Şıklardaki ülkelerden hangisinde yaşamayı tercih ederdin?

Şıklarda belirtilen ülkelerde gayet iyi bir maaş ve yüksek bir mevkide iş teklifi aldınız. Hangi ülke tercihiniz olurdu? Nedeni ile birlikte yazarsanız sevinirim.

• ABD
    A seç
  • Norveç
    B seç
  • İsveç
    C seç
  • Rusya
    D seç
  • Japonya
    E seç
  • İzlanda
    F seç
  • İtalya
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2342

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• isveç doğası güzel

2|0
    0|0
  • Norvec. Fakiri olmayan tek ulke. Ne demisler nerde cokluk orda b.. Norvecte insan da az mis gibi.

2|0
    0|0
  • Memleketimden memnunum

3|0
    1|0
  • Norveç'te 1 ay yaşadım bana göre değil ya cok soğuk çünkü biz kışın bile burada güneşe alışmışız. İtalya olabilir şıklara göre ama ben Fransa'ya gideceğim çünkü hatunum Fransız ve onunla gelmemi istiyor sezon bitince

1|0
    0|0
  • ya norveç ya da isveç olurdu. İskandinavya bölgesi dünyanın en nezih yerlerinden biri çünkü

2|0
    0|0
    • Aynen öyle.

• soğuk olduğunu biliyorum, dert değil benim için.

• O zaman fırsat bulursan git derim yaşanılması en ama en rahat yer her bakımdan bende kansızlık olduğu için bana cok zor geldi

• İzlandaya yakınlığım var ya tam benlik ülke slovakya da öyle gidecaaamm 😁

1|0
    0|0
  • İzlandaaa 😍

irlanda da olabilirdii ☺

2|0
    0|0
  • Norveç isveç İzlanda İtalya Rusya hepside olur benim için.. 😂

1|0
    0|0
  • fırsat eşitliği ülkesi abd

1|0
    0|1
    • @AnlamsızHerif Amerikada olay şu;kurallar herkez için eşit ve katı; ama bu kurallarla başarılı olursan yaşarsın, başaramazsan sokaklarda yaşarsın;bu acımasız, zor ama adil yanını seviyorum.

• Yanlışın var

• Seçeneklerden En az Suriyeli hangi ülkedeyse o ülkede yaşarım:)

0|0
    0|0
  • Kendi ülkemde ama cehenneme çevirdiler.
    Ege ya da akdenize yakın adalardan birinde
    Her yeri farklı bir güzel ülkemin bilen bilir. Eyyyy falancıkla bu işler yürümüyor. Fatoşu koynuna alıp çocuk yapanda arap kuma alıp arayı açanda sen_sizsiniz. Sonrada mağdurum edebiyatıyla kandırılmaya müsait '! bitatörleri 'kandırıldım diyerek yağmaya salıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • tabiki benim ait olduğum yer özellikle canım aşkım avrupa <3 <3 <3 <3 <3 sonra rusya :) <3

2|0
    1|1
  • İsveç tabiki

2|0
    0|0
  • izlanda

0|0
    0|0
  • Avustralya

0|0
    0|0
  • ABD ve Rusya'yı gördüm. Rusya çok hoşuma gitmedi açıkcası havası bile ayrı dert. Ama Norveçi görmeyi isterim doğası harika duruyor öyle yerleri severim.

0|0
    0|0
  • Norvec bizim köy gibi 😁

1|0
    1|0
  • Norveç'e çöpçü olarak bile giderim..

1|0
    0|0
  • İtalya isterim. Çünkü yukardaki ülkelerin bazılarına gittim italyada dahil. İnsanlar rahat relax hiç birşeyi kafalarına takmıyorlar, kapris yok.. Mis..

0|0
    0|0
  • norveçim bee

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 22

• Şıklardan İtalya ama asıl tercihim Yunanistan, Hollanda veya İsviçre'den biri❤

2|0
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için :D. Yunanistan'a burada rağbet olmayacağını bildiğim için koymadım aslında :) Hollanda ve İsviçre açısından şık sayısına takılıyorum maalesef. İtalya güzel tercih ama ;)

• Rica ederim, aslında rağbet görür ya şu an bile bir sürü Türk vatandaşı oraya yerleşiyor ayrıca tatil için de çok gidiyorlar ama herkes sevmiyor düşmanlık yapanlar olabiliyor koymaman iyi olmuş bu yüzden, teşekkür ediyorum saygılar, sevgiler

• Aynen öyle düşmanlık var. Sitede bile şu sıralar fazlaca görüyorum ilgili soruları ondan dolayı hiç koymamaktan yana tavır aldım. Ben teşekkür ederim. Kendinize çok iyi bakın. Sevgiler. Esen kalın
      💙🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷💙

• Amerika.

1|0
    0|0
  • İzlanda

2|0
    0|0
  • italya ama ne olursa olsun memletime donerdim onun gibi guzeli cok çünkü

1|0
    1|0
  • ABD
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Norveç-ABD..💕

0|0
    0|0
  • Amerika

1|0
    0|0
  • Amerika

0|0
    0|0
  • Abd.

0|0
    0|0
  • ABD asla demem yaşam standartları iyi sayılır fakat Norveç in yaşam standartları çok iyi eğitimleri üst düzey ve insanları daha samimmi o yüzden Norveç

0|0
    0|0
  • İtaly aşkım orda :d

0|0
    0|0
  • Norveç.

0|0
    0|0
  • Kendi ülkemden başka ülke de yaşamak istemiyorum. sadece gezmeye gitmek olursa Japonya olmasını isterim🤗

0|0
    0|1
  • İtalya da isterdim

0|0
    0|0
  • İlle de Türkiye 🇹🇷

0|0
    0|1
  • norveç tabikisi

0|0
    0|0
  • Rusya olurdu Slav kokenliyim yaşam tarzı vs olarak yatkınim anlaşabiliyorum. Onun harici Norveç ve İsveç olabilir

0|0
    0|0
  • İtalya ama Türkiye yi değişmem 🇹🇷

0|0
    0|1
  • Rusya ve japonya hariç hepsinde

0|0
    0|1
  • Italya dedim amerika disindakiler sikici amerikada kaos italya iyidir

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam