Az sonra balkona çıkıp çamaşır asacağım. Siz çamaşır asan bir erkek görseniz ne düşünürsünüz?

SinirliBiber
Cidden şöyle bir konu var güzel memleketimde;
Erkekler çamaşır asarken utanıyorlar. Yahu neden utanıyorsun ki?
Kirletmek ne kadar doğal ise o kirlileri yıkayıp asmak da o kadar doğal.
Haksız mıyım ki acaba?
Fotoğrafı da atraksiyon olsun diye koydum. Yoksa buna bin basarım ben diyerek kocaman bir yalanı da şuraya bırakıyorum.
Az sonra balkona çıkıp çamaşır asacağım. Siz çamaşır asan bir erkek görseniz ne düşünürsünüz?