Merhaba Çakma Bakireler, Ben Bakire Olmayan!

Benceyi yazma nedenimi belirteyim önce. Çevremde gördüğüm "çakma bakireler" ve en az onlar kadar çakma olan bakirlerin acımasız eleştirilerinin biraz olsun farkına varmalarını istiyorum. Umarım olur.

Bakire değilim. Söylemekten utanmıyorum, çekinmiyorum. Evlilik öncesi ilişki yaşadım. Ve hata olduğunu düşünmüyorum. Çünkü severken sevilirken yaptım.

Hadi şimdi de bu kız o* diyin o* luğu anlatıyor normal bir şekilde diyin. Biliyorum çoğunuz bunu dicek. Ve yine eleştiriler gelecek. Ama öncelikle bilmeniz gereken o* demek parayla bedenini satan demektir. Sevgilisiyle beraber olana denmez. Ki bir insan gerçekten o* bile olsa bunu ona söyleme hakkımız yok. Bize ne ki?

Bu sitede çok karşılaştıklarım ve güldüklerim var. Bu yazıyı yazma nedenim onlar. Normal bir soru gelmiş. "Kızlık zarını ne kadara diktiririm" diye. Ve öyle yorumlar yazılmış ki.. Eminim ki soran pişman olmuştur. Öncelikle burada bölümler var. "Sorular" kısmına tıkladığınızda karşınıza çıkan soruya ister cevap verirsiniz ister vermezsiniz. Vermek zorunlu değil. Ama dediğim gibi bölümün adı "sorular" , "eleştiriler" değil. Yani sorulan soruya yanıt verceksiniz. İnsanların yaptığını eleştirmiceksiniz. Hem siz kimsiniz de kendinizde bu hakkı görüyorsunuz?

Merhaba Çakma Bakireler, Ben Bakire Olmayan!

Durun durun şimdi diceklerinizi duyar gibiyim; namus. Peki soruyorum size namus nedir? Namus, ergenliğe girdikten sonra hiç bir işe yaramayan bir zardan mı ibarettir? Bu zarı kaybedene namussuz mu denilir? Bu mantıkla bakarsak erkeklerin namusu yok mudur? Aa doğru tabi erkektir yapar. Eğer böyleyse namussuzum ne diyim.

Bakirelik nedir?

Şuana kadar duyduğum en mantıklı yorum; biz amerikada yaşamıyoruz bekaret önemli. Evet çok haklı. Bizim ülkemizdeki örümcek beyinlilerden bir dolu var. O yüzden biz gelişemedik. O yüzden biz her zarı olana bakire diyoruz.

Ama haberiniz olsun. "Bakire" demek el değmemiş demek. "Kızlık zarı olan" demek değil. Sözüm size anal kraliçeleri!

Aa durun bu yazıya gelecek diğer insan tiplerini görür gibiyim. "Müslüman bir toplum burası!" insancıkları. Evet biliyoruz. Bende Müslümanım. Evet dinimizde zina haram. Bunu da biliyorum. Ama nerden biliyorsunuz benim Allahla aramdaki ilişkiyi? Nerden biliyorsunuz dua edip orucumu tutmadığımı? ya da siz müslümanlığın tüm gerekçelerine birebir uyuyor musunuz? Hadi diyelim hepsini aynen söylendiği gibi yapıyorsunuz. Benim günahlarıma neden karışıyorsunuz? Benim yaptığım zina sizi mi etkileyecek beraber mı yanacağız cehennemde? (Yanlış anlaşılmasın burada fikrini söyleyip uyaranlardan değil de iğrenç bir şekilde aşağılayıcı sanki kafirmişim gibi yorum yapanlardan bahsediyorum)

Son olarak şunu da söyleyelim. Biz çoğu bakireyim diye gezenlerden daha temiziz. En azından ne yaptığımızı saklamayıp söylüyoruz, ilişkilerimiz yalan üzerine kurulu değil. Ama siz zarı yerinde durup sevgilisiyle anal, oral, sürtünme vs. yoluyla ilişkiye girip çevresindekilere hala bakireyim diyebilen ruhu o* kızlar asıl yanacak olan sizsiniz.

Edit: Yazıyı gerçekten bakir/bakire olanlar, sadece konu hakkında fikir sunanlar, doğru yolu göstermek için sadece uyarmayı seçip ama senin tercihin tabi diyebilenler dikkate almasın lütfen. Size saygım sonsuz.

Edit2: Madem söylemekten çekinmiyorsun o zaman neden gizlisin derseniz eğer; ben bu benceyi kendim için yazmadım. Benim gibi düşünen herkes adına yazdım. Yukarda yazan pembe "gizli kullanıcı" aslında benim düşünceme sahip olan herkesi temsil ediyor. Yani benim kim olduğumun önemi yok.


8|6
238305

En İyi Erkek Görüşü

 • Nasılsınız ailesini beğenmeyip kendini İsa sananlar? Nasılsınız? Mutlu musunuz? Öğrenci hayatı yaşıyorum deyip sarhoşluktan başını kaldıramayanlar? İki tane felsefe kitabı okuduktan sonra filozof kesilenler? Artık intihar etmez misiniz? Peki siz nasılsınız dindar tecavüzcüler? Kadını mal gibi görenler? Nasılsınız tanrıya sadece kendi çıkarları için ellerini açanlar? Nasılsınız sırf ayıplanmamak için camiye koşanlar? Nasılsınız yolda g*t bacak kesip, kendi karısının kızının sevgilisinin giyimine karışanlar? Nasılsınız sinemalarda, parklarda sakso çekerek kasıklarındaki dudakları evleneceği erkeğe sakladığını söyleyenler? Nasılsınız kendisini iyi ya da güzel hissetmek dışında sadece dikkat çekmek için bir ton makyaj yapanlar? Peki, peki siz nasılsınız efendiler? Doymadınız mı daha halkımın kanını içe içe. Siz nasılsınız rakılarla, viskilerle, şaraplarla ülkenin yoksulluğundan dert yananlar? Siz nasılsınız her geceyi bir kadınla geçirip, namustan ahlaktan bahsedenler? Nasılsınız? Nasılsınız kendisinden başkasını beğenmeyenler? Nasılsınız başkasını dinlemeyenler? Hâlâ revolveri kafanıza dayayıp sıkmayı düşünmüyor musunuz?

  4|7
  7|1

En İyi Kız Görüşü

 • Rezil bir bence. Tam tamına rezil. Başkalarının iki yüzlülüğü, kınamaları ve aşağılamaları üzerinden kendi yaptığını meşrulaştirmişsin bildiğin. Muslumanim günah olduğunu biliyorum diyorsun "hata olduğunu dusunmuyorum" da diyorsun, utanmiyorsun. Allah sana bu yanlıştır, hatadır dediyor sen hayır diyorsun. Haya duygusu yok olmuş, ar damarı çatlamış derler adama.

  Sen zina yaptığın için değil hala şu işi neredeyse cici göstermeye çalıştığını için, çelişkilerin için benden bu tepkiyi aldın. Eğer pismanim deseydin sana söyleyecek tek lafım olmazdı. Yemin ederim tek laf düşmezdi bana. Ama siz zorluyorsunuz.

  13|10
  2|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 304

 • Herkes kendinden sorumludur.

  58|11
  7|9
 • Bakın ben ne diycem Şimdi bir kadının ya da kızın biriyle birlikte olması onu ilgilendirir Ama bazı kızların anal yapıp ben bakireyim ya da her haltı yiyp ben bakireyim demeleride yarıca bir sacma Bakın kızlar erkeklere dogruları soyleyin erkekler sizde eger evlenmiyecekseniz bakire bir kadına dokunmayın kardesim ondan sonra bakire isterim moduna geciyonuz Ya seviyosanız Gidin isteyin evlenin yok sevmiyosanız bakire kadını bozmayın Azcık insan olun dusunceli olun Erkek olmak bir kadının bacak arasına dokunup onu elde edip sonra bosluga atmak değil saygılar

  12|0
  1|0
 • Bir insanın bakireligi iki bacak arası değil, vücudunun her zerre karesidir.

  Yazdığın yazıyı begenmedim.
  Aklama çalışması ve gizli olman saçma geldi.
  Yinede teşekkürler..

  17|1
  1|1
  • kızın yazdığı şey gayette açıkca net
   senin yazdığın yorumu beğenmedim :)

 • Bakireyim deyip anal yapanlar bizim için bakire değil onu bir anlayın önce :)
  Neden kendini sürekli erkekler ya da bakirelerle karşılaştırıyorsun bunu da anlayamadım?
  Anlayamadığım bir diğer nokta; "severken sevilirken" yaptım demişsin sevildiğinden nasıl emin oluyorsun? Ya kullandıysa?
  Sen bakire olmuşsun olmamışsın kimsenin umrunda değil.
  Evleneceğin, seni kabul edecek olan adamı ilgilendirir.
  Herkesin hayatına kimse karışamaz sonuçta.
  Yazdığın yazıda bakire olmadığını savunma gereği hissetmişsin burdan içten içe pişmanlık ya da kendinle çeliştiğin gerçeği çıkıyor :)
  Açık açık söylemiyorsun ama gizlisin :)
  Sanırım 18 yaşındasın ve girdiğin ilk ilişkiden sonra bakire olmadığınla gurur duymayı düşünerek geçiriyorsun hayatının kalanını :)

  İnan umurumuzda değil ne yaptığın yapacağın :)
  Bakirelik önemli diyen erkek arkadaşları tüm kızlar birleşip eksilemişler sağ olsun :)

  6|3
  1|0
 • bakire olmadığından gurur duyan birinin gizli olarak bence yazması ne kadar ironik

  13|1
  1|0
 • İşin komik tarafı şu ; Kendin o* tanımını yapıp , kaldı ki öyle olsa bile ona öyle deme hakkımız yok demen anlam karmaşası yaşadığını gösteriyor.
  2. komik tarafı insanların eleştirilmesini eleştirirken sen kimsin?
  3. sü namus kavramanı kendi aklında cevaplar verip kendi bilinç altına rahatlatmanda cidden komedi. Arkadaşım erkek yaparsa normaldir diyen zihniyet yavaş yavaş ölüyor. Misal bana göre iki cinsiyette aynı çukurun pisliği.
  Komiğinde komiği şu , kendi düşüncelerine saygı gösterilmesini isterken başkalarının yaşantısını , düşüncelerini etkileyen etkenlerden bir haber ken gelip o kişilere örümcek kafalı demek tam bir salaklık. o yüzden sadece şunu dicem , birinin altına yattın mı? Yattın. İster buna aşk yaptık de , ister masumduk de , ister başka birşey de. Bana şunun yanıtını verebilir misin?
  İlerde gerçekten sevdiğin biri çıkıcak karşına , ama inançlı biri diyelim. İnancı gereği yaptığın şeyi kabul edemicek biri (Nur süresi.) , şimdi ondan ayrılıcakmısın yoksa onu kandıracakmısın? Cevabını cidden merak ediyorum. Eğer ayrılırım örümcek kafalı o dersen bana göre iki yüzlüsün , yok ayrılmam dersen , rol yaptığın için iki yüzlüsün. Kısaca sana diyebileceğim tek şey var , iki yüzlüsün.

  4|1
  1|0
 • Ya bakirelik kızlık zarı duran demek değildir bir erkekle hiç bir şekilde yakınlaşmamış birisi diyebilir ben bakireyim diye. Aynı şey erkek içinde geçerli neymiş erkektir yaparmış yok öyle dünya o zihniyeti oluşturanlara acıyorum cidden. Müslümansan erkekte olsan kızda olsan evlenmeden önce yakınlaşmak haram. Ha yapıyosanda diğer tarafta cezasını çekecek olan sensin başkalarının laf söylemeye hakkı yok. Şimdi gelelim bakirelik konusuna karşı cinsle yakınlaşma yaşamış birisi ne bakirdir ne bakire bu kadar basit. Kızlarda biriyle herşeyi yaşayıpta kızlık zarını kaybedenler, kızlık zarını koruyup geri kalan her şeyi yapanlar sonrada bakireyim diyenlerden kat kat daha iyidir. Neymiş efendim zarı duruyo diye bakireymiş ileride kocasınada aynısını söyleyip kandırıcak filan hepsi yalancı acınası bir durum. Ha şu kızlık zarı diktirme kafasında olanlar en beterleri onlara diyecek laf bile bulamıyorum. Şu erkekler de ben erkeğim yaparım zihniyetinden bir kurtulsalar iyi olur çevrede görüyorum öyle sen daha milli olmadın mı filan diye bakirlerle dalga geçenleri tam bir saçmalık. Erkek ya da kız farketmez evlenmeden önce bişeyler yaşayanlar sevdiğim kişiyle yaşadım diyolar ya madem sevdiğin kişi o zaman evlenseydin de öyle yaşasaydın ya madem öyle her sevdiğinle yaşayacaksan evlilik kurumu neden var bu dünyada. Bırakın böyle kendini kurtarma çabalarını her koyun kendi bacağından asılır. Hepiniz dürüst olun korkak olmayın adam gibi bakir/bakire olmayan değilim desin bitsin bu kadar net dürüst olanalara tebrikler ama karşısındaki insanları kandıranlara yazıklar olsun. Bakir/bakire olanlarda dalga geçerler diye düşünmesin kenidini eşine saklayanlara tebrikler bende bakirim ve bu durumdan hiçte pişman değilim. Hergün okuyorum burada bakir erkek kalmadı bakire kız kalmadı diye artık yeter yani bakir erkekte var bakire kız da var. Sürekli kalmadı deyip durmayın. Herkes dürüst olursa bir sıkıntı kalmaz kimsede kimseyi aşağılamasın herkesin günahı kendine.
  SAYGILAR ;)

  6|0
  0|0
 • Şimdi han'fendi, size şöyle demek isterim. Birbirimizden bağımsız insanlar olarak bizler sizin bakireliğinizi sorgulamaya hakkımız yok. Sizin yaşam tarzınız, birşey diyemeyiz. Lakin bilin isterim ki zina en büyük günahlardan birisidir."Seviyorlarsa insanlar birbirlerini, o zaman birlikte olabilirler." düşüncesi tamamen yanlıştır. Çünkü insanoğlunun bir değeri, bir onuru vardır."Ben seni seviyorum o zaman birlikte olalım." dersin bir gün ve o gün günahını işlersin ve yarın da başkasıyla olur bu. Doğada bu sadece hayvanlara mahsustur, bilin bunu."Seviyorum seni." cümlesini ne kadar da bayağı ettiniz. Seven insan bunu da düşünür. Nefsi arzularını iter ve insan olmanın bilincine varır. Evlilik dışı ilişki yaşayan bir insan o ilişkiyi birlikte yaşadığı insanla evlenip yuva kurmayı reddediyorsa ve bundan ötürü pişman olmuyorsa, kusura bakmayın ama bu müslümanlıkla alakası olmayan bir eylem. Ben sadece size bunu tebliğ ederim ama hiç kimsenin sana,"Sen kâfirsin." gözüyle bakmaya hakkı yoktur. Bir de o söylediğiniz kimseler, işte sizin tabirinizle 'kızlık zarı yerinde olupta farklı ilişkide bulunanlar' da zina işliyordur. Sanmayın ki zina tek çeşittir, bilakis bunun çeşitleri var. Ve bunları terk etmeyen kimse günahını inkâr edemez.

  4|0
  0|0
 • Kendi görüşümden ziyade tamamen senin yazdıklarından alıntı yapıyorum.

  Demişsin ki şimdi birçoğunuz bu kız o. pu diyecek, beni eleştirecek ama siz kimsiniz de kendinizde bu hakkı görüyorsunuz, burada insanların yaptıklarını eleştirmeyeceksiniz, gerçekten o. pu bile olsa bunu söylemeye hakkınız yok!

  Sonrasında da kendince o. pu tanımı yapmışsın ya hani parayla bedenini satan demektir, sevgilisiyle birlikte olana denmez şeklinde..

  "zarı yerinde durup sevgilisiyle anal, oral, sürtünme vs. yoluyla ilişkiye giren ruhu o. pu kızlar asıl yanacak sizsiniz, biz daha temiziz"

  Yani benim anladığım, senin o. pu tanımına göre bahsettiğin kızlar ruhunu para karşılığı satmış öyle mi?

  Sevgilisiyle cinsel yönden birbirlerini tatmin ederken bekaretini koruyan kızlar asıl yanacak olanlar, sen daha temizsin öyle mi?

  Kimsenin sana sevgilinle birlikte olup kızlığını kaybettiğin için o. pu demeye hakkı yok gerçekten o. pu olsan bile diyemez, eleştiremez ama sevgilisiyle bi'şeyler yaşadığı halde hala bakire olan kızları sen eleştirebilirsin, onlara ruhu o. pu diyebilirsin öyle mi?

  Eteğini indirmek istediğin için hayat fahişe sana göre ;)

  5|2
  0|0
 • Onunla bununla yat sonra bakire olup başka şeyler yapanları eleştir.
  Ulan iki kesiminde haklı tarafı yok ki neyin kafası bu, uçkurunuza sahip çıkamıyorsunuz ama kendinizi sürekli aklamaya çalışıyorsunuz.
  Trajikomik...

  "Biz çoğu bakireyim diye gezenlerden daha temiziz." nedir ya :D

  84|28
  37|5
  • Ağzına sağlık

  • Hepsini Göster
  • @Merhabaarkadaşlar94 Öyle düşünüyorsan teşekkür ederim.

 • Or--pu kime denilir biliyor musunuz?
  parayla yapana değil,
  sevdiğiyle yapana değil,
  veya vermeyipte çamur atılana değil,
  Kocasına bakireyim diyip, zarı duran, arkası resmen otoban olana denilir!
  Kimsenin, kimseyi yargılamaya hakkı yok, ama kimseninde kimseyi kandıramaya hakkı yok!

  İnsanda birazcık mide varsa, yapıyorsa bile arkasında durmalı.

  4|3
  0|1
 • Milletin altına yatmayı medeniyet sanar olmuşlar

  158|93
  95|25
  • Batının sadece ilmini almayı beceremediler.

  • Hepsini Göster
  • Neyi paylaşamıyorsunuz hanımlar

  • Benden artı :D

 • yok çekinmiyorum utanmıyorum diyorsun nasıl iğrenç bir insansın sen!!
  bunlar tamamen vicdanını rahatlatma çabası , güya kendini haklı masum temiz doğru göstermeye çalışıyorsun yaptığın pisliğe sırf 10 dakikalk zevk için bedenini ve ruhunu nefsine sattığını kendine inkar edip kandırıyorsun...

  rabbimiz sen oruç tut zinayıda sana serbest bırakıyorum demedi bir müslümanım diyorsna hakkıyla elinden geldiğince yapmayaca calışacaksın nefsine hakim olamayıp burada kendini üste çıkarmaya çalışma.

  6|1
  1|0
 • postu deldirmiş zihniyetin züğürt avuntusudur.

  11|2
  3|0
 • başkası seni sabaha kadar inletsin sen buna medeniyet de.
  ikinci el hatta 3. el bile olmuşsundur sen

  12|2
  7|0
  • evet sen o...

  • Hepsini Göster
  • Sen bu nedenden dolayı sevdiğinden vazgeçeceksen eğer ben sana ne söylesem boş. Başka diyecek bişeyim yok. Teşekkürler

  • başka birinin miktiği birini neden seveyim ya da sevelim.
   kimse ikinci el olmuş bir kızı sevmez.
   seviyor numarası yapar o da miker geçer.

 • Kesinlikle katılmıyorum ben çok gordum bu sitede bırakıp kaçtı sorularını. Zina gibi bir günahı meşrulaştırmaya çalışıyorsunuz. Bu düşünce yapısı yüzünden ortalık zina çocuğu dolu. Baştan sona on yargı dolu bir bence.

  38|20
  11|4
 • Zarı Allah boşuna mı yaratmış diyen arkadaşlar... Kızlık zarının amacı kız bebekler küçükken bezliyken o delikten mikrop kapmasınlar dışarıdan bir koruma olsun diye. İşlevi tam olarak bu... Bu arada kendisi 10 kızla yatıp sevdiği erkekle beraber olan kızlara o*spu diyen erkek zihniyeti... kimseyle beraber olmamış "bakire" istiyosanız siz de başkalarıyla olmicaksınız. Ha bir de başka bir kesim var kendisi yapmaya yaşamaya cesaret edemediği için başkalarına baskı kuranlar. İnsanların hayatlarına gereksiz yere burnunuzu sokup inandığı dine kadar yargılayacak kadar küçülmeyin. Allah insanların inançlarına hoşgörülü olmanızı da emretmiş. Tanımamadığınız belki sizden çok daha dürüst iyi kızlara hiç düşünmeden o*spu dicek kadar da küçülmeyin. Allah iyi olanın yanındadır. İçinde merhamet kırıntısı bulundurmadan insanların namusuna dil uzatacak kadar kötü kalpli olan insanların değil.

  3|0
  1|0
 • Onunla bununla yat sonra ben düzgün adam arıyorum diye koca bekle

  9|5
  5|0
  • Benim kocam beni incecik işe yaramaz bir zara göre değerlendirecek bir insansa gitsin soğandaki zarla oynasın. Ben beni kişiliğim karakterim daha doğrusu beni ben olduğum için sevecek insanları arıyorum. Bakire olduğum için değil.

  • Bide şu yönden bak büssürü erkekle birlikte oluyor sonra koca arıyorlar kendilerine 2. el oluyolar sonra düzgün koca arıyorum diyolar

 • Alla c. c "bir müslüman haram isledigi halde diger onu uyarmadigi surece o müslümanlardan sorumludur " buyurmustur sen hala sizine baskasinim yaptigindam diyip dur ahhh cahillik ahh allah dogruluga eristirsin insallah..

  5|2
  0|0
 • İsteyen istediği gibi yaşasın kime ne

  43|8
  6|6
 • Erkekler Devam
  284

Kızlar Ne Diyor 237

 • ovunulecek birsey olduğunu düşünmüyorum ama bu cekingenligi erkeklerinde yaşamasını isterdim. .

  Ben bakir değilim derken o yüzün kizarmasini.
  Kimsenin hayatını umursamam Ne yaparsa yapsın. Benim derdim hep yapıp hemde kinayanlarla.

  Neyse bana göre namusun cinsiyeti yok.
  El değmemiş bir erkeğe/kıza el degmemis temiz insanlar denk gelsin..

  9|4
  0|0
 • Ne kanıtladın diye soruyorum? Yazdın ve evet şakşakladık ama niye millete kendini kanıtlama derdine düştün? yaptıysan yaptın, üstelik çakma bakireler dediğin kesime laf edemezsin, herkes bir hayat yaşıyor. Sen bakireliğini kaybetmişsin, o korumuş kendince... iki tarafın da ne yaptığı bizi ilgilendirmiyor kısaca :D

  komik bir bence olmuş bu açıdan.

  7|5
  3|2
  • Soruna alacagın cevap, senin benim soruma verecegin cevap ile aynı. Çok ikiyüzlüsünüz yaa. Sen yazınca ifade özgürlügü başkası yazınca niye kanıtlama derdine düşmüşmüş. Komik kız seni

 • Bakire değilsin bunu da doğal karşılıyorsun buraya kadar tamam. Ama gerçekten öyle olsa, gerçekten durum sana rahatsızlık vermese asıl bakire olup anal kraliçesi olanlara bakın tarzı bir açıklamaya ihtiyaç duymazsın. O*nun öyle olmasından bize ne ki diyorsan, anal yapandan da sana ne mesela.

  Kendi yaptığını doğal gösterme çabasındaysan demek ki doğal değilmiş. Yani senin için doğal değilmiş ki, savunma mekanizması geliştirmişsin. Yapmasaydın daha iyiymiş.

  31|16
  8|2
  • Ona rahatsızlık veren anal kraliçesi olması değil, buna rağmen kendini tertemiz göstermesi ki haklı bende. Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol sözü ne kadar güzel. Onu yapacak g*tü varsa saklamayacak.

  • Hepsini Göster
  • Şimdi ya sen beni anlamak istemiyorsun ya ben anlatamıyorum. İkiside iyi birşey değil ama karşılaştırınca bir adamla normal bir birliktelik mi, bir adamla anal mı? Aynı şey yani. Ne farkı var? İkiside aynı ama neden diğeri melek?

  • Daha netini söyleyeyim. Kız tecavüze uğramış mesela, bunu sevdiği adama söylediğinde bu terkedilmesine sebep olabiliyor. Ama aynı adam bir süre sonra bakire diye evlendiği kadının yaptığı anal seks sayısının parmaklarının sayısını geçtiğini bilmiyor. Benim tek desteklediğim bu. Bekaret o zarda değil.

 • ülkenin gelişmişlik seviyesi zar-bakirelik ikilisine baglı degil. ergenliğe girince o zar dediğiniz şeyden kurtulanların geliştikleri söylenemez. ya da kafası sadece cinselliğe çalışan ya da arzularını tatmin etmek için yaşayan insanlar da gelişmiş değil.
  gelişim eğitimle mümkün. yatak faaliyetleri ile de değil. yani sevişen kızların daha fazla bilimsel çalışma yaptıgı filan yok. Sizi ayıpladıklarında kimseyi gelişmemişlikle suclamayın.

  haram erkeğe de kadına haramdır. Nikahsız ilişki zina , her iki tarafa da suc. Toplum ataerkil olabilir ama Allahın kanunu kadına ve erkege eşit davranır. herikisine de günah der. herikisine de gazap eder. Bu işin dini kısmını konuşmaya gerek yok. maşşalh herkes müslüman nasılsa değil mi..
  Muttakiler yani Allahın emrine riayet edenler zaten allahtan korkar.. bekaret zarını kaybetmekten değil..

  öyle böyle yapmışmış da bekaretini kaybetmemiş vs.. size ne pardon?
  sen nasıl istiyorsan yaşa madem.. Ama başkasının kızlık zarı ile neden bu kadar ilgilisiniz.. Onu anlamak güc.
  sana ne?

  5|3
  1|0
 • Doğru yazmışsın ne diyeyim kardeşim? Kadın yapınca kaşar erkek yapınca koçum aslanım denir böyle cinsiyetçiliğin dibine vururlar.

  13|4
  5|0
 • Zina yapan bir insanın bundan pişman olmayıp açık açık konuşması çok tuhaf. Sen de, o lafını ettiğin insanlarda zina yapıyor. Eğer müslümansan islamda evlilik dışı cinsel ilişkinin yeri yok. Buna rağmen günaha girmeye devam ediyorsan bizi ilgilendirmez artık.

  7|5
  0|0
 • Dinimizde neden evlilik öncesi ilişki yasaktır biliyor musun? Çünkü evleneceğin insan yani nasibin ezelden bellidir ve bu değişmez. Evlenene kadar ki olan sürede sen birine aşık olur seversin. Sonuçta yürek bu. Ancak ne kadar seversen sev o kişi senin nasibin değilse onunla bir vesileyle ayrılacak yolların ve sana nasip olanla bağlanacak. Ona olan sadakatinin kaybolmaması için zina büyük günahlardandır. Bu zamanda kimse kimseden iyidir diyemeyiz. Allah affetsin hepimiz nefsimizle savaştayız. Ama Allah ile aramdaki ilişkiyi biliyor musun demişsin. Bunun cevabını "Ben yaptığımdan pişman değilim." diyerek vermişsin zaten. Şüphesiz ki Allah'ın merhameti sonsuzdur. AMA pişman olanlara, tövbeden vazgeçmeyenlere. Çakma bakirelik, bakire olmak veya olmamak. Bu kişinin kendisine olan saygısıyla alakalı bir durum. Ama ne dersen de bu durum seni içten içe rahatsız edecektir. Etmiyorsa yaratılışındaki fıtrat bozulmuş demektir.

  7|5
  4|1
 • Ne senin nede anal kraliçesi dediğin kızların savunulacak bir tarafı yok. İkiside yanlış bana göre. Ayrıca kendi durumunu savunup bundan size derken karşı tarafa b*k atıyorsun. Onları eleştiriyorsun. O zaman ondan da sanane. Anca kendini haklı çıkarma çabasındasın. Gerçi onu bile becerememişsin.

  8|3
  3|0
 • Bende Amerika'da yaşamıyorum. Türkiye'de yaşıyorum. Gerek ailem , gerek çevrem , arkadaşlarım ve sevgili olduğum adamlar için şu "bekaret" denen olay hep önemsiz oldu. Önemsiz olmaya da devam edecek..

  Benceniz çok güzeldi , severek okudum..
  Ve benceyi gizli yazmakla da doğru yapmışsınız , çünkü rahatsız edici mesajlardan kurtulamayacaktınız :)

  Son olarak , günümüzde halen bekaret önem verilmesi midemi bulandırıyor diyebilirim. Bir kadın , bir erkek tarafından kendisine objeymişcesine bakılmasına nasıl tahammül edebilir ki? Çok yazık.
  Bu yüzden kadınlarımız bir erkeğin iç yüzünü anlamak için , bakire de olsalar, "değilim " demeliler. Yoksa hep et'imize aşık olanlar karşımıza çıkacak. Biri dur demeli bence.. :)

  Son olarak , aşık olmak sevmek.. Bu duygular harika.. Sana kötü söz söyleyenlere aldırma.. Sevgiyle kalın :)

  5|1
  3|1
 • Kendi yaptığın haltı bu şekilde yazı yazarak vicdanını rahat ettirmeye çalışma. Evet herkesin kendine sonuna kadar saygım var ama bunu böyle övünerek söylemen yanlış. Ha sen en azından dürüst şekilde söylüyorsun Tebrikler. Ama benim görüşüm bir insan kendini eşine saklamalı. Bakir ve bakire olarak.

  5|6
  0|3
  • Eksileyin beyler zorunuza gitti doğrular. Yemediği halt kalmayıp hala bakire kızla evlenirim diyen erkekler var :) yazık

 • Ben ne demek istedigini cok iyi anladim!! Keesinlikle karisiym evlenmeden önce her türlü zinaya, ama dinimizde erkek yapar demiyor!!
  NUR-26 için 39 meâl bulundu. Suat Yıldırım (24/NÛR-26: Kötü kadınlar ve kötü sözler, kötü erkeklere; kötü erkekler, kötü kadınlara ve kötü sözlere; temiz kadınlar ve temiz kelimeler ise temiz erkeklere; temiz erkekler de temiz kadınlara ve temiz sözlere yakışır. Bu temiz insanlar, o iftiracıların dedikodularından berîdirler, onlara mağfiret ve değerli büyük bir nasip vardır.) / Süleyman Ateş (24/NÛR-26: Kötü kadınlar, kötü erkeklere; kötü erkekler kötü kadınlara; iyi kadınlar iyi erkeklere; iyi erkekler de iyi kadınlara mahsustur. Bunlar onların söyledikleri (çirkin şeyler) den uzaktırlar. Bunlara, (Allâh tarafından) bağışlama ve cömertçe bir rızık vardır.)

  6|3
  0|0
 • Yaptığını hata olarak görmeyip hala savunman da çok ironik cidden.
  Neymis efendim insan sevdigi erkekle yatarmış.. Çok normal bisey gibi soyluyorsun.
  sen aşkı sevdigini soyledigin adamın altında terlemek mi sanıyorsun?
  Eğer bu aşksa, gerçek sevgiyse
  Daha aşık olduğu adamın gözlerine bakamayanlar ölsün.
  senin savunman her turlu yoldan ilişkiye girip bakireyim diyenlere
  namusunu koruyup uçkuruna sahip çıkan temiz duygularla seven gençlere cephe alma.
  Kime neyi savunuyosun?
  Utanmasan madalya istiyceksin.

  4|4
  3|0
 • Çok saçma bir yazı olmuş teşekkürler.

  51|35
  28|13
 • bir hikaye var kadının biri her sabah kalkar abdest alır namazını kılar tesbihini alır penceresinin önüne oturup karşı eve baka baka tesbih çekermiş.
  karşı eve girenin haddi var hesabı yokmuş..
  ikisi aynı gün aynı saatte ölüp birlikte sorguya alınmışlar 5 vakit namaz kılıp orucundan zekatından geçmeyen namuslu teyzemiz cehenneme namıdiğer fah*şe ablamız cennete gitmiş..
  namuslu teyze neden ben cehenneme o cennete o hiç bişey yapmadı ki deyince bütün gün pencereden onun günahlarını almadan önce düşünecektin demiş sorgu melekleri :D
  bir ateist olarak anlattım ben bunu mmüslümanlar düşünsün :D

  3|3
  1|1
 • kafayı kapatıp namusluyum deyip dört beş adamı kaldıran kadınlardan gına geldi artık... cesaret ve dürüstlük herşeyden öndedir benceee... dürüstlük herkesin harcı degildir... belki burdaki pek çok adamdan daha adamsın...

  3|4
  1|0
 • bitmedi bu içinizdeki doğrucu davutuk kim ne yapıyorsa yapsın ister diktirsin ister diktirmesin. nasıl mutluysa kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle yapsın. vajinal ilişkiye girmeden sevişen varsın kendine bakire desin nasıl dokunmuş bu senin kanına yahu. sana ne herkes seni mi kandırıyor. istediğini yapar isterse bakireyim der istemezse demez.

  ben bakire değilim 20 yaşından beri bir seks hayatım var. beni kabul eden böyle etsin. bakire olmayıp zar diktiren varsın kendine bakireyim desin beni zerre kadar ilgilendirmez.

  işiniz gücünüz yok bakire yok değil bakire değilim diyorsa kesin ellenmiş okşanmıştır. bu kanıya nasıl varabiliyorsunuz kuzum. herkes sizin çevrenizde gördüğünüz gibi mi. gerçekten bakire insanlar var. ama sizin gibiler bunu dert etmiş. bir gidin işinize Allah aşkına tek derdiniz sevişme olmuş yemin ederim. offf.. yeminle hayatı çekilmez kılıyorsunuz

  3|0
  1|1
 • Namus kızlık zarı demek değildir, üstünde taşıdığın edebtir, el değmemiş teninde ki ardır. Senin Allah ile ilişkini tabiki bilemeyiz ancak en büyük günahlardan birini işleyip ve bundan küçücük bir pişmanlık duymuyorken, senin orucunun bir önemi olmuyor bunuda böyle bilesin. Ayrıca bedenini para ile satana da sizede saygım yok. Yaptığını katagorilize etmeye çalışarak kendini ben temizim diyemezsin. Yazık, sizin gibilere çok yazık.

  3|4
  1|0
 • O kadar gereksiz bir bence ki ilk paragraftan sonra okuma gereği duymadım çakma kaşar

  4|5
  1|3
 • Bakire olmadığını söylemekten utanmayan "gizli kullanıcı".

  4|5
  0|0
 • Yaptığın şey tabiki senin tercihin. Müslüman demek başkasının günahı seni ilgilendirmez değildir. Herkes din kardeşlerini uyarmakla yükümlüdür eleştirmek veya zorlamak değil tabiki. Yol göstermek ve fikir vermek anlamında.
  Birini sevdin ve böyle bir ilişki yaşadın sonra ayrıldın başkasını sevdin onla yaptın sonra başkası. Hayatındaki doğru insanın kim olduğunu bilmeden bunun yapılması yanlış olduğu için günah kılınmış. Her sevdiğin insan senin hayatını birleştirip evleneceğin insan değildir. Birgün bir başkasını sevdiğinde pişman olursun zaten yaptığına şimdi değil.
  Bakire gibi geçinip her haltı yiyenleri savunmuyorum. Yalnızca bu yapılan insanlar tarafından doğruymuş gibi aktarıldığı için şuanda orta okul ilk okul çocuklarına kadar cinsellik yaşı düşmüş durumda. İnsanın vucüdunu bu değersiz görüp her sevdiğine açması yanlış birşey.
  Örümcek kafalılıkla bakireliğin bir bağlantısı yok. Dinimiz mantık dinidir. İnsanın kendine ve vücuduna saygısı gerekse erkek ve kadının birbirine karşı koyamayışı ve cinselliğin bağlayıcı birleştirici etkisinden dolayı evlilikte ve helal denilen evleneceğin insanla yaşanması gerektiği dinimizde buyrulmuştur.

  0|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  217
Yükleniyor...