Bir Eşcinselin Günlüğü

Merhaba, Günlük

Uzun süredir sana yazamadım ama lafı fazla uzatmayacağım. Sana acil olarak anlatmam gereken bir anım var ve bunları anlatacak, benimle aynı duyguları hisseden korku içerisinde hayatını gizli yaşayan bir arkadaşım olmadığından dolayı ben de sana anlatmaya karar verdim.

Bir Eşcinselin Günlüğü

Türkiye'de biliyorsun ki eşcinsel bir hayat sürmek çok zor. Şiddete uğruyoruz, dayak yiyoruz, hakaret işitiyoruz ve en kötüsü de bir hayvan yerine bile koyulmuyoruz. Maalesef ki bunları ortak cinsel yöneliminden işitiyoruz Heteroseksüel! Onlara göre biz lanetlendi yaratıklarız peki ya onlar lanetliyse?

Neden bu soruyu kendilerine sormuyorlar? Müslüman'ım ve Müslüman gibi yaşamak istiyorum ama aklıma hep şu soru takılıyor. Allah bizleri lanetlediyse neden yarattı?

Cehennemde yanmamız için bir odun işlevi görmemiz için mi yoksa heteroseksüellerden ŞİDDET görmemiz için mi?

Bir Eşcinselin Günlüğü

Bu hiç adil değil biliyor musun?

Dünya'nın birçok yerinden haberleri sana yazmaya çalışıyorum en nefes alabildiğim kadarıyla neden suç oranlarının bir çoğu Heteroseksüller tarafından gerçekleştiriliyor?

Çok saçma geliyor değil mi evet bana da öyle. Ama biz eşcinsel olduğumuzdan dolayı sorgulayamaz hakaret edemez veya herhangi bir suça kalkışamayız ama heteroseksüeller kalkışabilir ve hatta bizleri öldürebilir.

Artık yaşamak istemiyorum biliyor musun?

Bir Eşcinselin Günlüğü

Bugün iş yerimin Çay Ocağında bir çocuk gördüm çok naif, yakışıklı ve güzel gülümsemesi olan saf bir insandı. Ama ona dokunamıyorum hissedemiyorum öpemiyorum duygularımı anlatamıyorum hiç bir şey yapamıyorum. Eğer dünyaya bir kadın olarak gelseydim bunu yapabilirdim evet yapabilirdim o zaman belki normal karşılanabilirdi.

Benimle konuştu sohbet etti ve beni çay içmeye davet etti telefonumu istedi ve o gün dünyadaki en mutlu insan benmişim gibiydi. Bir hafta sonu evime çağırdım ve beni reddetmedi film izledik sadece film açılmak istedim korktum dokunmak istedim korktum öpmek istedim korktum.

Sevgili Günlük Üzülerek Söylüyorum Artık KORKUYORUM!

Yaşadığım dünya beni korkutuyor artık korkuyorum.

Bu günlük en yakın eş cinsel arkadaşımın günlüğünden alıntıdır ve bana okumam için öğrenmem için günlüğünü verdi. Sizinle paylaşmak adına ve sizlere zararı dokunmayan eş cinsellerin yaşadığı psikolojiyi aktarmak adına yazılmıştır.

Teşekkürler,

Dobby


0|0
12

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
 • '' ve en kötüsü de bir hayvan yerine bile koyulmuyoruz.'' demişsin, ama hayvanların tabiatında dahi olmayan bir rezaleti sizler gayet normalmiş gibi icraa edip, saygı bekliyorsunuz. Siz kendinizi neden aşağılıyorsunuz peki; hayvanların bile tenezzül etmediği bu durumla?

  ''Onlara göre biz lanetlendi yaratıklarız peki ya onlar lanetliyse?'' demişsiniz; Amerika'daki eşcinsel oranı 1.7. Total nüfusu biliyorsunuz; öylesine büyük ve '' modern '' bir batı ülkesinde bile oran buyken, siz geri kalan nüfusu nasıl '' lanetli '' olabilmek ile addediyorsun, size direkt olarak kimse itham etmemişken hayatınızda '' lanetlisin sen '' diye? Ki eminim, toplumda duyduğunuz ithamlardan bu; sadece içselleştirip geneli yaftalıyorsunuz bu hakaret ile.

  Bakın yazdıklarınızın geri kalanına yazabilecek harf karakterim yok burada ama son olarak şuna değiniyorum; eğer '' Müslümanım '' diyorsanız bu kendinize de, İslam'a da, etrafınızdakilere de ve hatta insan tabiatına da hakaret. Zira; araştırmadığınız ve bilmediğiniz bir din için '' evet o dindenim '' diyorsunuz. Bunun iki sebebi olabilir; birincisi siz hakikaten araştırmadan konuşacak kadar cahil olabilirsiniz. İkincisi ise; siz hakikaten kendinizi çok zeki zannediyorsunuz ve dünyanın temel dini olan İslam gölgesine sığınmış gibi yapıp ayıbınızı örtmeye kalkıyorsunuz. Bu çok kötü bir tavır, nasıl bir insan bunları kendine yakıştırabilir? Ben anlam veremiyorum.

  Soruya davet ettiğiniz için ise; ayrıca teşekkür ederim.
  İletiye dair ilk ve son yorumum idi.

  0|0
  0|1
  • Siz bu günlükten bunları mı anlıyorsunuz yeminle cahilsiniz.
   Adam yaşadığı olayları anlatmış sen kalkmış si dik yarışına giriyorsun pes doğrusu pes.
   Araştırması gereken bence sensin yazık!
   30 yaşına kadar cahil yetişmişsiniz.

 • Çok farklı bir psikoloji gerçekten. Ama yardım almaları ilaç kullanmaları, psikolojik olarak desteklenmeleri çok önemli. Bizim araştırma konumuzdu ruh sagligindayken

  0|0
  0|0
 • "Bugün iş yerimin Çay Ocağında bir çocuk gördüm çok naif, yakışıklı ve güzel gülümsemesi olan saf bir insandı. Ama ona dokunamıyorum hissedemiyorum öpemiyorum duygularımı anlatamıyorum hiç bir şey yapamıyorum. Eğer dünyaya bir kadın olarak gelseydim bunu yapabilirdim evet "

  Evet heteroseksuel bir erkege asilip ona sevgini gosteremezsin. Çünkü adam heteroseksuel. Yani erkeklerden hoslanmiyor ve hoslanmayacak. Hoslanmak zorunda da değil. Seni istemeyecek birine zorla ilgi, sevgi, istek gosteremezsin. Bu tipki benim 'evli bir kadina ilgi gösterip' bu beni istemiyor yeaa diye aglamam kadar sacma ve etik dışı.

  Türkiye'de homofobi zannedildigi kadar da yuksek seviyede degil. Sagda solda escinselleri yadirgiyormus gibi yapan adamlar, hipne peşinde kosuyorlar. Bunca travestinin musterisi hep gay mi? Degil.

  0|0
  1|0
Yükleniyor...