Kapat

İnsan unuttuğu biriyle tekrar tanışabilir mi?

Sizin başınıza bu tarz bir olay geldi mi?
Hayatınızda yer almış insanları unuttuğunuz oluyor mu?
İnsan unuttuğu biriyle tekrar tanışabilir mi?

#aeternitas
#September9

0|1
2726

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle. :) ben yabancı bir ülkede yaşıyorum. 7. Sınıftayız sınıfıma girerken yeni birini gördüm görseniz bir asabi bakışları varr. O bakışlarından nefret ettim ondan sonra aradan 3 yıl geçti bir gün okuldan çıkıyorum demirliklerde birini gördüm çok yakışıklı göründü gözüme aynı şekildede yüzünde tanıdık geldi. Öyle 5 gün içinde bazen 2 bazen 1 kez görüyordum bir gün 7. sınıfta benimle olan bir arkadaşla çıkıyorduk. O da sürekli görüyormuş onu sonra birden aklımıza o geldi 7. sınıftaki çocuk? Biz o an onun öylesine bir evrim geçireceğini hiç düşünmemiştik ama çokta benziyor abisi diye düşündük gidip soracaktım ki gitti ordan aradan 1 hafta geçti onunla ortak arkadaşımız olan biri varmış konuştuklarını görünce sorduk sonda sosyal medyadan devam ediyorum diğer yorumumda

0|0
    0|0
    • konuşmaya başladık bana uzun süredir seni gördüm ama tanımazsın umursamazsın diye yazmadığını söyledi. Çok iyi anlaşıyorduk ama çokta soğuktu pek samimi davranmazdı 1 yıl geçti daha çok görmeye başladım ve bir gün ilk defa onunla konuşma fırsatı buldum daha doğrusu cesaret ettim. O konuşmadan sonra samimiyetimiz ilerledi bu arada kendisi okuduğum okulun yanlarında olan bir yerdelermiş ve daha iyi bir eğitim için başka okula gitmiş ama bazı arkadaşları bizim okuldaymış diye geliyormuş benim kıvırcık saçlarım var hep dikkatini çekiyormuş bir gün saçına dokunabilir miyim dedi 🙈 bende tabii dedim bir mutlu oldum o an asla unutmam 1 yıl sonra sevgilim oldu kendisi bazı sorunlarımız oldu aslında kem göz diyelim ama biz tinere devam ettik şükür. daha sonra son senemizde aynı okulda okuduk 2 yıla çok güzel anılar sığdırdık üni 2. Sınıfta nişanlandık yakında düğünümüz olacak hayatımın en güzel tekrarıydı nazar değmez inşAllah onu çok seviyorum :))

• Tinere diye çevirmiş klavye yinede demek istemiştim:))

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Valla bizim bir eniste vardi hic gormem, ben liseye giderken gelmisler bize oturmuslar cay kahve icmisiz neyse bu yil gene geldiler aradan 4-5 yil gecmistir, ben taniyamadim geldiklerinide hatirlamiyorum nasil bir kafa yasamissam o gun.

0|0
    0|0
  • İlkokul da çocuğu dövmüştüm hatta yakasını falan kopartmışım ama unutmuşum. 8. Sınıfta iken yüzüme 2-3 dakika baktı dedim “N’oldu?” dedi ki “Lan i&ne sen benim ilkokul da önlüğümü yırtmıştın dimi?” dedi , unutmam 😂

0|0
    0|0
  • Maalesef bunu yaşadık hemde aynı dsınıfta okuduğumuz halde bir birimizi tanıyamadık.. Sonra oturduk güldük halimize..

0|0
    0|0
  • Tanisamaz hatta aralarında kan davası çıkar düşman olurlar, ne saçma soru bu ya!

1|0
    0|0
  • Keske unutabilsem..
    Her unutucagimi düsündügüm anda daha net hatirliyorum.. :/

0|0
    0|0
  • Kreşten arkadaşmarımı ancak, onun dışındakileri tanırım.

0|0
    0|0
  • insan unutmaz ki daha sonra hatırlar hatırlanması gerekeni

0|0
    0|0
  • Unuttuysam popon de kuş tutsa dahi benden birşey alamaz.

0|0
    0|0
  • Hayır. Hayatımda zaten az kişi var o yüzden başıma gelmedi 🙄

0|0
    0|0
  • İlk okul arkadaşlarımı unutmuştum adamlar çok değişmişlet

0|0
    0|0
  • unuttuğum kişide olsa görünce geçmiş geriye geliyor :)

0|0
    0|0
  • Böyle bir durum olamaz.

0|0
    0|0
  • Tanışmaz.

0|0
    0|0
  • Kimseyi kolay kolay unutmam

0|0
    0|0
  • Reelde görüşmemişsem unutuyorum

0|0
    0|0
  • Unuttuğu biçime bağlı

0|0
    0|0
  • Unuttuğu kişi onu unutmazsa tanışabilirler.

0|0
    0|0
  • Tanışır

0|0
    0|0
  • Hımm bilemedim şimdi
    #Marshall Mathers

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 26

• Evet oldu. Kiz arkadaşımla çok yakın dostuk ve arkadaşlığımi konuşarak anlaşarak kestim. Tamamen unutmuştum. Ve geçen bir yerde karşılaştık ve baya sohbet ettik. Basta tanıyamadım kendini tanıttı.

0|0
    0|0
  • Evet unuttuğum kişiler oluyor daha fazla vakit geçirsem iyi olacak iyi insanlar dir hayatimdakiler

0|0
    0|0
  • Oldum olası çabuk sohbet kuran ve tanınan biriydim. Tanındığımdan daha fazlasını onlar beni tanımasa da tanıyabilirim. Gördüğümde tanıyacağımı düşünüyorum, yaşamadım bu tarz bir olay.

0|0
    0|0
  • Tanıyacağım kadar hayatıma dahil ettiğim birini hayatımda çıkarsam bile üstünden ne kadar zaman geçerse geçsin unutmam

0|0
    0|0
  • Evet yaşadım bunu ldgkfkdmssbs çok ayıp olmuştu çocuğa tanımadığımı söyleyince

0|0
    0|0
  • Ben unutkan bir insanım. Neden olmasın. Tanışılabilir

0|0
    0|0
    • sizinle tanınsıldıktan sonra unutulmak karıdakine baya dokunur😊

• Çokkkk.. isim hafızam iyi değildir zaten 🙄.. bir kaç kere geldi başıma 🙈🙈

0|0
    0|0
  • Oluyor ben çocukluk arkadaşımla tekrardan tanıştım unutmuştum onu yıllar önceden beri gormemisim

0|0
    0|0
  • Evet oldu tekrar tanıştığım 🤭 çok utanmıştım 🙈

0|2
    0|0
  • Evet ama nadir olur.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Bazılarını