Hiç business class uçtunuz mu?

Selam gencler.

Herhangi bir ülkeye ya da şehre hiç business uçtunuz mu? Şu alttaki bacak benim, bacağa takilmayin maksat diz mesafesini ölçmekti agsgagag

Eylul'de istanbul'dan frankfurt'a giderken ekonomi biletim tam ucaga binis esnasinda yukseltildi ve en öne alindim. Oncelikle gercekten ucak dusse en ondekiler ölmeyebilir cunku hic sallanmiyor ve cok keyifli. Koltuklar zaten genis filan onu geciyorum, en onemlisi portakal suyu gercek. Bindigin an getiriyorlar, sonra ceketini alıp askiliğa filan asiyorlar. Ya gerek yok dedikçe iş büyüyor surekli sicak havlu filan getiriyorlar. Bir ara kaptan geldi selamladi filan herkes elit elit sohbet ediyor. Ben sadece bakiyorum asla konusmuyorum shshsh
Sonra menu getirdiler restorant gibi, yemeklerimi seçtim. Gayet boyle ilginc tuzluk karabiberlik vardi kişisel. Sonra koltuk yatak gibi oldugundan açıp denim bari dedim. Sonra dedim yok ya acmim simdi sirf ayak kismini acsam yeter. bir uyumuşum ki normalde bes tane uyku ilaci alsam uyuyamam. Hostes uyandirdi inişe geciyoruz diye.
İlk biz indigimiz icin pasaporttan filan da ilk biz gectik dolayisiyla 1 saatte cikamadigim havalimanindan 20 dakikada ciktim. Bu da boyle bir animdir.
84
46
Görüşünü yaz