Doğu Ekspresi; Bu keyifli yolcuğu sevgilinle mi, arkadaşınla mı yapmak isterdin?

Son yılların popüler turu haline gelen Doğu Ekspresi yapma imkanınız olsa; yanınıza sevgilinizi mi yoksa arkadaşınızı mı alırdınız? Öhhöm, bana sevgilim yoook deme! Olsa hangisini tercih edebileceğini yazabilirsin. :)

Keyifli Doğu Ekspresi yolculuğumu sizlere anlatmıştım ama sorumda bilgi vermek adına birkaç fotoğraf ekleyeceğim.
Doğu Ekspresi; Bu keyifli yolcuğu sevgilinle mi, arkadaşınla mı yapmak isterdin?
Öncelikle yataklı vagonda bulunan kompartımanlar iki kişiliktir ve o vagonlar büyük hassasiyetle korunuyor. Girişlere çok dikkat ediyorlar.
Kompartıman yolculuk süresince size ait oluyor ve hiçbir şekilde rahatsız edilmiyorsunuz. İçinde; iki yatak, buzdolabı, dolap, askılık, lavabo, açılabilir masa, priz, ışıklandırmalar ve dahası saymadığım birçok şey. O eşsiz manzara hiç değinmiyorum.
Bu keyifli yolculukta sabah, öğlen, akşam ve geceyi göreceksiniz. Yani 24 saatten fazla süren çok keyifli bir yolculuk sizleri bekliyor olacak. Biz çok ama çok keyif almıştık.

Dilediğiniz gibi masa kurabilir, film izleyebilirsiniz. Ya da romantik anlar yaşayabilirsiniz. Tamamen size kalmış.
Bazen de obur gibi yiyebilirsiniz. Ye, iç, gör, eğlen..
Tabii ki arkadaşımı tercih ederim.. ^^
A seç
Elbette sevgilimle.. :P
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
24
17
Görüşünü yaz