Mutlu bir tatil için tatil rotasını kadınlar mı belirlemeli, erkekler mi?

Hangi cins tatil rotasını belirleyince çiftler daha huzurlu bir tatil geçirir?
Mutlu bir tatil için tatil rotasını kadınlar mı belirlemeli, erkekler mi?

2|2
8474

En İyi Erkek Görüşü

• Yanında arkadaş dost ya da sevgili sevdiğin biri varsa rotayı kim takar :D

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• kadınlar..
    gereksiz yere dırdır işitmemek için..

7|1
    0|1
  • Sorunun cevabı çoktan belli kadınlar tabii ki..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ben riske girmezdim kadin ayarlasin ki diyecek sozu kalmasin 😂 az akilli olmak gerek mevzu kadinsa

1|0
    0|0
  • Erkekler genelde daha eğlenceli şeyler bulabiliyor. Ama tabi ki karşılıklı konuşup ortak karar vermek en güzeli olur.

0|0
    0|0
    • Gerçi düşündüm de kadın mutluysa erkeğini de mutlu eder. Kadın karar vermeli değiştirdim fikrimi :D

• Rotayı beyfendiler çizer hanfendiler ise erkeğinin belirlediği rota doğrultusunda ilerler. Yola çıktıktan sonra ise hanfendi kendi görüşünüde ortaya koyarak birlikte karar verirler.

0|0
    1|0
  • Bütçe belirlemeli. Ne kadar para o kadar kalite o kadar tatil.

0|0
    0|0
  • Kadınlar belirlesin ya.
    Özellikle böyle bişey için trip atıp çene yapıcaksa falan aman aman yani.
    Hiç çekilmez şwklaerşkaskldşr

0|0
    0|0
  • Bu fotoğraftaki açık saçık kadınların yaptığı yanlış.

Nur suresi ayet 31:

"Mümin kadınlara da söyle: Gözlerini (harama bakmaktan) sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. Ziynetlerini açmasınlar. Bunlardan görünen kısım müstesna. Başörtülerini, yakalarının üstünü (kapayacak surette) koysunlar. Zinet (mahal) lerini kendi kocalarından, yahut kendi babalarından, yahut kocalarının babalarından. yahut kendi oğullarından, yahut kocalarının oğullarından, yahut kendi biraderlerinden, yahut kendi biraderlerinin oğullarından, yahut kardeşlerinin oğullarından, yahut kendi kadınlarından, yahut kendi ellerindeki memlukelerden, yahut erkeklerden yana ihtiyacı olmayan hizmetçilerden, yahut henüz kadınların gizli yerlerine muttali olmayan çocuklardan başkasına göstermesinler. Gizleyecekleri ziynetleri bilinsin diye ayaklarını da vurmasınlar. Hepiniz Allaha tövbe edin ey müminler. Taki korktuğunuzdan emin, umduğunuza nail olasınız."

1|1
    0|1
  • ortak olmadıktan sonra birisi gayri ihtiyari mutlu olur.

0|0
    0|0
  • Erkek belirlemeli kadına danismali uygunsa gidilmeli

0|0
    0|0
  • Kadınlar belirlerse maddi açıdan zora girebiliriz ama en güzel tatil o tatil olur. :)

0|0
    0|0
  • Valla ben seçip her gün dirdir çekip o tatil bana zehir olacagina o seçsin begenmesem bile sesimi çıkarmam yeterki o mutlu olsun dirdir etmesin😂

0|0
    0|0
  • Hep aynı taraf değilde bir sefer erkek bir sefer kız olabilir. Daha adil ve güzel

0|0
    0|0
  • Eşinizin tatil boyunca dır dır etmesini istemiyorsanız tercihi ona bırakın derim : )

0|0
    0|0
  • Karşılıklı anlaşarak ortak bir karar verilse daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Tutup Elazığa götürmeyecekse bence herkes planlayabilir.

0|0
    0|0
  • Benim belirlediklerim her zaman en iyilerindendir..

0|0
    0|0
  • Kadınlar bence onlar memnun olursa tatilin tadı çıkar

0|0
    0|1
  • kadınlar çok pinpirik olduğu için kadınlar secse daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Kadınlar. Kadın belirlemezse mutsuz olur erkeğe zehir eder😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 83

• Fark etmez kimin vizyonu geniş kim huysuzluk ediyorsa istediği olmayınca o karar verebilir 🤷🏼‍♀️ o mutlu olsun ben olurum zaten... basit şeyleri sorun etmem... yapıcı olmak lazım... hep ben... hep ben fedakarlık beklerim... empatisiz bir hayat çekilmez... duruma göre birileri geri çekilmeyi bilmeli...

0|0
    0|0
  • Kadınlar söz konusu tatil olunca maddi durumu pek düşünmeyebilir düşünse bile asıl gitmek istediği yer içinde kalır erkekler belirlese ya da birlikte karar verilse daha iyi

0|1
    0|0
  • Erkek bence ya kız mi diyecek kalk gidiyoz erkeğin demesi lazım daha romantik

0|1
    0|0
  • Erkeklerin bir şeyden anladıklarını kesinlikle düşünmüyorum ve zevklerine de asla güvenmiyorum. O yüzden kadınlar belirlemeli. Kadınlar ayrıntıyı sever. İyice araştırmadan karar vermez.

0|0
    0|0
  • ortak karar iki kişinin de tatilden zevk almasını sağlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Rotayı kimin çizdiğinin ya da rotanın ne olduğunun ne önemi var ki? Önemli olan o tatile kiminle gittiğindir :)

0|0
    0|0
  • Erkekler rotayı belirler kadınlar yolda navigasyonluk yaparak o rotayı değiştirir. Yaşasın sağ koltuk kraliçeleri!

0|0
    0|0
  • Ortak karar verilmeli ama kadının istediği yere mutlaka gidilmeli. Yoksa tatil tatil değil zehir olur 😂😂😂

0|0
    0|1
  • Birlikte bir kaç yer belirlenip yine aralarından beraber seçilmeli ve hem maddi olarak ta imkan varsa istenilen yere gidilir.

1|0
    0|0
  • İkisinde ortak belirlesinler belki kadının beğendiğini erkek, erkeğin beğendiği yeri kadın beğenmeyebilir o yüzden bir harita alıp beraber ortak kararla gitsinler 🌆

0|0
    0|0
  • Bence ikisinin ortak istegi olmali. Eger kadinin dedigi olursa adam sıkılabilir adamin istedigi olursa kadın sıkılabilir

0|0
    0|0
  • Cinsiyet olarak değil de... Mutlu etmeyi ve edilmeyi hakeden planlamalı :)

0|0
    0|0
  • Kadınlar belirlemeli. köye gitmek bizde tatil diye geçiyor çünkü...

0|0
    0|1
  • İki tarafın da görüşü alınmalı sonunda kadının dediği olmalı 😁

0|0
    0|1
  • Her ikisi de olabilir ama tatil tercihlerinde erkekler daha yetenekli ve bilgili gibi

0|1
    0|0
  • Tek başına yapılacak birşey değil beraber karar alınmalı

0|0
    0|0
  • farketmez bence, beraber zaman geçirmekten hoşlanıyorlarsa ve bir adet havuz da varsa tamamdır :))

0|0
    0|0
  • Kadın belirlemeli
    Çenemiz işe yarıyor
    Kullanın kızlar👊

0|0
    0|0
  • Ortak bir karar alınmalı iki tarafında istediği olmalı

0|0
    0|0
  • Her iki fikir para ve zmn varsa her ikisinede gidilmeli kimsenin gönlü hatri kalmasın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    63
Yükleniyor...