenini kırma konusunda çok kızıyorum

1|0
    0|0
  • Abaza olmalarına herşeyi o işe götürmelerine kadınlara saygı duymamalarına

3|0
    0|0
  • ben en çok kadınlara kızlara yaptıklarına kızıyorum 40 yasındaki adamın 17 yasındaki kızı becermesine kızıyorum kadınlara şiddete kızıyorum ahlaksızlıga kızıyorum

0|1
    0|0
  • Testosteron seviyesinin biyolojik değerlerinden daha fazla olmasından!

0|0
    0|0
  • Kizlari nirvanaya cikartmaktan ne zevk aliyorlar anlamiyorum. Hak edene hak ettigi soylenir tamam ama ucan kusa bile yavsayip hic kaldiramayan kizlara bile ozguven patlamasi yasatmasinlar.

0|0
    1|0
  • Kadın parası gözleyen yiyen erkeklerden hiç mi hiç hoşlaşmam...

0|0
    0|0
  • Bana gelir mesela kanka napim diye akıl danışır. Ben de tavsiyelerimi söylerim gider tersini yapar sonra niye böyle oldu 😏

0|1
    0|0
  • Kadınlara karşı kendi gibi olmayan yapmacık beyefendi yapmacık romantik veya yapmacık kibar olan arkadaşlara kızarım

0|0
    0|0
  • abaza olmalarına sonra durduk yere "hepiniz aynısınız yha" lafını işitiyorum

0|0
    0|0
  • Çok sesli konuşmadıkça veya hoşlandığım kıza yavşamadıkça hiçbir hemcinsime kızmıyorum, bana zararları olmasın yeter

0|0
    0|0
  • Züppe erkeklere kızıyorum ama bütün kızlar da onlara bayılıyor, ilginç...

1|0
    0|0
  • Kadına şiddet uygulama ve cinsel obje olarak görmelerinden...

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişiyor bu ama genel olarak, yanında kız olunca değişen uyuzlardan nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Saçları uzun olan, nefes alan karşıt cins gördüklerinde yatağa atana kadar sevmeleri.

1|0
    0|0
  • ortamda kız varsa başka arkadaşının üstünde prim yapmaya çalışan tipler

1|1
    0|0
    • Aynen öyle kaç tane arkadaşlığım bitti bu yüzden. Hepsinde de tartıştım ezdim kızın da götü kalkıyor onun için kavga ettiğimizi sanmasın diye lafımı esirgemem.

• Kadın köledir diye düşünen erkek diye geçinen karaktersizlere kızmakla kalmam nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Osurmayı doğal bir şey ne var bunda deyip her yerde yapması. G*tünü tikesim geliyor.

0|0
    0|0
  • Kız çok arkadaş.. Kaldırmayın bir taraflarını bu kızların

0|0
    0|0
  • Çok egoistler ve erkek den anlamıyorlar ve son olarak paraya tapmayı bırakın artık

0|0
    0|0
  • Çok yıkıcı ve sertsin 🤔.

0|0
    0|0
  • Bazen çok "kolay" olmaları.

0|0
    0|0
  • Hatunların popolarını cok kaldiriyo bazıları

0|0
    0|0
  • bara için erkekleri kullanmalarına

0|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer- Sertlik kanında var hayatın.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    37

Kızlar Ne Diyor 51

• Ben avrupai giyinip (örneğin baş açık, askılı t shirt, hatta mini etek, bacak baldır çıplak) ama islamcı geçinen hatta Atatürk'ü beğenmeyen çakma islamcı kızlar var ya... onları sevmiyorum. Hani tabii ki isteyen istediği giyini ama, rus revü kızı giyinip, kabe baş müftüsü gibi fetva veren kezbanlara ayar oluyorum.

0|1
    0|0
  • Tiplerine bakmadan giyinenlere.. Kusurları kapatacak yerde açıp mide bulandıranlara.. Ucuz olup kendini pahalıdan satmaya çalışanlara.. Kızmakla beraber acıyorum da..

2|1
    1|0
  • Yüzüne söyleyemeyip de arkasindan konusanlardan nefret ederim. Öyle birini de hayatimdan cikaririm. Ve baskalari ne der diye yasayanlara cok sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Asiri burnu havada olmalari ve ya tam tersi ezik gibi buzulmelerine sinirim bozuluyor. Cok mu zor kendine guvenip ama egosuz olmak?

2|1
    0|0
  • Evli erkeklerle konuşması sonra şişko olup tayt şort falan giymesi ya kendilerini bir bok sanıyorlar ayna versinler şunlara evli erkeklerle konuşmalarına da çok kızıyorum yuva yıkmakta 1 numaralar

0|1
    1|0
  • İnsanlara tepeden bakan kendisini bulunmaz hint kumaşı olarak gören hemcinslerime, kendi ayakları üzerinde durmak yerine zengin koca arayışında olup hayatlarını asalak gibi yaşayan hemcinslerime, kültürsüz olup da herşeyi çok bilmiş havalarında olan hemcinslerime çok kızıyorum

0|0
    0|0
  • Herşeye baba parasıyla sahip olupta başkalarının yalantılarını küçümseyenlere, çok şükür bizde iyi yaşıyoruz ama baba parasıyla değil kendi kazandığımızla

0|1
    0|0
  • Herşeye sorgu sual olmadan boyun eğmelerine anlam veremiyorum herşeyi kabullenip kendilerini küçük düşüyorlar ve birbiriyle sürekli rekabet içerisindeler birçok konuda boş yere yarışıyorlar

2|0
    0|0
  • Kendi hakkını yediren kadınlara çok kızıyorum sen de bireysin senin de hakkin var

0|1
    0|0
  • Kadınların erkekleri gibi birini kötülemek için bel altı ima ya da sözlü tacizleri cok çirkin
    Hele bir kadının bununla saldırması akılsızca geliyor.

0|0
    0|0
  • Kendi tercihi.. bir de hayatın kime ne getireceği pek belli olmuyor.. yargılamamak lazım o yüzden..

0|0
    0|0
  • birbirlerine düsman olmalari ve bilhassa kötülük yapmalari

0|0
    0|0
  • Ozenti olması. Xxx’nın kocası ona araba almış sen anca otur diye dırdır eden ve hayatından memnun olmayan kadınlar

0|0
    0|0
    • Öyle bir karım olsa direkt boşarım çocuğum falan yoksa inan bana en tiksindiğim kişi tipi başkalarından örnek vermeleri ne konuda olursa olsun.

• Şişkin egolu, kendini bir halt sanan, yapmacık, şımarık olanlardan hiç haz almam

1|0
    0|0
  • Kendilerini erkeklere muhtaç görmesi.. bence hiç bir kadın erkeğe muhtaç olmamalı

1|0
    0|0
  • Ne mal olduğunu bile bile aynı adama inandıklarında

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşım var Allahımm bir muhabbet edeyım diye telefon açarsın o ıse 3 saat kocasını överr ıyyy uyuz oluyorumm öyle yapınca ker kesın kocası kendine güzel bana neeee niye reklamını yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Taviz verenlere bende bitiyorum Para pul derdinde olup ruhunu satanlara..

0|2
    0|0
  • önüne gelene sen ilkimsin diyorlar hemcinslerim yapmayın

0|1
    0|0
  • Hani şu kücük daglari ben yarattim havalarindan iğreniyorum resmen (!)

0|0
    0|0
  • Hemcinslerini aşağılayanlara
    Erkeği üstün, kendisini aşağı görenlere çok sinirleniyorum

0|1
    0|0
  • Burnu havada olan tiplere gelemiyorum. Biraz mütevazilik candır..

0|0
    0|0
  • Çok konuşmaları konusunda kızıyorum
    Ağızlarının ortasına kürekle vurasım geliyor😑😑

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım çocuğu ayartmaya çalışmaları, en yakın arkadaşım ve ablam yapmayı denedi

0|0
    0|0
  • erkek görünce sırf ona yaranmak için kendi hemcinslerini öyle bir eziyorlar ki...

1|1
    1|0
  • Kıskanclık gömme cabaları ego ezme cabaları felan öldürüyor beni sahsına münhasır

0|0
    0|0
  • Kışkırtıcı giyinimlerine sinir oluyorum. Sen düzgün giyin ki o sana sulanmasın. Ses etmeyen sevgililer de cabası

0|0
    0|0
  • Elalem ne der düşüncesiyle kendi hayatlarını mahvediyolar

0|0
    0|0
  • Kendilerini eşlerine saklamamaları tabi bu karşı cins için de geçerli

0|0
    0|0
  • Kadın kadının kurdudur. En çok bu konuda kızıyorum.

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    21
Yükleniyor...