Uzun süredir sevgili olduğunuz kişi bir kaza sonucu boynundan aşağı engelli kalsaydı ilişkinizde bir değişiklik olurmuydu?

İleride onunla evlenirmiydiniz?

0|0
94

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• böyle birşeye tanık olmustum alt komsumuzun sevdıgı kız vardı bu cocuk birgn trendenmi düşmüştü yanlıs degilsem belden aşagısı tutmuyordu kız yinede onu terk etmedi ben samimiyetle söylüyorum seviyorsam yinede evlenirdim

1|0
    0|0
  • Asla bırakmazdım kendimi onun yerine koyardım onun ayağı elli olur onu daha çok mutlu etmek için uğraşırdım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
  • kimse yok demesin çoğunun degisir

0|0
    0|0
    • 5gün

Bende öyle düşünüyorum. Şahsen burda yok eskisi gibi kalır diyenler inandırıcı değil.

Kızlar Ne Diyor 9

• Salak salak triplere girmezse ben evlenirdim🤗😏hani böyle ben böyleyim zaten diyip kafasında kurmasın bişeyler Haa öyle laflar etmeye başladı ayrılırım valla seviyoz diye diye öyle triplere gelemem adam gibi yanımda dursun yeter bana

0|0
    0|0
    • 5gün

O durumda olan bir insanın psikolojik davranışlarını çok yadırgamamak lazım.

• 5gün

Tabiki de ama dozu olmalı,, benim açıkça söyleyim o durumda da olsa fakir de olsa zengin de olsa sağlıklı da olsa katlanamam boş şeylere triplere,, düşünce olarak ben böyleyim bendrn sana hayır gelmez git birini bul derse bu bana daha çok koyar sanki ben onunla atıyorum ilişkiye girmek için evleniyormuşum gibi ya da daha başka ne varsa işte tabiki de insanlar der ama dozajı olmalı fazla derse giderim valla hiç kimsenin tribini çekmem aşık olsam bile öyle şeyler demesi bana fena koyar yani hiç o lafları sürekli duymadan giderim işimde yükselirim kendimle uğraşırım

• Bilemedim şimdi herkes sevgi olarak bakmış ama bir de hayat kısmı var. İşe gideceğim mecbur evde bütün gün nasıl olacak her işini görmeye kalksam nasıl becericem? Her insan sevdiği kadar sevilmeyi de ister acaba o psikolojiyle kendi derdine düşüp beni kendinden iter mi yoksa beni sevmeye devam eder mi?

Bunlar da önemli. O kişiyle evlenir miyim bilmiyorum ama hayatıma kaldığı yerden devam edemem başkasıyla evlenemem sanırım.

0|0
    0|0
  • Kazadan önce ne düşünüyorsam evlilik konusunda yine aynı düşünürdüm muhtemelen :)

1|0
    0|0
  • Çok zor bir soru ama belki bende öyle olacam?
    O yüzden tabiki evlenirim.

0|0
    0|0
  • Hayır olmazdı

0|0
    0|0
  • Evlenirdim

0|0
    0|0
  • evlenirim sevgi bu zaten

0|0
    0|0
  • Seviyorsam her halinde kabul ederim

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin o hep iyi olsun🙏 ama bir degisiklik olmazdı ben hala onu çok severdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...