Babamla hic iyi anlaşamıyoruz aramızı düzeltmek değil bagımızı koparmak istiyorum?

Babamla kucuk yaşlarımdan beri iyi anlaşamıyoruz sürekli kavga halindeyiz ve Babamla cok zıt karakterleriz ailesiyle hicbirzaman görüşmüyordum zaten 3 ablası tek tanıdıgım akrabası onlarla da gorusmuyorum zaten onlar babamdanda beterler babam beni cok kırıyor bana surekli kufur ediyor bir kıza babası bu sekilde davranır mı arkadaslar? Ben asla asla cocuguma boyle bir sey yapmak değil kızmaya kıyamam ki arkadaslar ego gibi algılanmasın ama ben gercekten cok saygılı bir insanımdır ama babam gercekten cok kırıyo beni cok gururumu incitiyor annemde yanımda değil bu konuda

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• belki istenmeyen bir çocuk olarak doğmuş olabilirsin. babanla aranın kötü olduğunu dışa yansıtmazsan daha iyi olur, bu durumdan faydalanmak isteyen piçler olabilir. annenle aran nasıl

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum evliliklerinden 1 yıl sonra dogdum 88 de evlenmişler ben 89 luyum

• annenle aran nasıl

En İyi Kız Görüşü

• Zaten ölünce tüm bağın kopacak bence babanı sev

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• en iyisi ölsün baban toptan kurtulun..
    sana hayatta başarılar.

0|0
    0|0
  • Evlenecek birini bul kurtul sende yoksa diğer türlü zarar gorursun

0|0
    0|0
  • babadır sonuçta. bence bağını koparma

0|0
    0|0
    • Yaptıklarını bilsen emin ol sende koparırsın

• Kardesim Allah yardımcın olsun ama yanlış anlamazsan ben oyle insanlara saygı duyamıyorum

• Eğer Allah'a inanıyorsak, anneye babaya isyan etmek yerine, sabredip şükretmeliyiz. Bende çok şey yaşadım, ama gerek yok. Zaten evlenince ayrı eve çıkacağım, yani o zamana kadar sabredilir. Hem sevap points kazanırım :D

• Yalnış yoldasıb

0|0
    0|0
  • Seni düşündüğünden yapiyodur

0|0
    0|0
    • Düşündügünden mi küfrediyodur?

• Ne sözü ya kardesim okumuyo. Musun yukarıyı tanımıyosun babamı işte ondan boyle düşünüyosun

• Kiz büyütmek zor bu devirde sende biraz anlayışlı olsan babana karşı altan alsan zitlasmamayi denesen ıyi olmazmi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...