Kadınların Evlilikte Zengin Koca İstemelerinin Altında Yatan 5 Gerçekçi Sebep

Merhaba KizlarSoruyor,

Herkesin bir evlilik hayali, mutlu mesut beraber yaşayabileceği eş, hayırlı evlat gibi vesaire daha bir çok hayali var. Yalnız günümüz de kadınların zengin koca merakının arttığını görmüyor değiliz. Her ne kadar olaya perspektifte baksak, bu bir gerçek ki; Hemen hemen her kadın zengin bir erkek ile evlenmek istiyor. Tabii ki onlara da hak verdiğim oluyor ve bunları bir çatı altında toparlayıp dertledim ve sizlerlere sunmak için hazırladım.

Yenilikçi gösteriş tutkuları için

Depresyona girerler alışveriş yapmak isterler, depresyona girerler saçlarını kestirmek ya da boyamak isterler. Yani bunların hepsine para lazım. Ayrıca kadınlar alışveriş yapmaya da bayıldıkları için incisi boncuğu, süsü püsü, altını takısı aman aman olması için para şart.

Elalem ne der, kaygısı için

Hayatım komşu perde almış, canım komşu küpe almış, aşkım komşu yeni koltuk takımı almış. Bunların hiç biri bitmez, çünkü kadınlar aslında hep kendi içlerinde bir yarış halindeler.

Bunların yanı sıra, evlerinin ele güne karşı her zaman şık ve temiz olmasını isterler. Zaten bir kadının kadınlığı evinin temizliğinden belli olur.

Kaliteli bir gelecek için

Kim istemez ki kaliteli bir gelecek ve huzurlu bir hayat? İşte biz erkekler kadınlar kadar planlı yaşamadığınız için hayatı, bazen geleceğe dair şimdiden büyük hatalar yapabiliyoruz. Kadınlar ise hemen hemen herşeyi planı yaşar ve bu sayede adımlarını sağlam atma gayretinde bulunurlar.

Çocuklarının geleceği için

Sanırım doğada karşılıksız sevgi ve koruma hissiyatı sadece annelere özgü bir durum. Evlatlarına kızsalar bile tırnaklarının ucuna zarar gelsin istemezler. Onların geleceğini daha evliliği yapmadan önce düşünen fedakar varlıklardır.

Erkeklerinin güçlü olmasını istedikleri için

Akrabalar bile sırf fakir diye kendi akrabasını ötekileştirdiği bir dünyada paranın çoğu zaman güç olduğunu belirtebiliriz. Dünyada artık çoğu şey para ile dönüyor ve bu demek oluyor ki ne kadar paran var ise o kadar güçlüsün.

#Serseri0121


9|7
2524
ArtistSerserii KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 23

 • tamamen palavra
  1 lüks araba
  2 lüks elbiseler
  3 lüks evler
  4 lüks hayat
  5 lüks erkek

  0|1
  0|0
 • Ama olmuyor bazen işte. Hayat adil değil imkanlar eşit olmuyor. :( Dünya hali bazıları bunu çok abartıyor takıyor.

  2|1
  0|0
 • Zengin koca isteyen kızlarımızın alayı k*şar. Kendi beceriksizliklerini başkalarıyla örtmeye çalışıyorlar.

  0|2
  0|0
Yükleniyor...