Kapat

Soru aşağıda gerçekten yardıma fikire İhtiyaç duyuyorum 👎👎?

Mayıs ayında babam annem yazlığa gidiyorlardı bir gün önceden geleceğim dedim akşam annem ile ufak bir tartışma oldu gitmedim ramazan ayında dedem de rahatsız ölüm döşeğindeydi o bu haldeyken babam iznim gidiyor diye yazlığa gitti bende gitmiyorum dedim anneme neden falan filan demiş bunlar girerken de ben tuvalete girdim neymiş ben bilerek yapmışım vedalaşmak istemediğim için 3 aydır Benimle konuşmuyor evde yokmusum gibi davranıyor aynı zamanda ben ortopedik engelliyim ve bundan iki sene önce babam benim adıma rapor çıkarıp mahkeme kararı ile vasi tayin edip Honda CR-V Jeep aldı kullanıyor şimdi istenmeyen kötü evlat da ben oldum. Annem emekli hemşire Abimi hastaneye işe aldırdı üstüne kadro aldı ev aldılar evlenecek kız buldular ama kimsenin umurunda bile değilim bugün sinir krizi geçirdim bilgisayar soğutucusu vardı onu kırdım kendimden geçtim Bir de nispet yapar gibi Yok eve şunu yaptırır kızı istemeye gideriz bilmem ne deyip duruyorlar İki gün önce rapor çıkarana kadar iyiydim şimdi ben kötü oldum abim iyi oldu.
En son babamla konuşmak istedim işte ben senin baban değilim seni azad ettim konuşma benimle falan filan dedi şimdi dengesiz oldum iyice kafam da kuruyorum kimsenin beni önemsemediğini düşünüyorum.
Okuldan mezun oldum önlisans tebrik bile etmedi abim mezun olduğunda diplomasını duvara astılar kimse beni tebrik bile etmedi, ikinci üniversite okumayı düşündüm adalet bölümü için kitaplarını buldum almak için o bir kaos oldu daha sonrada eksik kitap vardı arkadaşım getirecekti abim tuttu yok işte hastaneye getirsin Yok kargo ile göndersin bilmem ne dedi durdu bende sinirlendim ne kadar kitap varsa yırttım attım şimdi bugün de sinir krizi geçirdim ne yapacağım arkadaşlar iyice dengem şaştı %60 engelim var ama %98 rapor alıp araba aldık yine de yaranamadım bazen diyorum ihbar et bana da olsun ne olacaksa oku canlarına sizce ne yapayım nasıl davranacağım kafaya takmalı mıyım?
Güncellemeler:
2gün
Yürüme engelliyim ayakta destekli yürüyorum tekerlekli sandalye de değilim
2gün
Yürüme engelliyim destekli baston ile yürüyorum tekerlekli sandalye de değilim daha önce çalışıyordum servis kaldırıldı çıkmak zorunda kaldım mesele işte değil SSK yatıyor kendimiz yatırıyoruz Ama adam 3 aydır saçma sapan nedenden konuşmuyor ve benim adıma aldığı vergisiz arabayı kullanıyor hemde benimle konuşmuyor ona uyuz oluyorum insanların işine geldiği kadar İyiyim annen baban bile olsa aynı

0|0
31

En İyi Kız Görüşleri

• Bişelere daha duygusal yaklaşiyor olabilirmisin belkide onlar senin icin naparsa yapsinlar yaranamadiklarini düşünüyordurlar ve kırılıyorlardır😕
    tek odak noktalari olmak istiyor olabilirsin farkinda olmadan! daha objektif bak yaşadigin herseye daha farkli görüceksin inan

0|4
    1|0
    • 2gün

Haklısın biraz fazla duygusallık var bende Biraz da kafam da kuruyorum haklısın biraz odak noktası olmak istiyor olabilirim ama babamın konuşmaması en çok sinirimi bozan durum neymiş yazlığa gitmemiş birde abime ev aldılar oturduğumuz yere beş dakika mesafede işte resimlerden falan gördüm ama eve hiç gitmedim babam benden için fesat düşünceli kıskanç falan demiş bu araba işini yaparken iyiydim şimdi kötü insan ben oldum ben haksızlığa gelemiyorum küfür etmedim saygısızlık etmedim bu nedenden 3 aydır konuşmuyor

• 2gün

Amin🙏
      Estagfurullah 😊

• 2gün

😊😊

• Şimdi aile öyle bir şey ki değiştiremiyoruz biliyorsun böyle haksızlık yapmaları yenilir yutulur birşey değil bir gün hatalarını anlarlar abin evlendiğinde aranız düzelir diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • 2gün

Gerçekten abimle ilgili bir sorunum yok üzerimde babamdan daha fazla emeği vardır ama benim sevmediğim ve rahatsızlık duyduğum konu bu kadar büyük bir saygısızlık yapmadım hata yapmadım tek suçum son dakikada gitmek istememek bir de babama göre kasıtlı olarak lavaboya girmiş olmam kıskanç fesat düşünceli olduğumu söylemiş sadece doğruları dediğim için bu kadar kötüyüm bayram da bayramlaştm en çok zoruma giden arabayı alana kadar iyiydim hoştum yiğidim aslanım işi bitti bir de sildim seni diyor

• 2gün

Ben baba olursam fazlasıyla belli edeceğim

• 2gün

İnşallah

En İyi Erkek Görüşü

• engelin ne çeşit bilmiyorum hani hayatını ne kadar etkiliyo bilmiyorum ama ben olsam mesleğimi elime alana kadar sabreder ilk maaşımı aldıktan sonra da s. tirolup giderdim ömür boyu da suratlarına bakmazdım

şunu da belirtmezsem vicdanım rahat etmez

o senin abin. yani o büyük olduğu için haliyle önce onu düşünmeliler sonra sen

gerek ev olsun gerek evlendirme olsun. yani oluru budur , çark böyle döner asırlardır

he ama dersen ki ; yok abime hep iyi bana hep üvet evlat gibi köle gibi davrandılar

o zaman başta yaptığım yorumu uygular giderdim

0|1
    0|0
    • 2gün

Zaten 2020 yılında engelli kamu personeli seçme sınavına gireceğim iyi puan alırsam gideceğim evet hiçbir şeyim eksik olmadı bana da değer verdiler yalan değil ama demek ki herkesin işi bitene kadar abimle aram iyi ama oda işine geldiği sürece ev almalarına lafım yok ama böyle görmezden gelmesi zoruma gidiyor babamın

• 2gün

bak mesela evin erkek olarak en büyü benim abiyim yani :D ben 30 yaşındayım kardeşim 28 .

kardeşim evlendi ama önce bana sordular. evlencek misin diye ve kardeşime de abin var diyolardı. L an dedim saçma saçma işler yapmayın abi , ben evlenmiyorum dedim sıramı kardeşime verdim çyle evlendi.

ama babanın yaptığı hiç yakışık almamış. oda belki sinirle öyle demiştir

kısaca kardeşim ne olursa olsun mesleğini eline alana kadar sabret. olgun ol ve krizlere mırizlere girme

çok mu kafan attın. içinden ; sizin ben a. kym de geç kenara . sabret Allah a da bol bol dua et ona sığın . iyi akşamlar

• 2gün

Eyvallah kardeşim Allah razı evlenmek de değil derdim anladın sen zaten

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer öyle birşey dedilerse direk bırak onları. kafanı da takma birini bul ya da ayrı evin varsa orada kal. böyle insanlar zaten ileride acı çekiyorlar bende aynı olayın benzerini çektim üzerine şiddet gördüm direk abim ve arkadaşlarım yardıma koştu. abim de ölünce babam da ölünce annem zaten tek kaldı şu anda napıyor bilmiyorum. anlatmak istediğim boşver kafana takma etrafındaki diğer insanlara yönel bence onlar ileride hatalarını kesinlikle anlıcaklar Allah onlara hak ettiklerini verecek.

0|1
    0|0
    • 2gün

İyilikleri de oldu inkar edemem istediklerimi yaptılar özellikle annem ama bir kitap almaya bile gönderemiyorum düşünsene Açıköğretim Fakültesi kitap vermiyor ikinci üniversite okumak için kitap buldum eksik olan kitabım vardı arkadaşım getirecekti abim tuttu yok işte hastaneye getirsin çalıştığı yere Yok işte kargoyla göndersin mazeret üzerine mazaret bende okumadım vazgeçtim zaten babam sözde değer verdi ama işi bitene kadarmış zaten bu saatten sonra iyi olsa da güvenmem

• 2gün

yani ne desem bilemiyorum çok kötü bir durum

• 2gün

Öyle işte arada annem olmasa şeytan diyor ihbar et

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...