Az sonra balkona çıkıp çamaşır asacağım. Siz çamaşır asan bir erkek görseniz ne düşünürsünüz?

Cidden şöyle bir konu var güzel memleketimde;
Erkekler çamaşır asarken utanıyorlar. Yahu neden utanıyorsun ki?
Kirletmek ne kadar doğal ise o kirlileri yıkayıp asmak da o kadar doğal.
Haksız mıyım ki acaba?
Fotoğrafı da atraksiyon olsun diye koydum. Yoksa buna bin basarım ben diyerek kocaman bir yalanı da şuraya bırakıyorum.
Fotoğrafı da atraksiyon olsun diye koydum. Yoksa buna bin basarım ben diyerek kocaman bir yalanı da şuraya bırakıyorum.

0|3
8142

En İyi Kız Görüşleri

• Asabilir tabi ama saklayarak. İç çamaşırı gibi özel giysileri görünmeyecek şekilde asmalı

1|3
    0|0
    • Öyle yaparım her zaman. Normal kıyafetlerin arka kısmına mandallıyorum. İşi öğrenmişim demek.

En İyi Erkek Görüşleri

• çok doğal bir davranış newyorkta kısa bir süre yaşadım her yetişkin kendi işini kendi yapıyordu mesela 😇

2|1
    0|0
  • Havanin kararmasini bekleyip sokağı kolaçan edip asardim apartmanda yaşarken 😂

1|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 79

• Böyle baksırla asmasın lütfen kn çıkar edebiyle assın birde baksırlar iç tarafa asılsın elalemin karısı kızı görr olmaz😒 obasarkn bn khve yapr içerz snrasında😁

0|1
    0|0
  • abartılacak ne var ya... toplumun sacma yargilarindan biri.. arkadas adamlar yemek yerken normal , alkol alir diskoya gider normal ama camasir asinca, yemek ya da temizlik yapinca neden anormalmis gibi hisseder anlamiyorum

0|1
    1|0
  • Erkeğin astığını görmesem de çamaşırların erkek tarafından asıldığını anlarım. O yüzden kaçacak yeriniz yok😀

0|1
    0|0
    • Çok mu belli oluyor? Nasıl anlıyorsunuz acep?

• Az ayrıntı düşünürsünüz diye düzelteyim o halde😊

• Hı bak o olabilir. :):

• Ya bekardirr ya eşi hastadir baska secenek yokk erkeklerin camasir asmasina sebep olcakk

0|2
    0|0
  • Fotoğraftaki adam gibi donları komşulara doğru asmadıktan sonra sorun yok 🙂 en dışa tişörtler pantolonlar, iç kesime iç çamaşırları 😊

0|3
    0|0
  • Utanmıyorlar, utanıyorum ayağına tüm ev işlerini kadınların üstüne yıktılar..
    Ben işten geldiğimde evde de iş yaparken, erkek kardeşim işten geldiğinde çekyat da ceset gibi uzanıyor...

0|2
    0|0
  • Ben asarım bunun çamaşırlarını o sadece mandalları böyle ağzıyla versin bana hahhaha😂😂😂

0|1
    0|0
  • Fazlaca medeni bir durum erkekadam (!) raconuyla alakali olmamali.

0|1
    0|0
  • Fotoğraftaki gibi biriyse maşallah😃Gayet normal bence sonuçta sadece kadının görevi değil erkekte yardımcı olmalı.

0|1
    0|0
  • Olabilir sonuşta ayıp biseydegil başka şekilde pozvermelerinden daha iyi

0|2
    0|0
  • Bence gayet doğal bişey komşumun eşi halı çırpıp, camda siliyor.

Sizin gibilerin cogalip daim olmasi sart.

Kolay gelsin.:)

0|1
    0|0
  • Ne alaka çamaşır asmak ne itici ne çekici normal bişey

0|2
    0|0
  • Büyük ihtimalle şey diye düşünürdüm adama bak helal olsun bizimkiler daha çoraplarını bile kirliliğe atamıyorlar🙄

1|1
    0|0
  • Utanılacak bisey yok normal bisey erkeklerinde çamaşır asmasi.

0|4
    0|0
  • Ben halı yıkayan, cam silen, terası bahçeyi süpüren erkek bile gördüm. Çamaşır asmakta gayet normal.

0|1
    0|0
  • Keske sevgilim de boyle ev isi yapsa derim ama sevgilim yok o yuzde boyle bir adam gorursem helal olsun der gecerim. EIG benn

0|1
    0|0
  • Alışık olmadığımız için bu tip görüntülere insan bir duraksıyor ama asmalılar abartılacak bişey değil.

0|0
    0|0
  • Cam silen erkeği bile görmüşüm, bu vız gelir tırıs gider. :D

0|2
    0|0
  • Fotografta ki gibi erkekler varsa koşar yardıma giderim😀😀

0|1
    0|0
  • Görmedim hiç ama, görseydim bana çok sempatik gelirdi herhalde

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    59

Erkekler Ne Diyor 40

• Yillardir tek yasayan biri olarak
    Hiiic sikinti diil kendi isimi kendim gorurum...

0|1
    0|0
  • Çamaşırlar kendiliğinden asılacak teknolojiye gelene kadar mecbur asılacak.

0|1
    0|0
  • Haklısın, bende utansam da mecbur kalınca hızlıca asıyorum.. 😃

0|1
    0|0
  • Içimden söve şöve asıyorum çok utanıyorum perde olmasına rağmen gözüküyorum.

0|0
    1|0
  • Biz çamaşır asalım kadınlar da halısaha maçına gitsinler 😂😂

2|1
    0|0
  • Kilotları öne iceriye, atletleri gömlekleri dışarıys lütfen... yanlış yapma ayıplarlar...

1|1
    0|0
  • Ben hep yapıyorum. Evi de ben temizliyorum0.0 öğrenciyim ben öğrenci😎

0|1
    0|0
  • Valla ben üniversitedeyken de bazen kendi evimde annem yokken de makinede yıkar kendim asabiliyorum astım da. Yemek de yapıyorum falan filan işte 😊

0|1
    0|0
  • Birşey düşünmem bende bazen asarım. Ama iç çamaşır ile asmam üstümde elbette kıyafet olur

0|1
    0|0
  • Gayet normal kendi işini kendi yapıyor
    ben bunu hep yaparım

0|1
    0|0
  • Ben gururla asıyorum 😂 😂 Hatta bakanlar bence takdir ediyordur teyzeler komşu kızları falan

0|1
    0|0
  • Asmam gerekse utanmazdım herhalde. Ama böyle don kılotla çıkmazdım.

0|1
    0|0
  • Kendimi görüyorum. Sonra bir düşünüyorum. Mahalle ne kadar şanslı bir mahalle diyorum.😎😎

0|1
    1|0
  • sürekli asıyorum anneme yardım olarak bakiyorum utanmam

1|1
    0|0
  • hele bide o erkek zenciyse, bide o elinde ki astığı son donuysa 😄 neler düşürdüm. sonuçta zenci bu boru değil. kendinden daha iyisini görünce bir değişik oluyor insan

0|0
    0|0
  • valla ben kaçak göcek asıp kaçıyorum. sanırım toplumsal yönlendirme

0|1
    0|0
  • Defalarca astım yine olsa yine asarım bekarım benim donumu benden başka kim asacak

0|1
    0|0
  • Birak asmayi elbisemi almaya calisirken bile utaniyorum😊

0|1
    1|0
  • Tam olarak görseldeki gibi çamaşır astığım doğrudur.

0|1
    1|0
  • Haklısın tabiki. Utanılacak bişey olmaması gerekmektedir

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    20
Yükleniyor...