Düğününüze Gelecek Misafirlere Asla Yapılmaması Gereken 6 İçler Acısı Şaka

Aniden bir kat aşağı düşen düğün salonu (!)

Özel ve güvenli hızlı asansörler aracılığıyla yapılabilecek bu şakada, zeminin altındaki asansörlerden kimsenin haberi yok tabii. (Düğün sahipleri hariç) Düğün salonunda her şey yolunda gidiyor, herkes sağı solu süzüyorkeeeeen çat diye hızla bir alt kata 1000 kişi ile birlikte indiğinizi düşünün. Düşüş de diyebiliriz tabii! İlk etapta herkes bunu salon göçtü olarak algılasa da, etrafta hiçbir şeyin yıkılmadığını sadece salonun aşağı indiğini görünce ve sen olarak bunların şaka olduğunu öğrenince sizi şehir sınırına kadar kovalamaları olası. Şehir sınırı iyi ihtimal tabii, katılıyoruz.

NOT: Şakanın % 100 güvenli olduğunu varsayıyoruz, hayal gücüdür, denemeyin.

Farklı gelin ve damatla misafirleri selamlamak

Evet konuklar ilk dans için gelin ve damadı piste bekliyor ve sahneye farklı gelin ve damat çıkıyor. Herkes tabii birbirine bakıp büyük bir şok yaşıyor. O akrabaların yüz ifadelerini düşünsenize! Sonra gerçek gelin ve damat teşrif edince herkes rahat bir nefes alıyor!

Düğünde kayınvalide ve annelerin de gelinlik giymesi!

Bir düğünde en çok dikkati gelinler çeker hiç şüphesiz. O bir tanedir ve en dikkat çekendir. Ancak gelinlerimizin sayısını arttırırsak biraz kafaları kurcalamış olur muyuz? Kızın annesi ve kayınvalide de gelinlik giysin o zaman... Misafirleriniz büyük bir şok geçirir bu durumda, asıl gelin ise misafirlerin göz hapsinde olmaktan kurtulur. Emin olun gecenin yıldızı büyük gelinler olacaktır!

Nikah esnasında itirazı gelen eski sevgili

Tabii ki eski sevgili değil, oyunculuk yeteneği olan, espiri yeteneği nirvanaya ulaşmış arkadaşınız nikahın ortasında "itirazım var" diye salonu bassın. Fesat akraba türleri bu şakayı gerçek sanıp sevinebilir ama şakaların ortaya çıkmak gibi tatlı bir alışkanlığı vardır! Sonra nikahı basan arkadaş nikah şahidi olur ve güzellikler devam eder.

Gelin ve damadın çok romantik düğün dansını birden kesip haka dansı yapmak!

Haka dansı oldukça sert ve sesli bir danstır. O romantik ortam yerini birden haka dansı yapan kişilere bırakınca düğün salonundakileri şoka sokmamanız imkansız. Üstelik arkadaşlarınızın da size eşlik ettiğini düşünün. Aslında eğlenceli ama soğuk duş etkisi yaratır misafirler üstünde.

Kır düğününde pastanın içinden çıkan robot, plastik yılanlar

Kır düğünü yılan şakası için en makul ortamdır. Bunun şaka için Robot yılanlar hariç, bir de "eyvah, yılan masaların altına girdi" diye bağıracak çığırtkan arkadaşlara ihtiyacımız olacak. Plastik yılanların hızla misafir masalarının altına girdiğinde salonda oluşan ortamı bir hayal edin! Hayır, şaka deseniz de inanmaz, düğün sonuna kadar diken üstünde durur çoğu tanıdığınız. Gözler hep yerlerde!

En sevilmeyen akrabaya bile yapılmayacak türden şakalar mı oldu ne?

Siz bize bakmayın. Daha makul olun şaka yapacaksınız eğer.

#orijinalbence

#uçukkaçıkkadın


6|3
2648

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 48

Kızlar Ne Diyor 26

Yükleniyor...